Czequestria 2015 - A New Beginning! | crowdfunding kampaň

Novinky - Czequestria 2015 - A New Beginning!

Czequestria 2014 brought ponies to Prague in English language, something that has never been done before! Year is 2015 and we're bringing it back!

Umění

28. červenec 2015

MORE GLASS! MORE FUN!

Added 5 more pint glasses!

Just a quick note - we've added 5 more pint glasses to the list of rewards if you wish to grab your own! We really did not expect such demand and there are voices asking for more so here you go =)

 

Super novinka - protože jsou tyto půlitrové sklenice žádány, tak jsme přidali dalších 5 kusů na prodej! Opravdu jsme nečekali takovýto zájem, děkujeme za vaši podporu!

The glass issue encountered - problém se skleněným půllitrem

Goood summertime to all of our supporters!
Sadly we've encountered a production problem - a technical limitation with our provider in regards to the pint glass. The sanding technique has reached a limitation and we will have to switch out a glass for a new one - a better, bigger one! Its the same one from the last year so collectors rejoice - it will fit into the set!

This will incurr an extra charge to us but not to you backers. Nonetheless, we want to let you know that the glass you will be receiving will be a different one - as shown bellow!

Thanks for understanding and have a great day!

---

Ahoj, ahoj, ahoj! Doufáme, že se máte suprově v letošním létě!

Narazili jsme na problém - problém technického rázu od našeho dodavatele pískovaných sklenic - půllitrů. Technologie pískování je velmi precizní ale také vyžaduje specifické parametry a ty se nakonec nepodařilo splnit s jejich sklenicí. Proto sklenici budeme muset vyměnit, a to za pořádný půllitr, který je větší a lepší! Ti, kteří nás podpořili v roce loňském a mají tento půllitr se jistě zaradují - je to ten samý typ!

Celkově tahle sranda s novým půllitrem nás vyjde na pár extra peněz ale nás, ne vás, takže vy si užívejte poklidného léta! Ale přesto jsme vás chtěli informovat, aby jste vědeli co se všechno děje a s čím se musíme vypořádat! Nový typ půllitru naleznete níže.

Mějte se suprově!

Pint_Glass2.png

10. červenec 2015

200% and beyond!

200% goal reached - WONDERFUL!
200% and beyond! Obrázek

We've gone over the 200% of crowdfunding - only because of all of you, our friends! Once again, our sincere thanks goes out for everbody!

Jsme za 200% hranicí původního plánu - a to všechno jen díky vám, přátelé! Znova nás utvrzujete v to, že nemožné je možné a všechna naše díky míří k vám!

info_libussa_transparent1.png

What's next on the menu? We will be announcing 2 more guests that we've managed to acquire, possibly even more! We've planned for an additional item to be produced - CZ/SK bronies scarf, however due to time constraints we may be selling them at Czequestria vendor stall instead as the time draws near!

Co máme dalšího za lubem? Máme připravené ohlášení dvou dalšícho hostů, které jsme pro vás mezitím co tento crowdfunding běžel, připravili (a možná jich bude i více)! V plánu též je připravit novou odměnu - CZ/SK bronies šálu ale z časových důvodů se nestihne produkce a je možné, že je budeme mít k dispozici až na stánku Czequestrie. Čas plyne rychleji než bychom chtěli!

  • Splněno 32 577 Kč (217 %)
  • 217 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 46 Startérů

Autor projektu

CZ/SK bronies z.s. - obrázek
  • projekt od CZ/SK bronies z.s.
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

55 Kč

Attend the Convention badge/ Placka "Zúčastni se!"

A badge with a unique design limited to this campaign to show your support for Czequestria! (55 CZK = ~2 EUR)

Standartní placka s unikátním designem pro tuto kampaň na podporu Czequestrie!

Počet dostupných odměn: 37/50

Nelze podpořit
120 Kč

A3 Poster / A3 plakát

An A3 borderless poster on matte 135g/m2 paper, that is part of the Castle Royale ticket. Movie-type of poster with all sorts of designs of Miss Libussa over the years! (120 CZK = ~5 EUR)

A3 plakát tisknutý až do okrajů na matném 135g/m2 papíru - tento plakát je též součástí odměn pro Castle Royale lístky. Na tomto plakátu ve filmovém stylu se nachází různé verze Libuše, které se zrodili během práce na Czequestrii!

Počet dostupných odměn: 11/15

Nelze podpořit
330 Kč

Sandblasted Pint glass w-logo / Pískovaný půllitr

Stamped half-a-liter glass for your favourite beverage with sandblasted logo to last through the ages! Dishwasher save as the sandblasting is permanent. Logo features Libussa with her cutie mark - the Astronomical Clock tower. (330 CZK = ~12 EUR)

Půllitrová sklenice s pískováním pro vaše oblíbené nápoje! Pískové obrábění je trvalé, tudíž se nemusíte bát, že by ho myčka nějak poškodila. Na sklenici je logo Czequestrie s Libuší a jejím Cutiemarkem - Orlojem.

Odměna vyprodána: 0/14

Nelze podpořit
330 Kč

>>EXTRA<< Sandblasted Pint/Pískovaný půllitr

Stamped half-a-liter glass for your favourite beverage with sandblasted logo to last through the ages! Dishwasher save as the sandblasting is permanent. Logo features Libussa with her cutie mark - the Astronomical Clock tower. (330 CZK = ~12 EUR)

Půllitrová sklenice s pískováním pro vaše oblíbené nápoje! Pískové obrábění je trvalé, tudíž se nemusíte bát, že by ho myčka nějak poškodila. Na sklenici je logo Czequestrie s Libuší a jejím Cutiemarkem - Orlojem.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
1 983 Kč

Libussa Plushie / Plyšová Libuše

This is a gorgeous hand-made plushie of Miss Libussa, mascot of Czequestria and Prague's brony events! Pictures don't show the true awesomeness and skill this plush was gifted with! We've got several of them for ourselves.. yep, we couldn't resist! (1983 CZK = ~73 EUR)

Překrásná, ručně ušitá plyšová Libuše - maskot Czequestrie a brony akcích v Praze! Fotky vám neukáží tu krásu, kvalitu a zkušenost, s kterou byl tento plyšák vyroben, to opravdu chce vidět! A proto jsme si jich taky několik nechali vyrobit jen pro sebe... je totiž jednoduše dokonalá!

Odměna vyprodána: 0/12

Nelze podpořit