Jan Řepka & Leah Abramson - Malá letní cyklotúra 2014 | crowdfunding kampaň

Novinky - Jan Řepka & Leah Abramson - Malá letní cyklotúra 2014

10 dní / 7 koncertů / 350 km. Dvě kytary a dobro. A to vše na bicyklech. Podpořte výjimečnou česko-kanadskou písničkářskou spolujízdu.

Hudba

09. červenec 2014

Děkujeme // Thank you!

Včera po jedné skončila naše předstartovní sbírka. Ručička se zastavila na 24 021 Kč a 28 přispěvatelích. S takovou vzpruhou v zádech se nám pošlape docela jinak. Něco o tom napovídá už Patrickův včerejší americký úsměv:
Děkujeme // Thank you! Obrázek

Foto je pořízeno včera po čtvrté hodině u Vltavy na stezce mezi Zámky a Trojou. Po stejné cestě - jen s trochu větší náloží - pojedeme hned během první etapy směrem na Mělník. Už předchozí podvečer ale zahájíme celé turné koncertem v Galerii U Trojského koně v Praze.

Přijďte nás v sobotu podpořit osobně, sami na místě zůstaneme, přespíme v sousedním vodáckém kempu a v neděli ráno vyrazíme na sever. Podrobnosti zde.

Přípravy vrcholí.

Včera jsme jak vidno obstarali nákladní kolo pro Patricka, a to díky laskavé péči jistého pana Bláhy a jeho podniku Velorama. Dnes míříme prosím pěkně až do Prostějova pro jeden velmi unikátní a klasický hudební nástroj značky Jolana z roku 1953. Jmenuje se lap steel a znít by to mohlo nějak takhle.

Pak už nás čeká jenom zkoušení a balení. Ostrý start by měl být v sobotu 12/7 ve 12:07 z Michalské ulice 3. Následuje pomalá jízda přes Stromovku do Troje, příprava a od 17 hodin koncert a Open Mic. 

A co odměny?

Co se týče vašich odměn, ty digitální se pokusíme poslat ještě před startem, pohlednice pak samozřejmě přímo z cesty, měly by tedy dojít nejpozději 25. července. Ohledně rezervací na koncerty se vám ozveme individuálně do pátku. Zítra se na to ve vlaku vrhnem, všechno rozvrhnem a po návratu z Moravy celou tu slávu strhnem.

Pokud se nám přesto nepodaří navázat včas se všemi 58 startéry okamžitě kontakt, prosíme o shovívavost. Je to přeci jen poněkud větší zástup, než v jaký jsme doufali.

Ještě jednou vám všem děkujeme za citelné povzbuzení

Program turné.

Turné na Facebooku. 

Velorama.jpg

Nákladní párek. Ready to go.

---------------------------------------------------

Thank you in English!

Thank you for your contributions. Our campaign has been succesful: yesterday we achieved the goal at 160%. As you can see on the photos, we're in the middle of preparations. Start is planned for Saturday noon, Prague downtown.

We'll send you our digital music until the end of week and the postcards you shoud fin din your mail boxes on July 25th, latest.

You can follow our tour on facebook

Jan, Leah & Patrick

Zpět na výpis

  • Splněno 24 021 Kč (160 %)
  • 160 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 58 Startérů

Autor projektu

Jan Řepka - obrázek
  • projekt od Jan Řepka
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Osobní pohlednice z cesty

Vyberte si obec na naší trase. Pošleme vám z ní pohled a na něm dvojjazyčnou báseň jen pro vás.

Počet dostupných odměn: 16/30

Nelze podpořit
288 Kč

Nic než živák

Autentický profesionální záznam (námi) vybraného koncertu turné. Audio nejvyšší kvality + přednostní doručení.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

2 alba dle vlastního výběru (digitálně).

Na výběr jsou alba Jana Řepky "Čistý byl svět" (2010), Nestíháme "Víceméně v klidu" (2007), Leah Abramson "Late Riser" (2013) a "The Abramson Singers" (2010). Ke každé zásilce přidáme několik bonusových, jinde nevydaných písní.

Počet dostupných odměn: 31/40

Nelze podpořit
450 Kč

2 CD + 2 VIP rezervace na vybraný koncert turné

Dvě nejlepší místa v první řadě jen pro vás. Dvě CD dle vlastního výběru, dva podepsané plakáty a čtyři cyklistické samolepky s nápisem "Čím pomaleji, tím rychleji" navrch.

Počet dostupných odměn: 17/21

Nelze podpořit
450 Kč

Abramson Overseas Fans

Personal postcard with a bilingual poem composed especially for you.

Počet dostupných odměn: 17/20

Nelze podpořit
576 Kč

Živák i mrtváky

Autentický profesionální záznam (námi) vybraného koncertu turné + všechna dosud vydaná studiová alba Jana Řepky i Leah Abramson. Digitálně a postupně.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Abramson Overseas Fans II

All Řepka's & Abramson's music in MP3 + Free bicycle sightseeing tour with Jan Řepka when you visit Prague + Personal postcard with a bilingual poem composed especially for you. (900 CZK = 48 CAD)

Počet dostupných odměn: 15/20

Nelze podpořit
1 800 Kč

Speciální muzikantský balíček

3h intenzivní soukromá lekce psaní písní s Leah Abramson (v angličtině) ANEBO Dvě 2h sezení v hudební poradně Jana Řepky (vybraná témata: Režie hudebního vystoupení, Booking/Plánování turné, Organizace vlastního hudebního pořadu/cyklu). Setkání proběhnou osobně nebo po skypu.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
5 400 Kč

Společný domácí koncert.

Jan Řepka a Leah Abramson jen pro vás a vaše přátele. Cesta v ceně. Nejlépe vyčerpat do konce července. / Slovensko možné za příplatek 1200 Kč.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
7 200 Kč

Opravdový mecenáš...

...si může odměnu tak trochu nadiktovat sám. V rámci svých schopností a časových možností mu určitě vyjedeme vstříc.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit