Debutové CD Ondřej Kvita - crowfunding kampaň

Debutové CD Ondřej Kvita

Podpořte prosím vydání mého CD, které obsahuje nejznámější ragtimy Scotta Joplina a jako bonus uslyšíte i skladby z doby, kdy jazz byl ještě mladý.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Před 2 lety jsem se rozhodl natočit nejslavnější Ragtimy Scotta Joplina, které podle mého názoru patří k hudebním klenotům, navíc, v úpravě pro housle a klavír získavají ragtimy nový rozměr. Investoval jsem proto svůj čas a energii do nastudování skladeb a následně jsem tyto skladby natočil s mými kolegy v profesionálním studiu.

10987403_10152697477568657_2380533126302133060_o.jpg

Nahrávku jsem doplnil ještě o staré jazzové písně, ve kterých se můžete zaposlouchat do procítěného projevu zpěvačky Doris Lamošové. Některé písně, které uslyšíte v podání Doris, otextovala její babička. Písně obsahujítaké také vlastní improvizace, ve kterých se představí vynikající pianista Tomáš Impellizzeri. Stojí za připomenutí, že Tomáš Impellizzeri se stal v tomto roce vítězem soutěže "Pianista roku".

Proč podpořit projekt:

Pomůžete uskutečnit to, že album se vydá, neboť nahrávání jsem již absolvoval v profesionálním studiu. Díky vaší ´spoluúčasti´ budu moct vydat svoje první - debutové CD. Samotné vydání je totiž tím pomyslným posledním krůčkem v cestě za posluchači a Vámi, podporovateli mého projektu.

Děkuji moc za jakoukoliv podporu. Nesmírně si toho vážím, protože mi pomáháte plnit si můj velký sen - vydat své debutové CD. Ještě jednou mockrát děkuji!

Pokud se vybere vyšší částka, než je cílová, vyrobí se větší množství CD, za náklady navíc natočím ještě další skladby.

 

Co si o tomto projektu myslíte?