DDB (DISNEYBAND) - CD ZPRÁVY Z JINÉ REALITY - crowfunding kampaň

DDB (DISNEYBAND) - CD ZPRÁVY Z JINÉ REALITY

Liberecká skupina Disneyband, nově vystupující rovněž pod zkráceným názvem DDB, přichází po 11 letech s novým v pořadí již třetím studiovým albem.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Liberecká skupina Disneyband, nově vystupující rovněž pod zkráceným názvem DDB, přichází po 11 letech s novým v pořadí již třetím studiovým albem. Titul „Zprávy z jiné reality“ přinese opět nezaměnitelný autorský styl Martina Kadlece, s důrazem na písňové texty a sílu výpovědi. Naopak poprvé se v nahrávkách v roli frontwomenky představí Anička Olejníková (Drábková). Velkou chuť do práce a přebytek autorského materiálu přetaví DDB do nového alba v nahrávacím studiu Absolute music ve Svárově pod režijním dohledem Petera Bindera. Nahrávání je naplánované na květen a první ze křtů by se měl uskuteční v září 2017. Pomozte nám vytvořit opravdu kvalitní a profesionální nahrávku ve špičkovém studiu, která bude mít vynikající zvuk a osobité vedení zkušeným hudebním režisérem. To se podaří jen díky Vám! Předem děkujeme za podporu a věříme, že se dobře pobavíte při výběru Vaší odměny!

 Až na píseň „2006“, kterou má kapela na repertoiru už přes 10 let, se bude jednat převážně o neoposlouchané novinky. Chybět nebude ani „Takové noci přijdou“ či „Usínání“, tedy písně oceněné v soutěži Porta, stejně jako jediná převzatá melodie od kapely Noir Desir s textem Martina Kadlece „Jak přežít do jara“.

DDB Anna.jpg

Věříme, že si vyberete z bohaté nabídky odměn, kde samozřejmě hraje prim především samotné nové CD Zprávy z jiné reality. Moc rádi Vás odměníme také podpisy, originální básní či staršími kousky z naší diskografie, stejně jako „servisními službami“ v podobě koncertů, soukromých koncertů a moderování akcí. Pobavit se pak můžete u exkluzivních nabídek, zahrajte si s nám na křtu, vyrazte s DDB na pivo (na vlastní nebezpečí), nebo zažijte výuku pod vedením Aničky Olejníkové, či výlet po horách s šerpou Markem Štulírem.

 

Děkujeme všem!

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?