Dark Side Of Me, která strana je ta Tvoje? - crowfunding kampaň

Dark Side Of Me, která strana je ta Tvoje?

Ahoj, jsme kapela Notion Deep a chtěli bychom touto cestou sehnat prostředky na nové CD. Bude obsahovat 10 písní, vydáno bude v polovině července.

Hudba
Dark Side Of Me, která strana je ta Tvoje?

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

5 lidí, 10 písní, 1 myšlenka. Jak už sám název napovídá, naše v pořadí druhé plnohodnotné album se bude zabývat jednou myšlenkou, a to dvojsečností lidského myšlení a chování.

Dark Side Of Me je o chování, chybách, výčitkách a svědomí. Celý tenhle koncept vlastně zahrnuje ať už vnitřní a vnější stránku osobnosti, tak i dobro a zlo. Skládání alba zabralo skoro rok a půl, protože jsme se snažili podchytit každý malý detail, abychom vytvořili něco, co nikde jinde nenajdete. Celá naše práce je teď i ve Vašich rukou.

 

 

Samozřejmě, že některá témata jsou ožehavější než jiná, ale našim cílem je album koncipovat tak, aby každý posluchač došel ke svému osobnímu závěru a pohledu. Problematika dvojí tváře nás napadla vlastně náhodou, když jsme společně probírali vztahy, rozchody a rozbroje mezi lidmi a došli jsme k závěru, že každý se trochu jinak chová ve společnosti a jinak osamotě. Tak se vlastně zrodila myšlenka a řekli jsme si, že je to natolik pro nás silná věc, že bychom tak měli album pojmenovat a zabývat se tím do hloubky. Ať už jsou to vztahy mezi partnery, války, rodinné trable apod.

První ukázka z nového alba už je v podobě singlu na světě, nese název SCALES.

Proč podpořit právě nás? Snažíme se o koncept, který se tu moc nenosí. Náš styl a texty vypráví o životě každého jednotlivce či skupiny. Snažíme se odlišit jiným pohledem a stylem psaní. Nahrát tohle album je náš velkej sen a chtěli bychom, aby spatřilo světlo světa.

 

Díky, za pozornost a podporu! Postupem času budeme přidávat další informace, například obal desky, názvy písní a další.

Tom, Kuba, Mara, Jura a Proky 

Co si o tomto projektu myslíte?