Cykloběh 2017 - crowfunding kampaň

Novinky - Cykloběh 2017

Pomozte nám odradit tisíce dětí od užívání drog a vytvořte pro ně bezpečné prostředí. Podpořte Cyklo-běh za ČR bez drog 2017!

Ostatní
CYKLO-BĚH ZA ČESKOU REPUBLIKU BEZ DROG 2017 JE V PLNÝCH PŘÍPRAVÁCH a tak pro vás máme jeden z našich příběhů s dobrým koncem. Koncem dubna proběhla reportáž na TV Barrandov o našich aktivitách a Ivetě Černé, naší lektorce a jejím příběhu s drogami z dětství. Příběh Ivety, která s námi jede na Cykloběh Obrázek

Iveta začala s drogami ve 12 letech, ve 14 přešla na tvrdé drogy a nějakou dobu skončila na ulici. Jelikož o ní a jejím příběhu věděl Lukáš (pořadatel Cykloběhu), dostala od něj nabídku účastnit se Cyklo-běhu za ČR bez drog 2014 jako lektorka. Pro Ivet to bylo zlomové rozhodnutí v životě, které jí doslova změnilo život. 14 dní na Cykloběhu Iveta přednášela dětem o drogách a jejím příběhu, který měl neuvěřitelný ohlas jak od dětí, tak učitelů na školách. Během akce si Iveta uvědomila, že to je TA šance, jak změnit svůj život a využít svoji drogovou minulost k něčemu dobrému. Toto rozhodnutí bylo pro Ivetu klíčové a ve nakonec zachránilo celou rodinu.

Po skončení Ivety prvního Cykloběhu, se její maminka rozhodla zapojit jako cyklistka. Proto dnes na tuto akci jezdí společně, aby ukázali rodičům, že "je možné se z drog dostat, ale je potřeba, aby na tom pracovala celá rodina." To jsou slova z úst Ivety maminky.

Dnes se Iveta věnuje protidrogovému vzdělávání dětí a mládeže jako lektorka, aby dětem ukázala, kam až to s drogami může zajít. Její příběh je velmi silný a jedním z těch, který měl dobrý konec. To je to, co s Cykloběhem dokážeme způsobit. Příběh Ivety je jedním z několika, který nás všechny účastníky CYKLOBĚHU spojuje.

Proto pokud nás chcete podpořit a chcete více takovýchto příběhů s dobrým koncem, nakopněte CYKLOBĚH svým příspěvkem na startovači :-).

DÍKY MOC ZA TO, ŽE JSTE S NÁMI !!! :-)