12803277_1257298097632889_2064643899608390396_n (1).jpg

Definitivní Ententýk a jejich Hentai hledá sponzory Hudba

Jsme ska-funky kapela Definitivní Ententýk: Na scéně již 23 let a na kontě tři CD (naše tvorba narůstá rychlostí krápníku). Podpořte krápníky!

Definitivní Ententýk a jejich Hentai hledá sponzory

Vybráno12 100 Kč(121 %)

121 %
10 000 Kčpožadováno
24startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Vážené, velevážené publikum!

Uvidíte, co jste neviděli a uslyšíte, co jste neslyšeli: pokud podpoříte nahrávání našeho nového CD "Hentai Ham Ham"!

Proč platit Hentai?

Po téměř pěti letech se opět 24/7 přecpáváme pizzou v nahrávacím studiu a snažíme se přenést plody těchto pěti let do libých zvuků. Nahrávací čas však pro všechny naše nástroje a hlasy (jen Kryštof jich má 42 a počet roste!) něco stojí a rozhodli jsme se Vás proto požádat o malou výpomoc s jeho zaplacením. Navíc bychom se s Vámi chtěli prostřednictvím tohoto projektu a odměn více seznámit či sblížit - jelikož ačkoli se máme moc rádi (a taky o tom zpíváme), Vás máme ještě radši! :)

Něco k nám

Krykry, Markéta, Štěpán, Ondra, Míra, Míra, Vojta, Víťa a Bendy!

Co byste ještě měli vědět? Polovina naší kapely je mladá a progresivní a zaslouží si podpořit raketový start(up). Druhá polovina kapely je stará a regresivní a bylo by hezké dopřát jí zvěčnění, ještě než tak bude učiněno na kamenných podstavcích oslavných soch.

Stručně a závěrovitě: jsme ska-funky kapela Definitivní Ententýk! Na scéně již 23 let a na kontě tři CD (naše tvorba narůstá rychlostí krápníku). Podpořte krápníky!

Vybráno12 100 Kč(121 %)

121 %
10 000 Kčpožadováno
24startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuDefinitivní Ententýk

Odměny

50 KčNabídka, která se neodmítá

Slibujeme, že u vás nezahrajeme! Pokud se ve vašem klubu/místě nevybere víc za to, abychom zahráli.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

100 KčPodpis, který budete doma vysvětlovat

Placka s designem nového CD & podepíše se vám na libovolné místo na těle libovolný člen kapely na křestu/dalším koncertě!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčKřtiny zadarmo! Teda, za odměnu.

Pěkná placka, podpis, a volňásek na křest v Mostě (nebo jiný koncert, pokud zrovna nebudete moct. Ale křest bude velkej!).

Počet dostupných odměn: 96/100

Odměna nedostupná

350 KčCD!

(To už je aspoň 14 piv!) Tak za tohle očekávejte z pece nové CD do ruky, placku na klopu, podpis na… A samozřejmě i volňásek!

Počet dostupných odměn: 64/70

Odměna nedostupná

500 KčNadupaná odměna

CDčko dostanete nejen horké, ale i všemi členy podepsané, a krom placky, podpisu na prsa (ehm, na libovolnou část těla) a volňáska se stanete i hrdým majitelem jedinečného trička s designem navrženým speciálně pro CD!

Počet dostupných odměn: 41/50

Odměna nedostupná

700 KčVemte svou polovičku na koncert

CD s podpisy, podepsané tělo a tričko (to ne nutně podepsané) - a navíc i dvě placky a dva volňásky na koncert, abyste se pěkně sbližovali!

Počet dostupných odměn: 27/30

Odměna nedostupná

1 000 KčPanákujte s profesionály

Takovouto štědrost již musíme ocenit trochu osobnějším přístupem, a tak sestoupíme z našeho zlatého piedestalu a krom CD, volňásku, podpisu, placek a trička vás pozveme na panáka – a budeme pár minut konverzovat či držet trapné ticho dle vašeho výběru.

Počet dostupných odměn: 8/10

Odměna nedostupná

2 000 KčPanákujte s profesionály 2

Všechno, co pořídíte za tisícovku, ale zdvojeně i pro lepší polovičku! (Nebo jen pro vás, pokud máte chuť na dva panáky, no.)

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

5 000 KčHrajte v klipu s profesionály

2 CD, 2 volňásky, (víc než 2) placky, 2 podpisy, 2 trička, 2 panáky; a nevíme, jestli je to odměna, ale přiřadíme vám nějakou (ne nevýznamnou) roli v našem klipu!

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

7 000 KčNabídka, která se neodmítá 2!

Za tuhle speciální odměnu všeho zanecháme, sebereme se a přijedeme k vám zahrát ve vašem klubu či vybraném místě! Pozn.: Touto odměnou se dá vyrušit odměna za 50 Kč.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 KčDošla nám slova (a vtipy)

Pomohli jste nám dosáhnout na částku nejvyšší! Děkujeme a slibujeme vám za to doživotní vstup zdarma na naše koncerty (reklamace po rozpadnutí se nepřijímáme), několik CD i pro kamarády, to samé trička, placky, podpisy na tělech a popíjení s kapelou. A jako tak významný mecenáš si navrch můžete vybrat z (v této odměně) nevyjmenovaných odměn, co byste rádi jako třešničku na dortu. Pozn.: Možnost nehrání ve vaší obci je ve hře též!

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná