12388055_10204307058030586_825238089_n.jpg

Debutové album kapely DIVE Hudba

Pomozte nám, nové kapele DIVE vydat debutové album a dostaňte nás tak na českou scénu!

Debutové album kapely DIVE

SPOLU S VIDEEM HRAJE SESTŘIH NAŠICH DEMONAHRÁVEK, TAKŽE SI MŮŽETE POSLECHNOUT UKÁZKY NAŠÍ TVORBY (nahrané ve zkušebně).

 

Ahoj! 

   Jsme nová česká kapela, která si říká DIVE a která funguje v aktuální sestavě od roku 2015. Naše setkání bylo až “osudové”, když nás úplnou náhodou seznámil producent Ollie Torr. Slovo dalo slovo a nakonec jsme se s klukama rozhodli, že složíme hlavy dohromady a vytvoříme kapelu, která přinese na českou hudební scénu novou energii a nový rozměr!

Během celého roku 2015 jsme makali na našich autorských skladbách, ve které věříme a stojíme si za nimi. Snažíme se pracovat na sto procent, abychom s výsledkem byli spokojení nejen my ale především naši noví fanoušci. Troufneme si říci, že letošní rok byl zásadní a to především díky vzniku naší tvorby. Naše nápady jsme netvořili na zkouškách, ale všechny melodie motivy i aranž jsme nahráli v našem domácím studiu. Každý nápad tedy nahrajeme konrétně do programu Cubase, kde se odehrávají další “kouzla”. V programu si celkově hrajeme s vymyšlenou melodií a dále s ní pracujeme. Editujeme a přidáváme různé instrumenty a přemýšlíme nad každým detailem a tvoříme tak ''DEMO nahrávky''. Díky tomu se nám podařilo vytvořit několik songů, které chceme a prostě musíme vypustit ven. Rádi bychom dosáhli toho, aby v naší tvorbě nebyly žádné nedostatky a podařilo se nám vypustit na hudební scénu západní pop-rockovou tvorbu světové úrovně, kterou budeme i nadále rozvíjet na vyšší level. Inspiraci hledáme na každém rohu. Mezi hudebníky se tak pro nás staly jednoznačnými hnacími motory například kapely U2, Coldplay, Twenty One Pilots nebo Enter Shikari. 

Hudbou prostě žijeme, právě proto vás určitě nepřekvapí, že jsme vyrazili také do pražských ulic a zpříjemnili jsme všední den kolemjdoucím. Společně s nimi jsme si užili fantastické chvíle a vydělali i nějakou tu kačku do našeho rozpočtu. Tím jsme se dost navnadili na živé koncerty, protože tím jsme nejblíže našim fanouškům a to je pro nás největší inspirace a motivace. 

V současné chvíli máme vytvořené demo nahrávky, které čekají na své dokončení v nahrávacím studiu. Naše hudba není jen hudba, jsou to naše myšlenky, názory a zkušenosti. Chceme do našeho světa zasvětit všechny posluchače, kteří se společně s námi ponoří do podstaty naší tvorby. Budou si vychutnávat příběhy jednotlivých songů, užívat si každý moment melodie a živých nástrojů. Budou se u toho cítit svobodní a šťastní. 

Máme skvělé muzikanty, obrovské množství nápadů ale pro náš další důležitý krok potřebujeme peníze. Jedná se o částku, kterou přidáme k naší našetřené částce a díky vám tak budeme blíže našemu snu.

V našem autorském videu vám ukážeme malinko ze zákulisí toho, jak pracujeme na skladbách, kde hrajeme a jak u toho vypadáme :)) Zároveň můžete ve videu v samotném podkresu zachytit pracovní verze konkrétních písniček.

Nejsme jen kapela, jsme lidé tak jako vy z masa a kostí. Také máme spoustu starostí, trápení a povinností. Nicméně stejně jako vy hledáme nevšednost všedního dne a to se nám daří díky HUDBĚ. Mění náš obyčejný život v neobyčejný. Tu energii bychom rádi předali i vám a to právě ve chvílích, kdy je to nejvíce potřeba! Buďte toho součástí a věřte, že vás nezklameme! 

POZOR! 
Na přelomu března a dubna budeme debutové EP křtít spolu s Jakubem Ondrou! 

 

Pomůžete nám splnit náš sen? My vám na oplátku přineseme krásný hudební zážitek v podobě naší desky, speciálních předmětů s logem naší kapely Dive. Můžete se třeba také stát součástí natáčení našeho videoklipu a spoustu dalších! 

Předem děkujeme za podporu, 

DIVE.

Vybráno21 500 Kč(108 %)

108 %
20 000 Kčpožadováno
45startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuDIVE

Odměny

200 KčDeska

CD

Očekávané doručení odměny: leden 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčVstupenka

Vstup na křest!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčDeska +

CD s věnováním + placka

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 Kč2 Vstupenky

2 vstupenky na křest!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčBuď u toho!

CD s věnováním + placka + vstup na křest

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčBuď u všeho!

CD s věnováním + placka + vstup na křest VIP - vstup do zákulisí a osobní pokec

Počet dostupných odměn: 5/10

Odměna nedostupná

1 300 KčDobročinný koncert

CD s věnováním + uspořádáme dobročinný koncert pro děti v jedné z pražských nemocnic!

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

2 000 KčZapoj se mezi nás!

CD s věnováním + placka + vstup na křest VIP + přítomnost ve studiu při nahrávání, či obsazení v klipu (dle výběru)

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

5 000 KčSPONZORSKÝ DAR

CD s věnováním + placka + neomezený vstup na koncerty! + Osobní poděkování na křestu a přítomnost na podiu u samotného křtu!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná