Datovaný diář MŮJ 2019 - crowfunding kampaň

Datovaný diář MŮJ 2019

Malý projekt - velký sen. Datovaný ručně vyráběný diář o velikosti A5 pro rok 2019. Malý náklad, s láskou, pro vás: MŮJ 2019.

Ostatní
Datovaný diář MŮJ 2019

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Myšlenka vydání vlastního diáře vznikla v roce 2016 a dozrávala další dva roky až do ledna 2018. Nevoněl a neseděl nám ani jeden z diářů běžně dostupných na trhu. Nevyhovovala nám velikost, typ vazby nebo provedení stránek. V některém diáři chyběl dostatečný prostor pro poznámky, jiný zase postrádal kompletní dataci. Diáře jsme si každoročně vylepšovali o barevná lepítka, papírové kapsičky a poutka na tužky. Chtěli jsme všechno v jednom, all inclusive balíček, voňavý, pohodlný a datovaný diář.

Nebyl, a proto jsme ho pro všechny milovníky klasických papírových pomocníků vymysleli. Je tady: MŮJ. Náš vlastní autorský diář o velikost A5 pro rok 2019 vydáváný v malém nákladu.

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

► Preferujeme tak trošku pohodlíčko, a proto MŮJ obsahuje kompletní dataci pro náš i váš přehled. Měsíc, den, datum, svátek, východ a západ slunce a fáze měsíce, to vše v průběhu celého roku.

► Týdenní přehled úkolů, možnost roztřídit si úkoly na jednotlivé dny. Přehledné časové plánování každého dne. V každém týdnu prostor pro poznámky. Na konci každého měsíce volné listy pro vlastní zápisky.

► MŮJ obsahuje hned dvě látkové knižní záložky. Díky nim vždy pohotově otevřete diář na srpávné straně. Jednou z nich si založíte třeba souhrnný měsíční přehled, druhou konkrétní týden.

► Diář sice máte po ruce, ale věčně se sháníte po tužce. To se vám už nestane. MŮJ obsahuje poutko na tužku a také praktickou gumičku, aby se vám MŮJ v kabelce nerozevíral. 

► Účtenky, poznámky, nákupní seznamy, složenky. Máte jich plný diář, padají a létají vzduchem? Šup s nimi do praktické zadní kapsy, kterou jsme umístili na vtniřní stranu zadních desek. 

► MŮJ obsahuje několik přehledných kalendárií pro všechny druhy vašich záznamů: měsíční číselný kalendář, sloupcový plánovací, a náš oblíbený tzv. "kastlíkový" plánovač

► Rok je skutečně dlouhá doba a my si těchto 12 měsíců rozdělíme na 12 (a možná i víc) drobných motivačních "úkolů" zaměřených na osobní rozvoj, pomoc druhým, a podobně. 

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

► MŮJ je od A do Z vyráběn a vázán ručně. Díky tomu si někteří z vás mohou zvolit vaši oblíbenou barvenou kombinaci jak pro přebal, tak i pro hřbet. Co kus, to originál. Zvolenou barevnou kombinaci pro přebal a hřbet uveďte, prosím, do poznámky v tomto tvaru: přebal modrá + hřbet žlutá. Na výběr máme tyto barvy:

Nabízené barevné varianty tedy jsou:
ZÁKLADNÍ: šedo-šedá  (tento diář obdržíte v případě, že si barvy nezvolíte)
VAŠE ZVOLENÉ BARVY (kombinace například šedého přebalu + zeleného hřbetu, růžového přebalu a modrého hřbetu, a tak dále...), zvolené barvy zapište do objednávky do pole UPŘESNĚNÍ ODMĚNY, které najdete pod polem s vaším jménem a adresou. 

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

 

Co si o tomto projektu myslíte?