D.N.A.Brno - CD ILUZE - crowfunding kampaň

D.N.A.Brno - CD ILUZE

Jsme mladá brněnská kapela D.N.A. Brno a vybíráme finanční prostředky na dokončení nového, již druhého autorského CD, s názvem "ILUZE".

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Splněno! Tohle slovo se čte krásně... My vám všem, kteří jste nám přispěli mockrát děkujeme. Jste úžasní! A vy, kdo jste si ještě nestihli vybrat svoji odměnu, máte poslední šanci, za 1 den končíme.

A teď organizačně:
1) "Zazpívejte si s námi na pódiu" - u vstupu do Radost Concert Hall na Vás bude čekat vstupenka na vaše jméno. V průběhu koncertu vás pak pozveme na pódium a kromě poděkování "před nastoupenou jednotkou" si společně s Vámi zazpíváme naši písničku Lachtani (kdo by si nebyl jistý, tak text i nahrávku najdete na našich stránkách www.dna-brno.cz).
2) Kdo si zakoupil CD, bude si ho moci na křtu vyzvednout, budou opět nachystaná na vaše jméno.
3) A co se dalších odměn týče (CD poštou, tričko, koncert v obýváku atd.), budeme vás kontaktovat v nejbližších dnech osobně.

Takže ještě jednou děkujeme a budeme se těšit již tento pátek v Radosti!

Vaše D.N.A. Brno


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

Ahoj!

Už je tomu pár let, co vyšlo naše první autorské CD "Na úsvitu". Od této doby však v kapele proběhlo několik nemalých změn. Nový člen, obsazení nástrojů, nové nápady, desítky odehraných koncertů a zrodily se nové písničky, až jich bylo tolik, že už letos na jaře se všechny objeví na novém CD "Iluze"!

Právě probíhají veškeré finální a dokončovací práce, avšak ani bez Vaší pomoci to nepůjde. Proto, aby to všechno klaplo, nám velmi pomůže, když nás, ať už jakoukoliv částkou, finančně podpoříte! Konkrétní způsoby přispívání včetně odměn za ně najdete na této stránce (vpravo dole).

 

Když se vše podaří, uvidíme se společně už v pátek 13.dubna 2018 na křtu, v brněnském klubu Radost Concert Hall!

 

Děkujeme moc za podporu!

Vaše D.N.A. Brno :) 

Co si o tomto projektu myslíte?