projekt.jpg

Debutová knížka Lenky Živné Knihy

Pomozte mi vydat mou první sbírku básní s černobílými fotografiemi. Koláž, ve které se slova zrcadlí v obraze.

Debutová knížka Lenky Živné

obalka.jpg

Pomozte mi vydat sbírku básní Mé srdce ve vašich dlaních (96 stran) s mými vlastními černobílými fotografiemi.

Od mala fotografuji, svou první báseň jsem napsala na gymnáziu, spojit tyto mé dvě vášně se zdá být přirozené. A skutečně, nápad na sbírku básní, které doplní mé fotografie, mi přišel na mysl již před několika lety. Přesto sestavit ze střípků celek, který bude dávat smysl, který bude plynout, jak život sám, nebylo úplně snadné. Sestavit mozaiku obrazů a slov mi pomohlo několik báječných lidí, a já Vám ji nyní předkládám a doufám, že Vás obohatí a přinese Vám radost a krásu do chvil, kdy v ní budete listovat a číst...

Za Vaši podporu budu velmi vděčná. 

Lenka Živná

lenka1.jpg

Lenka2.jpg

83_Odraz.jpg

Vybráno48 280 Kč(107 %)

107 %
45 000 Kčpožadováno
63startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuLenka Živná

Odměny

90 KčFotografie s věnováním

Získejte jako památku fotografii (10x15) s osobním věnováním od Lenky.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčHrnek s barevnou fotografií

Rozbil se Vám oblíbený hrneček? Zamilujte si nový! Třeba ten ode mě :) Pro Ty z Vás, kdo by rádi přispěli na mou knihu, ale preferují barevné fotografie, mám připravené hrnečky s kvalitním potiskem a barevnou fotografií s přírodními motivy :)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčSbírka s věnováním

Knížka o 96 stranách plná básní v souznění s černobílými fotografiemi, samozřejmě s osobním věnováním od Lenky.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčSušené bylinky z Lenčiny zahrádky a sbírka

Na slunci sušené, vlastnoručně trhané, bylinky ze zahrádky Lenčina dědečka z Mníšku a sbírka plná voňavých básní s věnováním.

Počet dostupných odměn: 20/20

Odměna nedostupná

600 KčBáseň na míru, fotografie a sbírka s věnováním

Báseň šitá pro vás na míru, fotografie, kterou si vyberete, a sbírka k tomu. Slaví někdo z Vašich blízkých narozeniny? Nebo byste rádi někoho překvapili originálním vánočním přáním? Na Vámi zvolené téma Vám napíši báseň a doplním ji fotografií.

Počet dostupných odměn: 17/20

Odměna nedostupná

800 KčDomácí dědečkův med a sbírka s věnováním

Odměna sladká jako... no, jako med!! Domácí med ozdobený originální etiketou s medovou básní a k tomu sbírka s věnováním od Lenky.

Počet dostupných odměn: 17/20

Odměna nedostupná

1 000 KčKalendář z vybraných fotografií a sbírka

Připravím pro Vás kalendář z vybraných fotografií a básní ze sbírky na rok 2016 ...kalendář, který jinde nekoupíte! V limitované edici dvaceti kusů.

Počet dostupných odměn: 17/20

Odměna nedostupná

1 000 KčDomácí med a prohlídka včelína

Osobní vyzvednutí medu v Mníšku s prohlídkou včelína, poté čaj se mnou a mým dědečkem, který pohovoří o svých osmdesátiletých zkušenostech se včelařením.. Návštěva možná pro dvě osoby :) a k tomu sbírka s věnováním!!

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

1 200 KčMasáž od odborné masérky Lenky a sbírka

Nevíte, kam na výlet? Zajeďte do Mníšku pod Brdy; kromě návštěvy krásných pamětihodností, procházky v lese a posezení u výborné kávy v místní kavárně můžete prožít příjemnou hodinu při relaxační masáži zad a šíje. Mám masérský kurz a masíruju se stejnou energií a něhou jako fotím.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 200 KčAutorské čtení

Dvacet pět minut poezie s promítáním fotografií ze sbírky.. A jedna báseň přímo pro Vás :) Samozřejmě dostanete i sbírku básní s věnováním..

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

1 500 KčZarámovaná fotografie dle vašeho výběru a sbírka

Z dvaceti fotografií (odkaz na galerii Vám pošlu e-mailem) si můžete vybrat fotografii blízkou Vašemu srdci a ozdobit si s ní pokoj či kancelář. Pošlu Vám ji v rámu a velikosti (A3 či A4). K tomu všemu sbírka s věnováním samozřejmě:-)

Počet dostupných odměn: 6/10

Odměna nedostupná

2 000 KčOdpolední focení s Lenkou a sbírka

Odpolední focení (portrétní fotografie, rodinné fotografie, fotografie dětí) v exteriéru v rozsahu dvou až tří hodin na trase Praha - Mníšek, deset nejlepších snímků obdržíte na CD, v barevném i černobílém provedení... a samozřejmě sbírka s věnováním.

Počet dostupných odměn: 6/10

Odměna nedostupná

2 500 KčFotoreportáž významné události a sbírka

Fotografování koncertu či jiné významné události (v Praze) v rozsahu tří až čtyř hodin, třicet nejlepších snímků obdržíte na CD... a k tomu samosebou sbírka s věnováním:-)

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

6 000 KčWorkshop fotografování

Pro milovníky focení, kteří by se rádi zdokonalili ve svém koníčku, nabízím dvoudenní fotografický workshop v Praze či Mníšku pod Brdy. Jeho průběh přizpůsobím Vašim potřebám, znalostem, cílům. A samozřejmě dostanete sbírku s osobním věnováním :)

Počet dostupných odměn: 2/3

Odměna nedostupná

10 000 KčStaňte se hlavním partnerem mé knihy

Získejte dobrý pocit z podpoření mé sbírky básní a místečko v ní - jméno, logo a adresu Vaší firmy s poděkováním. Navíc pro Vaše přátele jako dárek deset výtisků sbírky a pro Vás hrníček, med i kalendář, vše pro dobrou pohodu :) a jako BONUS účast na mém dvoudenním workshopu fotografování!! :)

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná