Jan Řepka & Leah Abramson - Malá letní cyklotúra 2014 | crowdfunding kampaň

Novinky - Jan Řepka & Leah Abramson - Malá letní cyklotúra 2014

10 dní / 7 koncertů / 350 km. Dvě kytary a dobro. A to vše na bicyklech. Podpořte výjimečnou česko-kanadskou písničkářskou spolujízdu.

Hudba

06. červenec 2014

Leah nasedá. / Leah's tour bike borrowed.

Přípravy vrcholí. Někteří z nás už mají i na čem jet.
Leah nasedá. / Leah's tour bike borrowed. Obrázek

V pátek jsme konečně obstarali obstojný bicykl pro Leah Abramson. Vděčíme za něj jisté Aničce, t. č. na mateřské a ve Varech. Prvních deset kilometrů přežila ve zdraví, nosič (anglicky prý rattrap = past na krysy) byl fixován a posez poštelován. 

Teď zbývá už jen dlouhý vehikl pro Patricka, jdeme si pro něj v úterý do spřátelené prodejny Velorama. Ta se sice specializuje na skládačky, ale v zákulisí dsponuje taky jedním náklaďákem. A .. trošchu prostronější úložný prostor potřebovat budeme.

A propós, kdybyste nám někdo mohl půjčit Lap Steel kytaru, Reverb Pedal anebo kvalitní koš na řídítka, ozvěte se mi na jan@janrepka.cz. 

Sbírka finišuje. Pomozte nám najít padesátého startéra!

Kampaň, úspěšná již ze 140%, ještě 2 dny potrvá. Dosáhneme-li částky 25 000 Kč, pořídíme z vybraného koncertu profesionální nahrávku, kterou pak samozřejmě obdržíte jako první, ať už jste si dříve vybrali kteroukoli z odměn. 

Pomozte nám najít ještě 10 pomocníků, stačí přeposlat tento email s osobním doporučením třem čtyřem dobrým přátelům z kruhů cyklistických, hudebních nebo cojávím kanadských. Přímý odkaz je zde: http://www.startovac.cz/projekty/cyklotura2014

Jednou z nejobvyklejších odměn je pohlednice z cesty, za kterýmžto účelem jsme včera nakoupili krásné fotoreprodukce na výstavě Františka Dostála na Pražském hradě. Máte se nač těšit:

František_Dostál_z_cyklu_Letní_lidé_(1968-1990).jpg

František Dostál z cyklu Letní lidé (1968 - 1990) CC BY-SA 3.0

 

Děkujeme! 
Jan, Leah & Patrick

--

Thank you very much for all your contributions. Our campaign is already being succesful but there are still 2 days to go and our next goal is 25 000 CZK that allow us to produce a hq recording of some of the concerts on our tour. Final split-mp3-live-album will be added to all rewards you've already chosen. 

Please help us to spread the word (email, facebook, link to https://www.startovac.cz/projekty/cyklotura2014/) and thank you!

As you can see, Leah is already happy to ride her new mountain bike. The other photograph is a sample of postcards we're going to send to our backers. We've bought some nice and funny photo postcards yesterday at the Frantisek Dostal's exhibition called Summer People at the Prague castle. You're going to love them!

 

Zpět na výpis

  • Splněno 24 021 Kč (160 %)
  • 160 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 58 Startérů

Autor projektu

Jan Řepka - obrázek
  • projekt od Jan Řepka
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Osobní pohlednice z cesty

Vyberte si obec na naší trase. Pošleme vám z ní pohled a na něm dvojjazyčnou báseň jen pro vás.

Počet dostupných odměn: 16/30

Nelze podpořit
288 Kč

Nic než živák

Autentický profesionální záznam (námi) vybraného koncertu turné. Audio nejvyšší kvality + přednostní doručení.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

2 alba dle vlastního výběru (digitálně).

Na výběr jsou alba Jana Řepky "Čistý byl svět" (2010), Nestíháme "Víceméně v klidu" (2007), Leah Abramson "Late Riser" (2013) a "The Abramson Singers" (2010). Ke každé zásilce přidáme několik bonusových, jinde nevydaných písní.

Počet dostupných odměn: 31/40

Nelze podpořit
450 Kč

2 CD + 2 VIP rezervace na vybraný koncert turné

Dvě nejlepší místa v první řadě jen pro vás. Dvě CD dle vlastního výběru, dva podepsané plakáty a čtyři cyklistické samolepky s nápisem "Čím pomaleji, tím rychleji" navrch.

Počet dostupných odměn: 17/21

Nelze podpořit
450 Kč

Abramson Overseas Fans

Personal postcard with a bilingual poem composed especially for you.

Počet dostupných odměn: 17/20

Nelze podpořit
576 Kč

Živák i mrtváky

Autentický profesionální záznam (námi) vybraného koncertu turné + všechna dosud vydaná studiová alba Jana Řepky i Leah Abramson. Digitálně a postupně.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Abramson Overseas Fans II

All Řepka's & Abramson's music in MP3 + Free bicycle sightseeing tour with Jan Řepka when you visit Prague + Personal postcard with a bilingual poem composed especially for you. (900 CZK = 48 CAD)

Počet dostupných odměn: 15/20

Nelze podpořit
1 800 Kč

Speciální muzikantský balíček

3h intenzivní soukromá lekce psaní písní s Leah Abramson (v angličtině) ANEBO Dvě 2h sezení v hudební poradně Jana Řepky (vybraná témata: Režie hudebního vystoupení, Booking/Plánování turné, Organizace vlastního hudebního pořadu/cyklu). Setkání proběhnou osobně nebo po skypu.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
5 400 Kč

Společný domácí koncert.

Jan Řepka a Leah Abramson jen pro vás a vaše přátele. Cesta v ceně. Nejlépe vyčerpat do konce července. / Slovensko možné za příplatek 1200 Kč.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
7 200 Kč

Opravdový mecenáš...

...si může odměnu tak trochu nadiktovat sám. V rámci svých schopností a časových možností mu určitě vyjedeme vstříc.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit