DaWay to USA - crowfunding kampaň

DaWay to USA

Pátý a poslední nepoznaný kontinent čeká. Ochutnám ho trochu nebo trochu víc? Vydejte se na cestu se mnou, užijeme si legraci a odměna vás nemine!

Ostatní
DaWay to USA

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

5..4..3..2..1.. Start!

Moje vize, Tvoje cesta. Moje třicátiny, Tvůj dárek.
Můj splněný sen, Tvoje výhra.

Buďme tým a Vaše podpora mého projektu přinese užitek a zábavu všem zúčastněným.

Bude se blogovat, fotit, točit! Každý zážitek bude zprostředkován a zvěčněn na DaDay , na fbinstayt ! A jako vždy si můžete užít spoustu legrace online.

Spadnu do Grand Canyonu? Zaběhnu maraton v Death Valley?
Opiju se v Jack Daniels Factory a budu deportován?

Na mých cestách je všechno možné. Můžete se přesvědčit zde: DaWay

Chcete to vidět? Chce te to zažít? Buďte u toho!!! Odstartujte se mnou... :-)

8 let na cestách jen s kraťoučkými přestávkami na práci a "běžný" život ;-)
Trip č.8 před sebou. Při mých cestách jsme se ještě nikdy nenudili a tentokrát to bude ještě VÍC.

Čeká Vás vtažení do příběhu - videa, fotky, blog. Samozřejmě také odměna nebo možnost svézt se se mnou. Bude legrace, hlavně pro Vás. Já pojedu naplno a když to bude velké, tak bude i minikniha (pro každého fanouška v PDF zdarma).

bodie.jpg

Co za co?


Kdo mě zná a sleduje můj život ví, co ode mě může čekat a ví, že se mu to dostane. Kdo mě ještě nezná, tak mě pozná a bude doufám mile překvapen. Letenky, půjčení auta, plán cesty, stravu, adrenalinové zážitky, vstupy do parků a podobně tak jako vždy jsou na můj účet. Ale s čím mi můžete pomoci abybch cestu hodil na vyšší a pro vás zábavnější level??


Získané prostředky využiji na:

1) prodloužení původně plánované cesty - více km více zábavy

2) správu webu 

3) nákup a realizace odměn

4) nákup kamery GoPro a zpracovávání videí ( přispěvatelům kdykoliv zdarma k zapůjčení)

5) zaplacení motelů s wifi připojením na několik bezesných nocí s pravidelným reportováním

mount_rushmore_south_dakota-wide.jpg

I cesta může být cíl...
Od roku 2009 se vydávám takzvaně na vlastní pěst za poznáním do světa. Za těch několik let jsem uskutečnil 7 větších a minimálně 6 menších výletů. Nyní připravuji cestu za dobrodružstvím do Severní Ameriky. Je to poslední obývaný kontinent, na kterém jsem nebyl. Určitě pojedu, jen není zatím přesně jasné kdy, s kým, kam a na jak dlouho. Mám stranou peníze na kratší road trip po západu USA, ale pokud bude úspěšný tento projekt dám celé USA na minimálně 5 týdnů. Jelikož jsem si předsevzal, že všechny kontinenty navštívím do 30-ti let a 31. narozeniny mám za rok, tak bude odjezd plánovaný nejpozději na jaro roku 2016. Spíše, ale podzim 2015.
Tento projekt by mohl pomoci udělat z malého připravovaného výletu opravdovou velkou nezapomenutelnou jízdu. Cestování je něco na co nestačí jen peníze. Je to vášeň, je to svým způsobem životní styl a proto věřím, že tímto oslovím i cestovatele současné nebo cestovatele budoucí a projekt přinese i jiné možnosti vzájemné pomoci a podpory ne jen mě, ale všem nadšencům do cestování. Že těm, kteří budou moji cestu sledovat udělám radost zakoupenou odměnou a dobrým pocitem z podpory, ale hlavně možností "být při tom". A že těm, kteří mají podobné vize, pomohu k tomu odhodlat se nebo pomohu přímo s plánováním jejich vlastní Way.

Podpořte to a moje cesta bude i tou vaší!

více informací o mě: DaWeb

více informací o uskutečněných cestách: DaWay

více informací o nynějších plánech a tomto projektu: DaDay

f16637232a-heej.jpeg

Pro drobné Startéry:

Jednotlivé příspěvky budou evidovány a řádně odměněny. Částky do 1.000,- Kč budou vyhodnoceny jako osobní a za tuto osobní podporu budu nesmírně rád a bude navíc odměněna vším čím budu moci.
Je pro mě důležité, aby každý za svůj příspěvek dostal, to co od toho čeká a proto bude nejlepší pro jistotu napsat mi kromě platby i do komentářů, na email info@daweb.one nebo soukromou zprávou na fb fanpage Daweb.one, čím přispěl a co za to žádá. Pokud pohlednici, tak napiš adresu. Pokud fotku, tak napiš, co napíšu na ceduli a kde si s ní mám stoupnout ;-) Pokud mohu já za odměnu pomoci v něčem jiném nebo máš za příspěvek (i bez něj) nějaké speciální přání (např. přivezt Iphone 6?? :P), určitě se vynasnažím, co bude v mých silách a domluvíme se. Pokud je tvoje pomoc nezištná a jen mi fandíš a chceš sledovat průběh cesty i tak budu rád za osobní kontakt a třeba do budoucna některý Tvůj projekt na oplátku podpořím já.

Pro větší Startéry:

Příspěvky nad 1.000,- Kč budu evidovat jako sponzorské. Je možné se v rámci shody domluvit na čemkoliv, včetně výše příspěvku. Loga na zapůjčené auto, promo odkaz na stránce, na facebooku atd., přednáška ve firmě, zmínka v článku, poděkování ve videu apod. Předpoklad dosahu do konce srpna 2015 je 5.000+ vidění (návštěvnost webu, youtube, instgram, facebook, články a rozhovory). Těsně před realizací a v průběhu až 5-ti násobek i více. Pokud jste jen mecenáš bez jakéhokoliv požadavku na mě a nestojíte o možnost veřejného poděkování nebo propagace, pak děkuji moc, alespoň zde.

... Díky David !

usa 1 verze1.jpg

 

Celou cestu, přípravu před ní i události po ní bude možné sledovat na:
daweb.one   a návazných sociálních sítích fb, insta, yt

 

Všechny cestopisy, fotky a videa z předchozích cest zdarma jako poděkování pro podporovatele i fanoušky :-)
http://daweb.one/daway/index.html

Co si o tomto projektu myslíte?