Definitivní Ententýk a jejich Hentai hledá sponzory | crowdfunding kampaň

Definitivní Ententýk a jejich Hentai hledá sponzory

Jsme ska-funky kapela Definitivní Ententýk: Na scéně již 23 let a na kontě tři CD (naše tvorba narůstá rychlostí krápníku). Podpořte krápníky!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vážené, velevážené publikum!

Uvidíte, co jste neviděli a uslyšíte, co jste neslyšeli: pokud podpoříte nahrávání našeho nového CD "Hentai Ham Ham"!

Proč platit Hentai?

Po téměř pěti letech se opět 24/7 přecpáváme pizzou v nahrávacím studiu a snažíme se přenést plody těchto pěti let do libých zvuků. Nahrávací čas však pro všechny naše nástroje a hlasy (jen Kryštof jich má 42 a počet roste!) něco stojí a rozhodli jsme se Vás proto požádat o malou výpomoc s jeho zaplacením. Navíc bychom se s Vámi chtěli prostřednictvím tohoto projektu a odměn více seznámit či sblížit - jelikož ačkoli se máme moc rádi (a taky o tom zpíváme), Vás máme ještě radši! :)

Něco k nám

Krykry, Markéta, Štěpán, Ondra, Míra, Míra, Vojta, Víťa a Bendy!

Co byste ještě měli vědět? Polovina naší kapely je mladá a progresivní a zaslouží si podpořit raketový start(up). Druhá polovina kapely je stará a regresivní a bylo by hezké dopřát jí zvěčnění, ještě než tak bude učiněno na kamenných podstavcích oslavných soch.

Stručně a závěrovitě: jsme ska-funky kapela Definitivní Ententýk! Na scéně již 23 let a na kontě tři CD (naše tvorba narůstá rychlostí krápníku). Podpořte krápníky!

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 12 100 Kč (121 %)
  • 121 %
  • 10 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 25 Startérů

Autor projektu

Definitivní Ententýk - obrázek
  • projekt od Definitivní Ententýk
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Nabídka, která se neodmítá

Slibujeme, že u vás nezahrajeme! Pokud se ve vašem klubu/místě nevybere víc za to, abychom zahráli.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

Podpis, který budete doma vysvětlovat

Placka s designem nového CD & podepíše se vám na libovolné místo na těle libovolný člen kapely na křestu/dalším koncertě!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Křtiny zadarmo! Teda, za odměnu.

Pěkná placka, podpis, a volňásek na křest v Mostě (nebo jiný koncert, pokud zrovna nebudete moct. Ale křest bude velkej!).

Počet dostupných odměn: 96/100

Nelze podpořit
350 Kč

CD!

(To už je aspoň 14 piv!) Tak za tohle očekávejte z pece nové CD do ruky, placku na klopu, podpis na… A samozřejmě i volňásek!

Počet dostupných odměn: 64/70

Nelze podpořit
500 Kč

Nadupaná odměna

CDčko dostanete nejen horké, ale i všemi členy podepsané, a krom placky, podpisu na prsa (ehm, na libovolnou část těla) a volňáska se stanete i hrdým majitelem jedinečného trička s designem navrženým speciálně pro CD!

Počet dostupných odměn: 41/50

Nelze podpořit
700 Kč

Vemte svou polovičku na koncert

CD s podpisy, podepsané tělo a tričko (to ne nutně podepsané) - a navíc i dvě placky a dva volňásky na koncert, abyste se pěkně sbližovali!

Počet dostupných odměn: 27/30

Nelze podpořit
1 000 Kč

Panákujte s profesionály

Takovouto štědrost již musíme ocenit trochu osobnějším přístupem, a tak sestoupíme z našeho zlatého piedestalu a krom CD, volňásku, podpisu, placek a trička vás pozveme na panáka – a budeme pár minut konverzovat či držet trapné ticho dle vašeho výběru.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Panákujte s profesionály 2

Všechno, co pořídíte za tisícovku, ale zdvojeně i pro lepší polovičku! (Nebo jen pro vás, pokud máte chuť na dva panáky, no.)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Hrajte v klipu s profesionály

2 CD, 2 volňásky, (víc než 2) placky, 2 podpisy, 2 trička, 2 panáky; a nevíme, jestli je to odměna, ale přiřadíme vám nějakou (ne nevýznamnou) roli v našem klipu!

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
7 000 Kč

Nabídka, která se neodmítá 2!

Za tuhle speciální odměnu všeho zanecháme, sebereme se a přijedeme k vám zahrát ve vašem klubu či vybraném místě! Pozn.: Touto odměnou se dá vyrušit odměna za 50 Kč.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Došla nám slova (a vtipy)

Pomohli jste nám dosáhnout na částku nejvyšší! Děkujeme a slibujeme vám za to doživotní vstup zdarma na naše koncerty (reklamace po rozpadnutí se nepřijímáme), několik CD i pro kamarády, to samé trička, placky, podpisy na tělech a popíjení s kapelou. A jako tak významný mecenáš si navrch můžete vybrat z (v této odměně) nevyjmenovaných odměn, co byste rádi jako třešničku na dortu. Pozn.: Možnost nehrání ve vaší obci je ve hře též!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit