Debutové CD kapely DORYS - crowfunding kampaň

Novinky - Debutové CD kapely DORYS

Právě teď můžete přispět ke vzniku našeho debutového CD nazvaného Prý to se stává s 13 písničkami. Pomozte nám pustit naši hudbu do světa!

Hudba
Tak z nesplněných odměn už nám zbývá jen grilovačka, kterou jsme museli z různých důvodů posunout až na červenec.

Každopádně, Vy, co jste si ji předplatili, vězte, že se bude konat v sobotu 25. července. Všem, kterých se to týká, přijde oficiální e-mailová pozvánka. Těšíme se! Kapela DORYS

Další várka odměn je na cestě!

Dnes odešla další várka CD, tentokrát těch podepsaných. Byla odeslána také trička, která jste si objednali. Výjimkou jsou samozřejmě ti, s nimiž jsme se dohodli, že si odměnu vyzvednou na koncertě spojeném s křtem CD, který se bude konat už ve čtvrtek 27. 2. ve 20:00 v klubu Na Slamníku.

Ti, kteří si předplatili grilovačku, budou muset ještě vyčkat teplejšího počasí. Ale to uteče, slibujeme :-)

Milí přátelé, vy, kteří jste si předplatili MP3 ke stažení, jste 4.2. dostali do mailu odkaz ke stažení. Kdo si ještě nestáhl, může tak ještě pořád učinit, odkaz je stále platný.

Dnes navíc byla odeslána první cédéčka - ta nepodepsaná. Ti, kteří si předplatili kousek s našimi podpisy, budou muset ještě pár dní vydržet. Hned na zkoušce je podepíšeme a odejdou nejpozději v pátek, tj. 21.2. Děkujeme za vaši trpělivost a doufáme, že nám naše hudební miminko udělá radost.

Za celou kapelu Daniela