DAVID K - Konečně videoklip! - crowfunding kampaň

DAVID K - Konečně videoklip!

Pomozte mi natočit první oficiální videoklip k novému singlu a vytvořit tak něco co zanechá nesmazatelný footprint na české hudební scéně :)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

*Update 25.10.*

Tak jste to dali za polovinu času!!! Neskutečný:) Moc děkuju všem co se podíleli na tom (..zamačkávám slzu..), že opravdu natočíme debutový videoklip. 
A aby toho nebylo málo, stále je dost času na to vybrat víc, v takovém případě bude videoklip a vše okolo epičtější než v mých nejdivočejších snech :)
Pojďme si to shrnout:

20 000 - vybráno!

Základní videoklip stardardních kvalit. Bude to dobré video co mi opravdu pomůže posunout se o pořádný kus dál :)


Goal - 30 000

Lepší videoklip, plus propagace. Víc si vyhrajeme s celkovým provedením klipu a zaplatíme propagaci, která umožní dostat tohle video mezi obrovské množství lidí, zkrátka zboříme internety :) 

Goal - 40 000

Skvělý videoklip, propagace a křest! Videoklip bude opravdu nabušený, propagace dosáhne do většiny českých domácností a videoklip projde oficiálním křestem v jednom z brněnských klubů! Na křest bude samozřejme vstup zdarma pro všechny startéry :)

------------------------------------------------------

PROČ?

Ahoj všichni! Asi Vás zajímá proč to ten kluk ušatá vlastně dělá a co tím zamýšlí. No, je to jednoduché, hudbě se věnuji už docela dlouho a vím že bez pořádného videoklipu to nejde. Myslím, že písnička kterou v následujících týdnech nahrajeme v Rooftop studios si pořádný videoklip opravdu zaslouží. A zasloužíte si ho i Vy:) Jen s videoklipem se singl může dostat do hudebních televizí, rádií a mezi větší počet hudebních fajnšmekrů, tedy Vás. 

ZA KOLIK?

To je na Vás. Čím víc vznik videoklipu podpoříte, tím více do něj investujeme a tím lepší a profesionálnější výsledek nakonec uvidíte. :) 

CO ZA TO?

Koukněte na odměny a..

hecněte to:)

A KDO TO VLASTNĚ JE TEN DAVID K ?

Začalo to když mi bylo pět. Máma mi pořídila první dětské klávesy a já začal z fleku hrát melodie z reklam. To rodiče podivilo a tak mi (o dost let později) pořídili kytaru.
No a já, krátce po pubertě a po té co jsem se naučil Zapadlej krám od Ewy Farne (a myslel si že jsem kytarový virtuóz), začal skládat vlastní písně.
V roce 2014 jsem se rozhodl přihlásit do různých talentových soutěží, X Factor Poland, Czechtalent.. občas to skončilo ve finále a občas mezi stovkou talentovaných oveček, každopádně mě to posunulo o kus dál. :) 


V roce 2015 jsme se seznámili s klukama z kapely Poetika, a o pár let později mi kluci zprodukovali a pomohli vydat první singl, který se oťukal v pár lokálních rádiích: 

https://www.youtube.com/watch?v=3woevV4U4lU


Ještě před tím moje "nejvíc nejlepší" nahrávky vypadaly takhle (což je dost smutný:D): 

https://www.youtube.com/watch?v=CUlXoi6b-sQ

 

Moje letošní zastávka na tour Poetiky byla ovšem top:

Věřím že jsem Vám o sobě řekl dost, že už ani netřeba zmiňovat že dělat kvalitní hudbu a těšit s ní lidi byl vždycky můj sen, nebyla to práce v kanclu ani boření akciových trhů. Byla to hudba, je to hudba a nejspíš, dokud budu schopen vnímat svět okolo sebe, tak to hudba i bude:) 
Proto upřímný dík každému kdo mi pomůže se přiblížit tomuhle všemu. 
Právě teď máte v rukou ten nejdůležitější krok na mojí cestě.

Moc díky!

Váš David K.

Co si o tomto projektu myslíte?