Debutové album Romana Tomeše - crowfunding kampaň

Debutové album Romana Tomeše

Děkuju Vám za podporu mého alba!!! Startovač běží dál, pokud se vše podaří, deska poputuje do Británie na mastering!:)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Točíme ve studiu!!!! Startovač stále běží, každá další koruna nám moc pomůže. Je to v rovině snů, ale kdyby se podařilo čistě hypoteticky vybrat ještě 50tisíc, mohli bychom desku zmasterovat v masteringovém studiu v Anglii, kde mají lepší vybavení než my. 

 

Děkuju moc všem, co mě podpořili na Startovači!!!!! Mám z toho obrovskou radost!! Zároveň ještě zbývá celkem hodně času. Pokud by se podařila vybrat ještě další částka, mohli bychom album poslat na mastering do Anglie!! Takže necháváme Startovač dále běžet... Děkuju Vám za podporu a těším se na předávání Vašich odměn!:-)

_______________________________________________________________________________

Tak už i já jsem na Startovači!:-)

Miluju umění a hudbu, rád dělám hraním a zpíváním radost lidem kolem sebe... Vlastně ji tak dělám i sobě :). Na popud svých přátel jsem se rozhodl, že touto cestou crowdfoundingu zkusím štěstí...

Asi třistašedesát let se snažím vydat své písničky na CD a vypustit je tak do světa. Mám za sebou pár nevydařených pokusů s producenty, kteří se mě "ujali", ale ve finále to byl jen jejich pokus jak si vydělat peníze. O hodně peněz jsem přišel, ale přesto jsem se rozhodl, že půjdu vlastní cestou...

Jak asi víte, na natočení alba v kvalitním studiu je potřeba - jak jinak - nemalý finanční obnos. Když se práce na desce odstartovala, byla potřeba částka ve výši 200tis Kč. Napsal jsem si tedy na papírek přání s poděkováním a čekal. Vesmír mi do cesty přivedl anděla, který se rozhodl, že mi věnuje 150tisíc. Za tuto částku jsem byl schopen zařídit kvalitní studio Na Propasti u Petra Jandy a celý tým lidí - producenta, kapelu,... s kapelou jsme minulý týden nahráli veškerou hudbu a během příštího měsíce budem natáčet zpěvy.

Naskytla se mi možnost celou desku smíchat na vynikajícím pultu a docílit tak prvotřídního zvuku celého alba. Na to už jsou ale mé finanční možnosti krátké. Když se mi částku podaří vybrat, budu tak moci CD dokončit na špičkové úrovni. Je to moje prvotina a na výsledku mi velmi záleží, proto jsem se rozhodl, že zkusím štěstí a touto cestou Vás poprosím o podporu. Nemůžu Vám slíbit, že ta deska dobude svět, ale za jejím obsahem si upřímně a pevně stojím. Ty písničky psal život a já se s Vámi chci o ně podělit!:) Děkuju Vám za jakoukoliv pomoc!

Videa přímo ze studia, kde jsme natáčeli s kapelou a mnoho dalšího najdete na www.romantomes.cz

Ukázky demo písniček:

Píseň dospívajícího http://youtu.be/nC0ZJSvg5O0

Mondéna http://youtu.be/f3xD1x89o5k

Tak běž http://youtu.be/KwQHyJAZEWs

 

Pokud se částku nepodaří vybrat, peníze Vám budou vráceny. 

děkuju!;-)

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?