Startovač - financování projektů

Debrujáři vystavují v Brazílii - crowfunding kampaň

Novinky - Debrujáři vystavují v Brazílii

Pomozte nám prezentovat projekt Fyzikální experimenty s plechovkami od nápojů na přehlídce dětských vědeckých projektů Expo Sciences 2017 v Brazílii.

Technika
Velký dík patří všem našim startérům. Bez vás bychom to nedokázali, vaše podpora nás držela nad vodou během všech příprav, zařizování, ale i při bloudění na letištích a dalších peripetiích... Díky Vám jsme to dokázali! Obrázek

Milí startéři,

děkujeme moc, včera jsme se sice totálně unavení, ale i totálně nadšení vrátili z Expo Sciences International z brazilské Fortalezy.

Připadali jsme si díky vám trochu jak pašeráci kávy a čaje. Odměny pro vás jsou v našich nevybalených kufrech, knížka s komiksovými návody je již v tisku, takže hlásíme a slibujeme, že poslední týden v srpnu se můžete těšit na všechny vaše odměny. Doufáme, že slíbené pohlednice již dorazily :-).

Také pro vás připravujeme krátkou reportáž doplněnou fotkami, ale zatím vítězí časový posun a únava. První popisky s fotkami již naleznete na: 

https://www.facebook.com/groups/1829404167316130/?ref=bookmarks

Děkujeme!

Letenky zakoupeny

Jsou tři týdny po skončení kampaně. Ještě jednou dík všem 69 startérům. Už jsme koupili letenky a jdeme do toho, a to také díky vám! Letenky zakoupeny Obrázek

Ještě jednou všem obrovský dík za vaši podporu. Letenky jsou již koupeny, kufry mohou mít až 23 kg, takže vám odměny určitě dovezeme :-). A hlavně pro vás budeme i hodně fotit a zaznamenávat svoje zážitky. Sledovat nás můžete na: https://www.facebook.com/groups/1829404167316130/

Ještě jednou všem díky moc!

Naše kampaň na Startovači končí za necelé 2 dny ... Odlétáme za 148 dní ... Děkujeme všem 65 startérům, kteří podpořili náš projekt. Díky vám poletí naše plechovky do brazilské Fortalezy. 45 hodin do konce kampaně Obrázek

Obrovské díky patří všem 65 startérům, kteří podpořili náš projekt.

Díky vám poletí naše plechovky do brazilské Fortalezy. Již se moc těšíme na přehlídku dětských vědeckých projektů v Brazílii. Budeme pilně fotit, abychom měli pro vás připravené pohlednice, kalendáře i top fotoúlovky.

Je to super, jsem na sto procentech a zbývají necelé dva dny!

Pokud se ještě někdo chcete stát nedílnou součástí naší vědecké expedice, stále ještě 2 dny máte šanci si vybrat některou z našich odměn pro vás. Děkujeme!