Čtvrtá polnice – nové album kapely Šamanovo Zboží - crowfunding kampaň

Čtvrtá polnice – nové album kapely Šamanovo Zboží

Ostravská psychedelicko-progresivní kapela připravuje své první album v nové sestavě. Podílejte se s námi na jeho vydání!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nechceme chodit kolem horké kaše. Pravděpodobně jsme se už potkali na některém z našich koncertů. Dost možná jste za námi po koncertě přišli a poprosili o nějakou nahrávku. Bohužel jsme vám museli říct ne zatím.

O letních prázdninách jsme se zavřeli ve studiu a nahráli nový repertoár, vzniklo tak čtvrté album Čtvrtá polnice. V současnosti pracujeme s naším dvorním míchačem Adamem Kowalem na mixu nahrávek a domlouváme vytroubení polnic do světa. Kola stroje se již otáčí. Zbývá nám udělat poslední krok, dát našim nahrávkám fyzickou podobu. Máme v plánu vydat CD (s bookletem s texty a grafikou Ondřeje Golomba) v nákladu alespoň 500 kusů a to vyžaduje další finance.

Chtěli bychom, ať jste v tom všem s námi, nechceme se upisovat jiným sponzorům než vám posluchačům. Můžete to brát třeba jako závaznou předobjednávku za své peníze si rezervujete CD a fanouškům crowdfundingu nabízíme i nějaké ty bonusové formy příspěvku navíc. A kdybyste zrovna neměli možnost přispět nám z vašich úspor, byli bychom vděční alespoň za šíření slova, ať se naše výzva dostane co nejdále.

Foto: Nadan Pojer

Nejste si jistí, jestli vám za to stojíme? Proklepněte si nás na facebooku nebo instagramu, kde najdete i informace o budoucích koncertech a nadcházejícím únorovém křtu. Starší skladby z alb Kolotoč a Příběh kuřete naleznete na našem bandcampu nebo bandzone.

Pokud by se nám podařilo vybrat více peněz, toto jsou naše další cíle:
dostat Čtvrtou polnici na Spotify;
vydat Čtvrtou polnici na vinylových deskách;
vyrobit kapelní merchandise;
pořídit šamanský povoz na dlouhé cesty za slávou a bohatstvím. A hlavně rozvést zboží co nejdál!

Co si o tomto projektu myslíte?