Definitivní Ententýk a jejich Hentai hledá sponzory - crowfunding kampaň

Definitivní Ententýk a jejich Hentai hledá sponzory

Jsme ska-funky kapela Definitivní Ententýk: Na scéně již 23 let a na kontě tři CD (naše tvorba narůstá rychlostí krápníku). Podpořte krápníky!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vážené, velevážené publikum!

Uvidíte, co jste neviděli a uslyšíte, co jste neslyšeli: pokud podpoříte nahrávání našeho nového CD "Hentai Ham Ham"!

Proč platit Hentai?

Po téměř pěti letech se opět 24/7 přecpáváme pizzou v nahrávacím studiu a snažíme se přenést plody těchto pěti let do libých zvuků. Nahrávací čas však pro všechny naše nástroje a hlasy (jen Kryštof jich má 42 a počet roste!) něco stojí a rozhodli jsme se Vás proto požádat o malou výpomoc s jeho zaplacením. Navíc bychom se s Vámi chtěli prostřednictvím tohoto projektu a odměn více seznámit či sblížit - jelikož ačkoli se máme moc rádi (a taky o tom zpíváme), Vás máme ještě radši! :)

Něco k nám

Krykry, Markéta, Štěpán, Ondra, Míra, Míra, Vojta, Víťa a Bendy!

Co byste ještě měli vědět? Polovina naší kapely je mladá a progresivní a zaslouží si podpořit raketový start(up). Druhá polovina kapely je stará a regresivní a bylo by hezké dopřát jí zvěčnění, ještě než tak bude učiněno na kamenných podstavcích oslavných soch.

Stručně a závěrovitě: jsme ska-funky kapela Definitivní Ententýk! Na scéně již 23 let a na kontě tři CD (naše tvorba narůstá rychlostí krápníku). Podpořte krápníky!

Co si o tomto projektu myslíte?