Dark Side Of Me, která strana je ta Tvoje? | crowdfunding kampaň

Dark Side Of Me, která strana je ta Tvoje?

Ahoj, jsme kapela Notion Deep a chtěli bychom touto cestou sehnat prostředky na nové CD. Bude obsahovat 10 písní, vydáno bude v polovině července.

Hudba

Dark Side Of Me, která strana je ta Tvoje?

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

5 lidí, 10 písní, 1 myšlenka. Jak už sám název napovídá, naše v pořadí druhé plnohodnotné album se bude zabývat jednou myšlenkou, a to dvojsečností lidského myšlení a chování.

Dark Side Of Me je o chování, chybách, výčitkách a svědomí. Celý tenhle koncept vlastně zahrnuje ať už vnitřní a vnější stránku osobnosti, tak i dobro a zlo. Skládání alba zabralo skoro rok a půl, protože jsme se snažili podchytit každý malý detail, abychom vytvořili něco, co nikde jinde nenajdete. Celá naše práce je teď i ve Vašich rukou.

 

 

Samozřejmě, že některá témata jsou ožehavější než jiná, ale našim cílem je album koncipovat tak, aby každý posluchač došel ke svému osobnímu závěru a pohledu. Problematika dvojí tváře nás napadla vlastně náhodou, když jsme společně probírali vztahy, rozchody a rozbroje mezi lidmi a došli jsme k závěru, že každý se trochu jinak chová ve společnosti a jinak osamotě. Tak se vlastně zrodila myšlenka a řekli jsme si, že je to natolik pro nás silná věc, že bychom tak měli album pojmenovat a zabývat se tím do hloubky. Ať už jsou to vztahy mezi partnery, války, rodinné trable apod.

První ukázka z nového alba už je v podobě singlu na světě, nese název SCALES.

Proč podpořit právě nás? Snažíme se o koncept, který se tu moc nenosí. Náš styl a texty vypráví o životě každého jednotlivce či skupiny. Snažíme se odlišit jiným pohledem a stylem psaní. Nahrát tohle album je náš velkej sen a chtěli bychom, aby spatřilo světlo světa.

 

Díky, za pozornost a podporu! Postupem času budeme přidávat další informace, například obal desky, názvy písní a další.

Tom, Kuba, Mara, Jura a Proky 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 38 000 Kč (152 %)
  • 152 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 19 Startérů

Autor projektu

Notion Deep - obrázek
  • projekt od Notion Deep
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

EP s poděkováním + náramek

Dostaneš elektronickou podobu alba ve formátu .wav, což bude nejvyšší kvalita přímo z mixu. Dostaneš ho v den vydání a bude to odkaz, který ti pošleme na Tvou e-mailouvou adresu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Standard pack

Dostaneš CD Dark Side Of Me v obalu s poděkováním (pokud uvedeš jméno, tak jmenovitě) na vnitřní straně a k tomu náramek. CD rozešleme po celé republice v den vydání (+ poštovné) nebo předáme osobně na křtu CD.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Sběratel

Dostaneš obě CD (Dark Side Of Me, Zero) s věnováním a náramek k tomu. Ideální čas na začátek sběratelské edice. CD rozešleme po celé republice v den vydání (+ poštovné) nebo předáme osobně na křtu CD.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Zelenáč

Jseš tu novej a chceš jen nový CD? Žádnej problém. Dostaneš novinku s věnováním, kapelní triko, náramek a zapalovač. Taková výbavička na rande.
Rozešleme po celé republice nebo předáme osobně na křtu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Komplet

Teď už máš všecko. Tričko, obě CD(Dark Side Of Me, Zero), náramek, zapalovač. Už jseš věrnej fanoušek a žádná situace tě nezaskočí. Pošleme po celé republice (+ poštovné) nebo osobní předání na křtu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Gurmán

Chceš všecko ale ještě o kousek víc? Na Tebe čeká limitovaná edice naší novinky Dark Side Of Me s bonusovejma písničkama, jiným přebalem než normální edice a poděkováním. Samozřejmostí je tričko, CD Zero, zapalovač a náramek.

Pošleme po celé republice (+ poštovné) nebo osobní předání na křtu.

Počet dostupných odměn: 38/40

Nelze podpořit
2 000 Kč

Chceš bejt vidět

Dostaneš vstupenku na křest, vezmem Tě na pódium a přede všema Ti poděkujem, předáme ti limitovanou podepsanou edici Dark Side Of Me, CD Zero, tričko, zapalovač a náramek.
Pošleme po celé republice (+ poštovné) nebo osobní předání na křtu.

Počet dostupných odměn: 6/7

Nelze podpořit
5 000 Kč

Pivo je na nás

Soukromá kalba s kapelou, limitovaná edice CD (Dark Side Of Me), debutové CD Zero, kompletní merch, prostě všecko co si lze přát. Dej si kolik piv chceš, na sekeru to nebude.

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
10 000 Kč

Borec na konec.

Hmm, kam až to může zajít? Budeš hlavní sponzor. Poděkování bude každým výtisku. Každej, kdo to bude mít doma uvidí Tvoje jméno. Dostaneš limitovanou edici, kompletní merch. Stačí? Nám ne. Dostaneš DOŽIVOTNÍ vstup na námi pořádanou akci. Jo, čteš dobře. Předání tohohle vstupu proběhne přímo na křestu, je to jen jednou. Nikdy už tohle dělat nebudeme. Vstup zadarmo na každou námi pořádanou akci. Kam chceš, kdy se ti to bude hodit. Do konce života. To stojí za přemýšlení.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit