Debutové CD Ondřej Kvita | crowdfunding kampaň

Debutové CD Ondřej Kvita

Podpořte prosím vydání mého CD, které obsahuje nejznámější ragtimy Scotta Joplina a jako bonus uslyšíte i skladby z doby, kdy jazz byl ještě mladý.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Před 2 lety jsem se rozhodl natočit nejslavnější Ragtimy Scotta Joplina, které podle mého názoru patří k hudebním klenotům, navíc, v úpravě pro housle a klavír získavají ragtimy nový rozměr. Investoval jsem proto svůj čas a energii do nastudování skladeb a následně jsem tyto skladby natočil s mými kolegy v profesionálním studiu.

10987403_10152697477568657_2380533126302133060_o.jpg

Nahrávku jsem doplnil ještě o staré jazzové písně, ve kterých se můžete zaposlouchat do procítěného projevu zpěvačky Doris Lamošové. Některé písně, které uslyšíte v podání Doris, otextovala její babička. Písně obsahujítaké také vlastní improvizace, ve kterých se představí vynikající pianista Tomáš Impellizzeri. Stojí za připomenutí, že Tomáš Impellizzeri se stal v tomto roce vítězem soutěže "Pianista roku".

Proč podpořit projekt:

Pomůžete uskutečnit to, že album se vydá, neboť nahrávání jsem již absolvoval v profesionálním studiu. Díky vaší ´spoluúčasti´ budu moct vydat svoje první - debutové CD. Samotné vydání je totiž tím pomyslným posledním krůčkem v cestě za posluchači a Vámi, podporovateli mého projektu.

Děkuji moc za jakoukoliv podporu. Nesmírně si toho vážím, protože mi pomáháte plnit si můj velký sen - vydat své debutové CD. Ještě jednou mockrát děkuji!

Pokud se vybere vyšší částka, než je cílová, vyrobí se větší množství CD, za náklady navíc natočím ještě další skladby.

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 1 400 Kč (3 %)
  • 3 %
  • 40 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Ondra Kvita - obrázek
  • projekt od Ondra Kvita
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Fotografie s podpisem

V případě přispění Vám zašlu jednu vlastní fotografii (v rozlišení 15 x 20 cm) ze série uměleckých fotografií od profesionálního fotografa Jiřího Veselého dle Vašeho výběru.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Fotografie s podpisem a věnováním

V případě přispění Vám V případě přispění Vám zašlu jednu vlastní fotografii (v rozlišení 15 x 20 cm) ze série uměleckých fotografií od profesionálního fotografa Jiřího Veselého dle Vašeho výběru s vlastnoručním podpisem a věnováním podle Vašeho přání.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

CD s podpisem

V případě příspěvku Vám zašlu CD s vlastnoručním podpisem

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

CD s podpisem a věnováním

V případě přispění Vám zašlu CD s vlastnoručním podpisem a věnováním přesně podle Vašeho přání.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Kalendář - portfolium

V případě, že přispějete, obdržíte kalendář s fotografiemi z mého portfolia - jedná se o fotografie z mé umělecké produkce (hudba, divadlo, film)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 000 Kč

Romantické housle sólo

V případě, že přispějete, obdržíte soukromé vystoupení "Romantické housle sólo". Na programu nejslavnější romantické melodie, z klasiky, filmu, jazzu a populární hudby, délka 45 min.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
6 000 Kč

Romantické housle s doprovodem kytary

V případě, že přispějete, obdržíte soukromé vystoupení "Romantické housle s doprovodem kytary". Na programu nejslavnější romantické melodie, z klasiky, filmu, jazzu a populární hudby, délka 45 min.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
6 000 Kč

Romantická plavba na lodi s doprovodem houslí

V případě, že přispějete, obdržíte Romantickou plavbu na lodi s doprovodem houslí. Plavba probíhá na malé loďce po Vltavě v samém centru Prahy. Během plavby se podává šampaňské nebo nápoj dle přání zákazníka (na loďce je k dispozici bar). Z loďky je krásný výhled na Pražský hrad, když projíždí poblíž Karlova mostu. Na programu jsou nejslavnější romantické melodie, z klasiky, filmu, jazzu a populární hudby, délka plavby 60 min.
www.boatromance.cz
http://www.facebook.com/boatromance

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
8 000 Kč

Soukromé vystoupení duo

V případě, že přispějete, obdržíte soukromé vystoupení dua ve složení housle a klavír, ragtimy a starý jazz, délka programu 60 min.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Soukromé vystoupení trio

V případě, že přispějete, obdržíte soukromé vystoupení tria ve složení housle, klavír a zpěv, ragtimy a staré jazzové písně, délka programu 60 min.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
25 000 Kč

Postprodukce připravovaného CD

V případě, že přispějete, obdržíte možnost účastnit se na finálních úpravách před samotným vydáním CD. Možnost zasahovat do celkové koncepce mého CD - hudební dramaturgie, volba grafiky, volba obalu atd.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
40 000 Kč

Postprodukce a vydání mého CD

V případě, že přispějete, obdržíte možnost účastnit se na finálních úpravách před samotným vydáním CD. Možnost zasahovat do celkové koncepce mého CD - hudební dramaturgie, volba grafiky, volba obalu atd. Získáte zároveň možnost natočení hudby na Vaše přání v profesionálním studiu, tak, aby vhodně doplňovala mé CD. Samotné vydání by bylo celkově ve Vaší režii.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit