DEBUTOVÉ ALBUM "DVA VÝZNAMY" KAPELY SOULAD - crowfunding kampaň

DEBUTOVÉ ALBUM "DVA VÝZNAMY" KAPELY SOULAD

Pomozte nám, nové české pop-folkové skupině, vydat své první album, které ponese název Dva významy.

Hudba
DEBUTOVÉ ALBUM "DVA VÝZNAMY" KAPELY SOULAD

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravíme všechny,

jsme nová česká hudební skupina, která je sice na začátku své kariéry, avšak má za sebou již několik úspěšných koncertů a nahrané album (Studio AGEUM, Přerov), které jen díky Vám může spatřit světlo světa.

Asi každý, kdo někdy hrál na nějaký nástroj měl sen, že před ním bude malývelký dav fanoušků křičet jejich jména. My doufáme, že nám k tomu dopomůžete malým příspěvkem a tím i splněním našeho snu. Vámi poslané peníze poslouží k vylisování CD a výrobě merche (trička, mikiny), placek, různých propagačních předmětů a efektů do videoklipu.

Něco málo o nás..

Soulad se skládá ze dvou členů. Původní plán byl, že jeden bude hrát na kytaru a skládat texty a druhý použije svůj hlas.. Nakonec jsme však zjistili, že oba chceme ochutnat něco z umu toho druhého, a tak jsme vytvořili opravdový soulad, takže oba hrajeme, skládáme a zpíváme.

Naším vzorem je Tomáš Klus a Jirka Kučerovský, k nimž nás také hodně lidí přirovnává, my se to však snažíme dělat tak trošku jinak, jelikož kopírovaní něčeho je pro nás zločin.

10636667_1540685072832857_4946779182410548797_o.jpg

A mimochodem.. Zapomněli jsme Vám představit svá jména. Jeden z nás je Martin, a ten druhý se jmenuje po něm. Pro méně chápavé - jsme dva Martinové, překvapivě pro ty, kteří nás znají, jsme taktéž méně chápaví. Manažerem je Jan Rochovanský, který dělá veškerou možnou práci, mezi kterou patří propagace, domlouvání koncertů či zapálení cigaret. Jsme velice rádi, že ho máme, i když za ten plat, co dostává, se zas tak moc nedivíme.. 

1888776_1448646052036760_132558931_o.jpg

Album Dva významy..

Naše debutové album, jak již bylo zmíněno, ponese název Dva významy. Název alba není jen kvůli písničce, kterou bude deska obsahovat, je to hlavně proto, že každý z nás vkládá do naší skupiny svůj určitý význam.

Význam má taktéž všech 16 skladeb, které bude album obsahovat. Zaměřujeme se na tvorbu ve stylu pop-folk, jelikož tento styl hudby je nám nejbližší a naše texty nám do něj nejlépe zapadají. Všechny texty jsou takové, jaké by podle našeho názoru měli v moderní hudbě být, tedy realistické, z našich životů a pocitů. Objevují se v nich jak pocity štěstí, tak i smutku, obsahují však také sílu, kterou se prostřednictvím nich snažíme dávát našim posluchačům. V jedné ze skladeb nechybí ani ironie, a to konkrétně ve skladbě "San Terra" z jednoho nejmenovaného obchodního řetězce.. Ale v písničce ho stejně práskneme. Píseň odráží kvalitu této minerální vody, samotná písnička je pak na koncertech jednou z nejoblíbenějších.

Co jsme již vydali..

Někteří z Vás, kteří o naší skupině věděli už před tím, než jsme se Vám představili zde, mohli slyšet na našem "jůtůbovém" kanálu již dva songy ze Dvou významů a to Panna nebo Orel a Každý ráno.
V blízké době máme v plánu vypustit další, pro nás nejlepší skladbu, a je jen na vás, jestli s videoklipem, či bez něj, jelikož i na něj by vámi poslaná částka posloužila. 

Napsali o nás..

http://www.prakultura.cz/products/martin-scholz-z-kapely-soulad-snazime-davat-posluchacum-silu-prostrednictvim-nasich-textu/

A na závěr..

Věříme, že se Vám naše tvorba zalíbila a pomůžete nám vydat toto album, s tvorbou, kterou česká hudební scéna postrádá. 
Vpravo si můžete vybrat svou odměnu, která se odvíjí od částky, kterou nás podpoříte. Čim více peněz nám přispějete, tim více odměn dostanete.

Děkujeme...

Soulad

Co si o tomto projektu myslíte?