Muzikál Cyrano - crowfunding kampaň

Podpořit - Muzikál Cyrano

Autorský muzikál Cyrano se vrací na prkna, která znamenají svět, v nové, velkolepější podobě. Bez Vaší pomoci ovšem inscenace nebude moci vzniknout!

Umění

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

200 Kč Kněz

Chcete nám pomoci, ale spíše symbolicky? Toto je odměna přesně pro Vás! Získáte od nás poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

300 Kč Kadet v zácviku

Touto odměnou budete jmenováni do hodnosti kadeta v zácviku. Získáte od nás 2 placky dle vlastního výběru ze série Cyranovských placek (do poznámky napište heslo "PLACKA ČERVENÁ" nebo "PLACKA ŽLUTÁ" nebo "PLACKA ZELENÁ" nebo "PLACKA MODRÁ"), poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč Kadet

Touto odměnou budete jmenováni do hodnosti kadeta. Získáte od nás set 4 Cyranovských placek, tištěný plakát k muzikálu, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

750 Kč Le Bret

Chcete být Cyranovým nejbližším přítelem? Vyberte si tuto odměnu! Získáte od nás tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, tištěný plakát k muzikálu, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 000 Kč velitel kadetů Carbon-Castel Jaloux

Buďte Cyranovým velitelem! V rámci této odměny od nás dostanete totebag s logem muzikálu, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

2 000 Kč pekařova žena Lisa

Pomozte nám upéct nové představení, buďte pekařovou nesmlouvavou ženou Lisou. Získáte 2 vstupenky na jakoukoliv reprízu muzikálu Cyrano v KD Vltava do VIP sekce, totebag s logem muzikálu, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

3 500 Kč pekař Rageneaux

Dohlédněte na to, jak se peče nová inscenace muzikálu Cyrano! V rámci této odměny Vás čeká jedinečná prohlídka zákulisí pod vedením naší zkušené inspicientky Dáji! Samozřejmě získáte i 2 vstupenky na jakoukoliv reprízu muzikálu Cyrano v KD Vltava do VIP sekce, totebag s logem Hudebního divadla Ze:Mě, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

5 000 Kč vévoda DeGuiche

Chcete se podívat přímo na premiéru muzikálu Cyrano? S tímto balíčkem je to možné! Získáte 2 vstupenky na premiéru a budete usazeni ve VIP sekci, dále si prohlédnete zákulisí divadla a samozřejmostí jsou i další odměny - totebag s logem muzikálu, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

7 500 Kč Kristián de Neuvillette

Chtěli byste se s námi setkat osobně a zúčastnit se popremiérového rautu s herci a tvůrci muzikálu? Vyberte si tuto odměnu a účast máte jistou! Dále získáte také 2 vstupenky na premiéru a budete usazeni ve VIP sekci, prohlédnete si zákulisí divadla a samozřejmostí jsou i další odměny - totebag s logem Hudebního divadla Ze:Mě, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

10 000 Kč Roxanna

Skrývá se ve Vás duše bojovnice? Vyberte si Roxannin balíček a přijdťe se pořádně zapotit na lekci tance s naší choreografkou Lucií-Annou Zatloukalovou v termínu dle Vašeho výběru! Mimo jiné získáte také vstup na popremiérový raut, 2 vstupenky na premiéru do VIP sekce, prohlídku zákulisí divadla, oba totebagy, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Počet dostupných odměn: 5/5

Podpořit projekt

20 000 Kč Cyrano de Bergerac

Chcete svou drahou polovičku oslnit originální písní s verši jako od Cyrana? Autoři muzikálu Vám napíšou původní píseň na míru! Mimo jiné získáte také vstup na popremiérový raut, 2 vstupenky na premiéru do VIP sekce, prohlídku zákulisí divadla, oba totebagy, tištěný plakát k muzikálu podepsaný celým týmem, tričko s logem muzikálu (velikost připište do poznámky při výběru odměny), set 4 Cyranovských placek, poděkování v programu inscenace muzikálu Cyrano a odkaz na fotogalerii ze zkoušek muzikálu!

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt

50 000 Kč Montfleury, trojnásobný vítěz Rouanského věnce

Staňte se na den součástí týmu muzikálu Cyrano a zahrajte si s námi v rámci představení na jevišti! V rámci této odměny získáte jedinečnou možnost zahrát si v libovolné repríze muzikálu před živým publikem. Celý den se o Vás budeme starat a důkladně Vás připravíme na nezapomenutelný jevištní výkon. A mimo jiné získáte všechny hmotné odměny z předcházejících balíčků.

Počet dostupných odměn: 5/5

Podpořit projekt

150 000 Kč Edmond Rostand

Chtěli byste mít celé divadlo jen pro sebe a zhlédnout představení muzikálu Cyrano v soukromí? Případně s nejbližšími přáteli? Nebo byste chtěli uspořádat představení speciálně pro Vaši firmu? Tento balíček je přesně pro Vás! Odehrajeme Vám celé představení muzikálu Cyrano na prknech KD Vltava v Českých Budějovicích. A k tomu získáte všechny hmotné odměny z předcházejících balíčků.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt