Startovač - financování projektů

Debutové CD kapely DORYS - crowfunding kampaň

Podpořit - Debutové CD kapely DORYS

Právě teď můžete přispět ke vzniku našeho debutového CD nazvaného Prý to se stává s 13 písničkami. Pomozte nám pustit naši hudbu do světa!

Hudba

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

150 Kč Pod stromeček

Nic za to nechci – blíží se Vánoce, takže to kapela může brát jako můj dárek pod stromeček. (Pozn. částka 150 Kč není maximum - výše dárku pod kapelní vánoční stromeček je jen na Vás.)

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

200 Kč MP3 ke stažení

Možná nemáte přehrávač CD a dáváte přednost formátu MP3. V takovém případě asi oceníte odkaz ke stažení písniček z našeho debutového CD, který Vám pošleme do mailové schránky.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

250 Kč CD Prý to se stává

Klasické cédéčko, které Vám pošleme poštou nebo předáme na křtu nebo osobně někde jinde - jak se dohodneme.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

350 Kč Podepsané CD Prý to se stává

My jednou určitě budeme slavní (minimálně v naší městské čtvrti), a proto byste si rozhodně neměli nechat ujít CD podepsané všemi členy kapely :-)

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč Podepsané CD Prý to se stává a vstupenka na křest

Zaručený vstup na křest alba, osobní předání CD s podpisy členů kapely a pokec s kapelou po koncertě.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

550 Kč Tričko s frontmanem a MP3 ke stažení

Je libo černé tričko s působivým obrázkem frontmana Miloše Medvěda Kálala? A když si vyberete větší velikost, můžete v něm klidně i spát. Příjemné sny zaručeny! (Pozn.: Nezapomeňte uvést, zda chcete pánské či dámské a hlavně napište svou velikost.)

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

550 Kč Tričko s kapelou a MP3 ke stažení

Máte nás rádi a chcete s námi být pořád – nejen na koncertech? Pak je pro Vás černé tričko s obrázkem kapely tou pravou volbou. Budeme s Vámi doslova na každém kroku :-) (Pozn.: Nezapomeňte uvést, zda chcete pánské či dámské a hlavně napište svou velikost.)

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

700 Kč CD Prý to se stává a tričko

Ideální pro sportovce: obléknout si tričko s obrázkem frontmana nebo tričko s obrázkem kapely, nasadit sluchátka a vydat se na oblíbený běžecký okruh s kapelou DORYS v uších. (Pozn.: Nezapomeňte uvést, zda chcete tričko s frontmanem nebo tričko s kapelou, zda má být pánské či dámské, a hlavně napište svou velikost).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

800 Kč Podepsané CD Prý to se stává a tričko

Podpisy členů kapely na CD nevyblednou. A potisk na tričku taky nějakou dobu vydrží. A my doufáme, že v srdcích našich příznivců, ke kterým patříte i Vy, nevybledne ani naše hudba. Tak ať Vám naše podepsané CD a tričko s potiskem dělá dlouho radost. (Pozn.: Nezapomeňte uvést, zda chcete tričko s frontmanem nebo tričko s kapelou, zda má být pánské či dámské, a hlavně napište svou velikost).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 200 Kč Hodina maďarštiny s frontmanem

Chcete se u sklenky vína nebo u půllitru piva naučit, jak se maďarsky řekne "miluji tě" nebo třeba "obutý zajíc"? Chcete si zlomit jazyk a vykroutit čelist při nácviku správné maďarské výslovnosti? A nejspíš Vás čeká i bonus v podobě potrhlých historek ze života našeho frontmana Medvěda. Tento jedinečný zážitek je možný v Praze - hospůdek a vináren je tu dost. Určitě se na nějaké dohodneme.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 500 Kč Akustický jam s kapelou

Sejdeme se v pražské hospůdce, Vy vezmete svůj hudební nástroj nebo promažete své hlasivky a zahrajeme a zazpíváme si společně to, co umíme, a klidně i to, co neumíme nebo co běžně nehrajeme. Ať už to bude folk, blues nebo rock. Prostě příjemné posezení při hudbě s kapelou DORYS. Ideálně během ledna nebo února 2020 (nebo podle osobní dohody).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

2 000 Kč Zahradní grilovačka s kapelou

Na tuto odměnu si sice trošku počkáte, protože předpokladem je teplé počasí, ale zato bude stát za to. Ugrilujeme, pojíme, popijeme a zahrajeme si a zazpíváme na zahradě bubenice Daniely, která se nachází na hezkém místě nedaleko Prahy.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

8 000 Kč Koncert u Vás

Koncert jen pro Vás: přijedeme Vám (a Vašim přátelům, příbuzným apod.) zahrát. Klidně u Vás na zahradě – třeba na oslavě narozenin, nebo v místní hospůdce. Předpokladem je přívod elektrické energie a možnost/povolení vyluzovat celkem hlasité zvuky v daném místě :-) Termín kdykoli během roku 2020 podle osobní dohody.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

10 000 Kč Mecenáš

Jste nechutně bohatí? Milujete DORYS nebo alespoň některého z jejích členů a chcete nás zasponzorovat? Pak jste tím pravým! Taky Vás budeme milovat! A samozřejmě Vás jako sponzora uvedeme na přebalu CD a budeme Vás propagovat, jak to jen půjde. (Pozn.: Výše sponzorského daru není omezena na max. 10.000 Kč – je jen na Vás, kolik nám přispějete).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt