Debutové album Romana Tomeše | crowdfunding kampaň

Debutové album Romana Tomeše

Děkuju Vám za podporu mého alba!!! Startovač běží dál, pokud se vše podaří, deska poputuje do Británie na mastering!:)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Točíme ve studiu!!!! Startovač stále běží, každá další koruna nám moc pomůže. Je to v rovině snů, ale kdyby se podařilo čistě hypoteticky vybrat ještě 50tisíc, mohli bychom desku zmasterovat v masteringovém studiu v Anglii, kde mají lepší vybavení než my. 

 

Děkuju moc všem, co mě podpořili na Startovači!!!!! Mám z toho obrovskou radost!! Zároveň ještě zbývá celkem hodně času. Pokud by se podařila vybrat ještě další částka, mohli bychom album poslat na mastering do Anglie!! Takže necháváme Startovač dále běžet... Děkuju Vám za podporu a těším se na předávání Vašich odměn!:-)

_______________________________________________________________________________

Tak už i já jsem na Startovači!:-)

Miluju umění a hudbu, rád dělám hraním a zpíváním radost lidem kolem sebe... Vlastně ji tak dělám i sobě :). Na popud svých přátel jsem se rozhodl, že touto cestou crowdfoundingu zkusím štěstí...

Asi třistašedesát let se snažím vydat své písničky na CD a vypustit je tak do světa. Mám za sebou pár nevydařených pokusů s producenty, kteří se mě "ujali", ale ve finále to byl jen jejich pokus jak si vydělat peníze. O hodně peněz jsem přišel, ale přesto jsem se rozhodl, že půjdu vlastní cestou...

Jak asi víte, na natočení alba v kvalitním studiu je potřeba - jak jinak - nemalý finanční obnos. Když se práce na desce odstartovala, byla potřeba částka ve výši 200tis Kč. Napsal jsem si tedy na papírek přání s poděkováním a čekal. Vesmír mi do cesty přivedl anděla, který se rozhodl, že mi věnuje 150tisíc. Za tuto částku jsem byl schopen zařídit kvalitní studio Na Propasti u Petra Jandy a celý tým lidí - producenta, kapelu,... s kapelou jsme minulý týden nahráli veškerou hudbu a během příštího měsíce budem natáčet zpěvy.

Naskytla se mi možnost celou desku smíchat na vynikajícím pultu a docílit tak prvotřídního zvuku celého alba. Na to už jsou ale mé finanční možnosti krátké. Když se mi částku podaří vybrat, budu tak moci CD dokončit na špičkové úrovni. Je to moje prvotina a na výsledku mi velmi záleží, proto jsem se rozhodl, že zkusím štěstí a touto cestou Vás poprosím o podporu. Nemůžu Vám slíbit, že ta deska dobude svět, ale za jejím obsahem si upřímně a pevně stojím. Ty písničky psal život a já se s Vámi chci o ně podělit!:) Děkuju Vám za jakoukoliv pomoc!

Videa přímo ze studia, kde jsme natáčeli s kapelou a mnoho dalšího najdete na www.romantomes.cz

Ukázky demo písniček:

Píseň dospívajícího http://youtu.be/nC0ZJSvg5O0

Mondéna http://youtu.be/f3xD1x89o5k

Tak běž http://youtu.be/KwQHyJAZEWs

 

Pokud se částku nepodaří vybrat, peníze Vám budou vráceny. 

děkuju!;-)

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 53 300 Kč (118 %)
  • 118 %
  • 45 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 78 Startérů

Autor projektu

Roman Tomeš - obrázek
  • projekt od Roman Tomeš
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

180 Kč

MP3 nového alba ke stažení

Po vydání desky uložím písně v digitální podobě a na mail Vám pošlu odkaz s heslem ke stažení...

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Album Romana Tomeše přímo z pece do Vašich rukou!

Ihned po dokončení alba a následného vylisování Vám doručím album poštou přímo na místo určení.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Album + osobní věnování + malý dárek

Album Vám dodám poštou, či pražským předám osobně včetně osobního věnování a drobného dárečku.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

CD + dárek + MP3 + 2 vstupenky na křest alba

za tuto částku dostanete dva volňásky na koncert s kapelou, kde budeme křtít novou desku. CD s věnováním a drobným dárkem Vám pošlu předem poštou, či předám přímo na koncertě. Navíc obdržíte CD i v digitální podobě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Osobní předání CD s hudební vložkou + volňásky

pokud jste z Prahy, osobně Vám na ulici zahraju jednu písničku a pak předám CD i s věnováním. Zároveň Vám věnuju volňásky na křest CD. :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

CD + dárek + MP3 + vstupenky + věnování písničky

Ke všem dárkům Vám navíc během křtu desky, na který Vás pozveme, s kapelou věnujeme píseň jako poděkování!:)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Sladké překvapení

Za tuto částku dostanete ke všemu předešlému navíc i vlastnoručně vyrobený nepečený bezlepkový dort! Sám Vám ho předám!:)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
2 000 Kč

Balíček odměn + pivko na baru + zvěčnění na cd

Za tuto částku dostanete CD s věnováním + drobný dárek + MP3 + až 4lístky na křest alba + věnování písničky + pozvání "na jedno" po koncertě a přátelský pokec. :-) + zvěčnění na viditelném místě v bookletu, kde Vám jmenovitě poděkujeme.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Soukromé akustické muzicírování

Přijedem Vám v Praze zahrát na místo určení několik svých písniček. A to s kytarou, ukulele a cajonem. Doba vystoupení cca 30minut. :-) (Mimo Prahu prosím počítejte s cestovními náklady)

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
5 000 Kč

Soukromý koncert + balíček všech odměn!

Za tuto částku Vám přijedeme akusticky v Praze zahrát na místo určení (mimo Prahu počítejte s cestovními náklady), darujeme 2 CD s věnováním a na viditelném místě přímo na bookletu alba bude vytištěno Vaše jméno s poděkováním za podporu. Navíc se stanete VIP hostem na křtu CD a dostanete až 4 lístky. K tomu Vás pozveme na pivko po koncertě :-).

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
10 000 Kč

Sponzorská spolupráce

Na koncertech umístím Vaši reklamu a na webových stránkách budu propagovat Vaše logo. To bude i na přebalu desky včetně poděkování.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
15 000 Kč

"Muž v domácnosti" Live!

Stanu se podle mé písně "Muž v domácnosti" reálným sluhou a hodinu svého času věnuji úklidu Vašeho bytu! (Podmínkou je byt v Praze) Během úklidu Vám píseň i zazpívám :-D + balíček všech odměn (CD,volňásky,pivko,dáreček)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit