Debrujáři vystavují na ESI v Abu Dhabi - crowfunding kampaň

Debrujáři vystavují na ESI v Abu Dhabi

Pomozte nám prezentovat dva popularizační fyzikální projekty na přehlídce dětských vědeckých projektů Expo Sciences International 2019 v Abu Dhabi.

Technika

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Poslední tři dny

Odpočítáváme ... 3 dny a 0 hodin do konce ... aktuálně 58 startérů a 88 % ... ještě zbývá malý kousíček ...

Dnes jsme si trochu pohráli se statistikou startérů a velký dík aktuálně patří 15 anonymním dárcům, 2 kolegům z GOAS (Gymnázium a obchodní akademie Stříbro), 9 studentům a absolventům GOAS, 6 rodinným příslušníkům účastníků, 11 fyzikářům a debrujárům, 4 zastupitelům MěÚ Stříbro, 5 neznámým sponzorům ze Startovače a 6 kamarádům, přátelům, spolužákům.

A jaké odměny vás lákají? 14 z vás nám přispělo bez nároku na odměnu, 9 z vás pošleme pohled, 5 přivezeme pravé arabské koření, 4 z vás budou mít náš exkluzivní kalendář na rok 2020, 6 z vás výběr jedné české a jedné arabské ceny nechal na nás, a na to se moc těšíme, 2 si přejete debrujárskou placku, 4 knížku pokusů s lahvemi, 2 knížku pokusů s plechovkami, 1 návody na pokusy, 1 čokokameny, 1 arabské mýdlo a na stánek díky vám umístíme 3 sponzorská loga a 6 z vás má díky nám dobrý pocit a dobrou karmu.

Věříme, že se ještě dnes, zítra a pozítří naše statistika zase změní.

Děkujeme, že nám věříte!

Třináct dní a třináct hodin do konce naší kampaně

Děkujeme všem 40 startérům, kteří nás již podpořili, do konce naší kampaně právě zbývá 13 dní a 13 hodin. Ještě nám chybí 33 %, ale věříme, že nás podpoříte a spolu s vámi se posuneme vzdušnou čarou o 4453 km dál a budeme moci reprezentovat Českou republiku a prezentovat naše projekty na ESI 2019 v Abu Dhabi.

Bez vás to nepůjde, věříme, že si vyberete některou z našich odměn a další odměnou pro vás bude podpora našich dvou týmů.

Dnes je to samá trojka, a proto pro vás přidáváme tři nové odměny!

Výstavní hala ADNEC v Abu Dhabi, kde se bude konat výstava ESI 2019.

Naše magické dvojky

Podruhé máme možnost přestavit dva projekty na Expo Sciences International.

Po úspěšné prezentaci projektu "Experimenty s nápojovými plechovkami" v roce 2017 v Brazílii jsme získali pozvání prezentovat dva nové projekty na Expo Sciences International 2019 v Abu Dhabi.

20626512_10207708757312075_2846929081659431522_o.jpg

Máme šanci vydat se do Spojených arabských emirátů a představit zde nejen široké veřejnosti, ale i více než 2000 účastníkům z celého světa projekt starších studentů "Recykluj a experimentuj s nadhledem" a projekt mladších žáků "Slavní vědci a objevitelé a jejich experimenty".

A aby se náš sen stal skutečností, obracíme se na Vás - startéry. Při cestě za naším snem je pro nás důležitá Vaše podpora. Podpořte naše dva fyzikální projekty, abychom je mohli představit na ESI 2019 v Abu Dhabi!

ESI 2019 v číslech
více než 500 účastníků z UAE
více než 2000 zahraničních účastníků
více než 600 STEM projektů
více než 68 účastnických zemí
13 vědeckých disciplín
7 dní programu

Debrujárská činnost v minulých dvou letech

A co se u nás za poslední dva roky po Expo Sciences Inernational 2017 změnilo?

Prototyp knížky "Fyzikální experimenty s nápojovými plechovkami", na který si určitě mnozí z vás startérů vzpomenou, už není jen prototypem, ale v únoru 2019 vyjde jako regulérní knížka v jednom nejmenovaném nakladatelství.

S projektem Fyzika fotbalového míče jsme se dostali mezi 11 evropských finalistů STEM ligy do Muzea fotbalu do Dortmundu.

S novým projektem "Slavní vědci a objevitelé" jsme uspěli v několika soutěžích v celostátních i mezinárodních kolech a doufáme, že se s ním představíme i v Abu Dhabi.

Na sadu experimentů s nápojovými plechovkami navazuje sada experimentů s PET láhvemi, jež je jednou z částí projektu "Recykluj a experimentuj s nadhledem".

Tým debrujárů ze Stříbra postoupil mezi 21 finalistů 20. ročníku ankety Zlatý oříšek 2018. A tak jste nás mohli vidět na Nový rok ve 13:55 na ČT 2. 

A jak to vypadá se dvěma projekty a dvěma týmy do Abu Dhabi?

Projekty jsou připravené, dva kvalitní pětičlenné týmy také, takže už zbývá jen ... 

Vytištění posterů a kalendářů Slavní vědci a objevitelé a sbírek Recykluj a experimentuj s nadhledem v české a anglické verzi - 40 000 Kč - podpořilo město Stříbro, soukromí podnikatelé a firmy v regionu

Účastnické poplatky(startovné) - 3 500 Euro - z části financováno z dotace MŠMT, Plz. kraje a města Stříbra, z části hradíme sami 

Letenky - 120 000 Kč - tady nás podpoří rodiče a my sami se podpoříme z brigád, a v část podpory věříme od vás, pokud se nám podaří získat více, než očekáváme :-)

Ubytování a stravování, doprava a vstupy na místě, drobný materiál a pomůcky na experimenty - 50 000 Kč - a na to už asi úplně nenašetříme, a proto se obracíme na vás - startéry. Věříme, že nám pomůžete.

Naše magické dvojky podruhé

Projekt starších studentů "Recykluj a experimentuj s nadhledem"
- informace o recyklaci PET láhví, plechovek a tetrapacků
- historie jednotlivých nápojových obalů
- využití PET láhví, plechovek a tetrapacků při realizaci fyzikálních a chemických experimentů s jednoduchými pomůckami
- návody na experimenty s vlastními komiksovými ilustracemi

Projekt mladších žáků "Slavní vědci a objevitelé a jejich experimenty"
- 12 vědců a objevitelů - kreslené postavičky na stojáncích
- zajímavosti o jednotlivých osobnostech
- mapa a vlajka země, ve které žili
- dva experimenty s jednoduchými pomůckami související s jejich vynálezy, objevy, zákony
- kalendář na 12 měsíců s 12 vědci a 12 experimenty

Pomozte nám prezentovat naše dva projekty na přehlídce dětských vědeckých projektů Expo Sciences International 2019 v Abu Dhabi. 

Bez Vás to nepůjde!

Nechceme Vás zahltit informacemi, ale pokud by vás zajímalo víc, postupně budeme přidávat informace o akci zde: https://www.facebook.com/groups/290896188293006/

Co si o tomto projektu myslíte?