Cvičme s Kittchenem - crowfunding kampaň

Cvičme s Kittchenem

KITTCHEN A ALBUM KONTAKT - CVIČENÍ - KOMIKS Kniha (cvičební příručka) ilustrovaná Kittchenem / Projekt Magdalény Hájkové a Jakuba Königa

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomožte nám i vy ke vzniku knihy CVIČME S KITTCHENEM jejím zakoupením nebo pořízením některé z mnoha dalších zajímavých odměn. Kniha je cvičební příručkou, ilustrovanou právě Kittchenem, která navazuje na album Kontakt a nevšedním způsobem tak umožňuje jednotlivým písním nové vyznění. Součástí knihy kromě ilustrací budou také texty písní z alba.

Projekt Cvičme s Kittchenem vznikl na základě nápadu Magdalény Hájkové, který se osudově prolnul s albem Kontakt. Po dlouhých hodinách strávených prací na počítači se zcela pochopitelně ozvala potřeba tělu takové zacházení nějak kompenzovat. Následovaly pokusy o kolektivní cvičení a ze skupinových fyzických aktivit pramenící pocit nesvobody pohybu a narušení intimity. A k tomu ta zdánlivě relaxační hudba, která mnohdy svou unylostí spíše zneklidňuje a přivádí k šílenství.

Následoval logický pokus o cvičení v klidu domova. Ale jakou zvolit hudbu? Po spoustě nejrůznějších hudebních experimentů se objevilo Kittchenovo album Kontakt, které se nadlouho stalo nejen "kultem", ale téměř životním stylem, a to i při zmíněném cvičení. Album je volně dostupné ke stažení na www.kittchen.cz.

kittchen bily.jpg

Zkusili jste si někdy představit, jak ideální podmínky pro ponor do sebe samého a možnost soustředit se na vlastní tělo a mysl dokáže právě poslech Kontaktu vytvořit? Tušíte, jakou sílu vám dá píseň Sestra při udržení bilanční pozice stromu a jak úžasně se po cvičení "prodejchává" u písně Jezero? A co se teprve stane, když to vše výtvarně svým originálním komiksovým rukopisem ztvární přímo Kittchen?

3(1).jpg

Abychom však mohli dosáhnout hlavního cíle, kterým je vznik komiksové cvičební příručky (knihy), rozhodli jsme se projekt prezentovat právě na Startovači. Bez vaší podpory je totiž jeho realizace nemožná.

Budeme moc rádi za váš zájem.

CVIČTE S KITTCHENEM!

Magdaléna a KITTCHEN

Ukázky odměn:

taska.jpg

Titulní foto.jpg

KTTCHN_kontakt vinyl.jpg

20374610_135234947062839_7590716199606785651_n.jpg

KTTCHN_radio_vinyl.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?