Dakarový special ARO | crowdfunding kampaň

Novinky - Dakarový special ARO

Že staré železo patří do šrotu? Tohle sotva! Jedná se totiž o čistokrevného závoďáka! Zapojte se s námi na opravu a renovaci legendy.

Technika

  • Splněno 32 000 Kč (106 %)
  • 106 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 19 Startérů

Autor projektu

Manyjak Offroad Team - obrázek
  • projekt od Manyjak Offroad Team
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Poděkování na fb. stránkách

I tento příspěvek je pro nás velká pomoc, která nás přibližuje ke splnění našeho snu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Nakopnutí

Když nás nakopnete, obdržíte od nás naše týmové samolepky Manyjak Offroad Team, www.manyjak.cz v různých velikostech a Manyjak Aro Praha a samozřejmě poděkování na našich fb. stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Exkluzivka

Za tuto částku dostanete exkluzivní samolepky vyrobené pouze a jen pro tento projekt a k tomu ještě gumový náramek s logem týmu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Čtyři v jednom

Při přispění této částky nám opět uděláte radost a vy budete mít skvělý pocit za pomoc, obdržíte nerezový otvírák ve tvaru kreditní karty s našim logem a naše týmové samolepky Manyjak Offroad Team a www.manyjak.cz v různých velikostech a ještě k tomu poděkování na fb. stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Otevření nových možností

Pokud přispějete touto částkou tak nejen, že nám uděláte velkou radost, ale získáte i jméno na našem autě, nerezový otvírák ve tvaru kreditní karty s našim logem a exkluzivní fotky z našeho projektu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Blíže k offroadu

Pokud přispějete touto částkou dostanete se k nám blíž. Získáte volný vstup pro čtyři osoby na offroad festival, jeden z největších srazů terénních vozidel, kde se konají různé soutěže a je k vidění spoustu zajímavého. Plus získáte tričko z této akce.

Malá ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=YhZKShm-0gY

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Staňte se součástí vozu

Pokud přispějete touto částkou tak získáte velké logo na našem autě plus propagace firmy na všech našich fb. a web. stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Reklama všude s námi.

Nabízíme výrobu banneru, který s námi bude na všech motoristických akcích po dobu pěti let. Banner bude vždy vystaven na viditelných místech a bude fungovat jako velmi dobrá reklama pro vaši firmu. Banner bude minimálně vidět na osmi závodech mistrovství České republiky v offroad maratonu, na největším srazu “Offroad festival Aro šou” a na motoristické výstavě LEGENDY.

Malá ukázka: http://www.offroadmaraton.cz/foto.php?id_zavodu=135&id_gall=4&id=44511

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
15 000 Kč

Zážitek na celý život

Za tento příspěvek vám nabízíme jedinečný zážitek a to v roli spolujezdce při mistrovství české republiky v offroad maratonu. Zažijete 1-2h jízdu v závodním autě.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
25 000 Kč

Hlavní sponzor

Za přispění pro nás takto významnou sumou budete označen/a jako hlavní sponzor týmu a obdržíte odměnu v podobě nejen reklamy pro vaši firmu "Reklama všude s námi."a "staň se součástí vozu", ale i začlenění do týmu díky "zážitek na celý život" a to se vším všudy včetně týmových montérek, jména na našem voze a náramku s logem týmu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit