Startovač - financování projektů

DarujHovno.cz jde do světa! - crowfunding kampaň

Novinky - DarujHovno.cz jde do světa!

Nechte se okouzlit českými produkty navrženými a vyrobenými srdcem a pomožte nám rozšířit výrobu a vydat se DO SVĚTA!

Podnikání
Nebylo by to ono, kdyby se v DarujHovno.cz něco nepos*alo. Ale nebyly bychom to my, abychom to úspěšně nevyřešili :-) K dnešku jsou všechny odměny z naší kampaně "DarujHovno jde do světa" vyexpedovány a můžete se na ně těšit. Ještě jednou díky moc za podporu!

My se zase budeme těšit na fotky, jak si s odměnami užíváte hezký chvíle - posílejte na náš facebook.com/DarujHovno.cz nebo na instagram #darujhovno a #darujhovnocz!

PS: Drtivá většina odměn byla odeslána Českou poštou jako balík do ruky. Pokud pošťák nezastihne nikoho na adrese uvedené při zaslání příspěvku, uloží balík na poštu po dobu 7mi dní. Dbejte prosíme PROSÍME na včasné vyzvednutí zásilky, ať se zbytečně nemusí platit další poštovné (které bylo 1x započítáno v ceně každé odměny).

PPS: nové produkty a nový zahraniční web pro expanzi už BRZY! Pokud chcete vědět víc, sledujte nás na fejsbůku! www.darujhovno.cz/DarujHovno.cz !

 

Ještě jednou díky - 102% a teď se můžeme vrhnout na naše globální plány :-) Rozjíždíme to :-)) Obrázek
Je to tam! Splněno 100%, sice s odřenýma ušima, ale pořád to roste! Díky moc všem, máme radost a vy jste úžasní :-)))

S těmi, kdo mají zakoupenu odměnu "Parťák" za 10.000 Kč se spojíme, jakmile hodíme na papír bližší detaily budoucí spolupráce. S ostatními, kdo objednali Bobkuče, tak se spojíme kvuli velikostem obratem, až nám startovač uvolní kontatkní emaily :-)

Je to velký den pro DarujHovno.cz!