CYKLISTICKÉ MASO V ČESKÉ KOTLINĚ | crowdfunding kampaň

CYKLISTICKÉ MASO V ČESKÉ KOTLINĚ

Pomozte mi vydat knihu o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná nejúchylnějších cyklistických akcích na území ČR. Rád bych se podělil o zážitky.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Motto: "Nežiju proto, abych jezdil na kole. Jezdím na kole proto, abych žil."

Na vlastní kůži jsem jízdou v sedle kola či pěší chůzí po jeho boku (občas i šplhem s kolem na zádech) protrpěl zřejmě nejdelší, možná nejnáročnější, ale určitě nejúžasnější cyklistická dobrodružtví konaná na území naší vlasti. Všechny akce z kategorie extrem, ultra, magor :-)

V připravované knize bych se rád podělil o hluboké, krásné, bolestivé a především nezapomenutelné zážitky z trasy. Co kapitola, to jiná akce. Roční období nerozhoduje. Cyklistika je celoroční dobrodružství. Na své si, doufám, přijde odvážný biker, zarputilý cyklista i víkendový kolař. Nudit se snad nebude nikdo. Kniha například pojednává o nonstop závodě kolem celé republiky, o zimním měření sil bikerů proti psím spřežením, o strastiplné cestě za vytvořením jednoho českého cyklistického rekordu a o dalších třinácti cyklistických vylomeninách dosti za hranou běžného cyklistického pošušňáníčka.

V minulosti jsem již tři úspěšné knihy s cyklistickou tématikou napsal. Vyšly pod názvy: Každý kopec má své NEJ, Každý kopec stojí za To, Každý kopec se zvedá VÝŠ. První z nich byla dokonce vyhlášena jedním z nejúspěšnějších cestopisů roku 2010.

Jestliže předchozí tři knihy byly úspěšné, o této chystané čtvrté bych rád (s vrozenou skromností samozřejmě) směle prohlásil, že to bude skutečná pecka. Celobarevná, v pevné vazbě s velkým množsvím nejen akčních fotografií. Počet stránek zaplněných dobrodružstvím se bude šplhat někam k číslu 230. Velikost formátu B5 167 x 230 mm.

Luxusnější provedení knihy sebou přináší i zvýšené náklady na její vydání. Jde to ruku v ruce. I to je důvod, proč jsem se prostřednictvím Startovače rozhodl oslovit všechny cyklisty i necyklisty, kterým osud knihy není lhostejný. Obracím se ted na Vás, dobrodružné nadšence, nadšené dobrodruhy i dobrosrdečné laskavce, zda-li byste mohli svou troškou k vydání knihy dopomoci.

Kniha možná inspiruje ty, kteří váhají. Možná odradí ty, kteří pochybují. A možná jen potěší všechny ostatní. Vždyž ani to není málo. Děkuji Vám. 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 79 566 Kč (106 %)
  • 106 %
  • 75 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 79 Startérů

Autor projektu

Milan Silný - obrázek
  • projekt od Milan Silný
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Poděkování

Poděkuji Vám a budu Vás mít neskonale a vroucně rád při jakékoliv příležitosti.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Kniha

Obdržíte novotou vonící knížku na udanou adresu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Kniha s podpisem

Obdržíte novotou vonící knížku i s mým stále ještě neokoukaným podpisem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Kniha s věnováním

Kromě autogramu přidám ještě osobní věnování třeba i zveršované a pošlu vám novou knihu až domů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Vaše jméno si všichni přečtou

Nebyli jste ještě nikdy v žádné knize jmenováni? Teď to můžete změnit. Za uvedenou částku budete uvedeni v úvodu knihy jako donátoři a bude vám veřejně poděkováno. Podepsaný výtisk nové knihy je samozřejmostí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 634 Kč

Kromě čtení také svezení

Nabízím vám až 80 kilometrů společné vyjížďky v okolí Slaného nebo Prahy, nejen po hustých bikerských zkratkách. Termín bychom vzájemně doladili. Zároveň budete uvedeni v úvodu knihy jako donátoři a bude vám veřejně poděkováno. Všechny čtyři moje vydané knihy i s věnováním jsou samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Všechny čtyři vydané knihy pěkně pohromadě

Dostanete všechny tři moje předchozí knížky o kopcích v parádním dárkovém pouzdře. Navíc budete uvedeni v úvodu nové knihy jako donátoři a bude vám veřejně poděkováno. Podepsané výtisky všech čtyř knih jsou samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 15/20

Nelze podpořit
5 111 Kč

Chcete zažít to, o čem se v knize píše?

Jedinečnou příležitostí, jak si sáhnout na dno vlastních sil a okusit na vlastní kůži příběhy popisované v knize, je zúčastnit se Loudání. Neobyčejná akce, na kterou bývá problém se pro velký zájem dostat. Nabízím vám V.I.P. místo na startovní čáře v ročníku 2015. Odšlapat si ale musíte všechno sami. Novou knihu dostanete pochopitelně také. Zároveň budete uvedeni v úvodu knihy jako donátoři a bude vám veřejně poděkováno.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
10 000 Kč

Pro tajemné mecenáše cyklistického umění :-)

Slibuji, že Vaši identitu neprozradím, ani kdyby mi dráty v kole lámali.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit