CRUADALACH – CD "REBEL AGAINST ME" | crowdfunding kampaň

Novinky - CRUADALACH – CD "REBEL AGAINST ME"

Podpořte natočení druhého CD party folkmetalových magorů z Prahy a pomozte jim pokračovat v jejich snu!

Hudba

07. prosinec 2013

Představujeme jednu z chystaných skladeb!

Vybíráme peníze na studio, takže omluvte dosavadní otřesnou kvalitu nahrávání. Nikoli však skladby, o níž věříme, že stojí za to! Na věcech pochopitelně stále pracujeme – ostatně, do studia míříme až na jaře...

Ladies and gentlemen, meet the Life-Worshipping Bastards! (Work in progress)

Randálovo průvodní slovo: "Skladba pochází z hodně ztraceného období. Popisuje pocity totálního krachu identity, kterým jsem si prošel, abych nakonec zjistil, že prostě holt budu muset přijmout, kdo jsem, i když to někdy nemusí být nejpříjemnější podívaná. Bylo to období předepsaných prášků na deprese, který jsem odmítnul s tím, že se s tím vypořádám sám. A vypořádal. Skrz prožívání okamžiku, snahy vymáčknout z každého momentu maximum zážitků a štěstí jsem prostě dospěl k tomu, že jsem parchant, co miluje život a že mé osobní štěstí spočívá v sebepřijetí a snaze neškodit druhým. Být sám sebou je totiž obrovská úleva. Těžko si toho v textu všimnete, ale je tam pár drobných odkazů na Jungovo a Preecovo dílo – dílo těchto moudrých pánů pro mě letos bylo velmi důležité. Jo, a je to první skladba Cruadalach, ve které je k slyšení nefalšovaný rap:)"

 We are the lost kids with burning hearts!

 Sometimes comes that moment when I live by my anger

When I lose my sense, when I lose my mind

And I feel like there’s no way to be myself again

No!

 

We might not see

And not believe

That with peace we leave behind all lifetime tragedies

 

We might not know

How to show

Mysteries unveiled by blending with our own shadow

 

We are just life-worshipping bastards!

 We are just life-worshipping bastards!

 

Sometimes I feel I´m evil and that killing myself is an answer

Not to get rid of pain, but to relieve world of me

To make it a better place without me and my agonies

 

 Srdce mi stíní stín

Ač vím, že pro můj zrak je prchavý, do duše mi vráží klín

Pevný jako monolit, co hrdě ční, lpím na něm

A sním, že mé vědomí se probudí

Někdy jsem ve svých očích jenom vší, když vidím, co klidně dopustím

Avšak vím a cítím to čím dál víc, že soucit je tím,

co je třeba žít a co mou duši uzdraví!

 

We are just life-worshipping bastards!

We are just life-worshipping bastards!

 

Víme, tohle video se záznamem ze zkušebny s textem není dvakrát reprezentativní, ale na to být reprezentativní jsou třeba peníze, a právě proto tuhle celou legraci děláme. 

Abyste však věděli, že skutečně pracujeme, budeme do konce kampaně i nadále zveřejňovat střípky, textíky i nahrávky ze zkušebny, byť zvuková kvalita záznamu je přinejmenším diskutabilní (řekněme si to na rovinu, je otřesná). Ručíme však za to, že skladby  budou živě trhat koule (i kdybychom si je měli urvat sami)!

Přejeme hezký zbytek víkendu a mockrát vám děkujeme za vaši dosavadní přízeň!

Jan Vrobel, Ondřej Novák, Honza Knotek, Eliška Navrátilová, Petra Jadrná, Michal Rak, Tomáš Nejedlý, Hanka Slanařová

CRUADALACH

Zpět na výpis

  • Splněno 66 881 Kč (136 %)
  • 136 %
  • 49 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 109 Startérů

Autor projektu

Cruadalach - obrázek
  • projekt od Cruadalach
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

101 Kč

Agni v datové verzi

Získej naši slavnou frajeřinu v podobě disku s digitálním vydáním "Agni - Unveil What’s Burning Inside", které se coby příloha v Pařátu nesmazatelně vrylo do dějin českého metalového undergroundu vzhledem k faktu, že nejde přehrát na hifi-věži. Disk je opatřen nádherným potiskem, jeho druhá strana kromě možnosti stažení složky "final-mix" (nebo jak to přesně je) může při zavěšení na šňůrku efektivně plašit ptáky na balkóně či zahrádce. Eventuálně ji můžeme počmárat podpisuchtivým fetišistům.

Počet dostupných odměn: 79/80

Nelze podpořit
121 Kč

Trsátko s logem kapely a karta s poděkováním

Za 120+1 korun, které nám věnuješ, Ti pošleme naše trsátko a s ním epesní fotokartu s poděkováním a podpisy všech členů paganmachine Cruadalach.

Počet dostupných odměn: 45/55

Nelze podpořit
236 Kč

Agni - Unveil What´s Burning Inside

Pokud ještě nevlastníš náš legendární první počin, můžeš jej nyní získat v rámci této kampaně a podpořit tak natáčení "Rebel Against Me"! CD obsahuje nejstarší písně Cruadalach nesoucí se v keltském duchu! EP obsahující skladby jako Heavenly Forge nebo Pramen Epony pošleme s věnováním na Tvou velectěnou adresu. K tomu samozřejmě přihodíme i exkluzivní děkovací kartu. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" v elektronické verzi, náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 51/51

Nelze podpořit
258 Kč

Lead - Not Follow

Naše debutové album s čarokrásným vyobrazením ovečky vyjící při měsíčku poté, co sesvačila zlého vlka, bude Tvé odměnou za 258 kaček pro jeho následovníka "Rebela", a to včetně zaslání a podpisů s věnováním. Obsahuje songy jako "Cruadalach", "Morrigan", "Living with Pride" nebo "Rage starts here". Pomoz nám v bohulibém díle, ať můžeme trhat hlavy! Děkovací karta inside! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 134/140

Nelze podpořit
269 Kč

Rebel Against Me

Až toto dílo splácáme dohromady, může být celé jen Tvé. Rebela hned po výlisu dle přání opatříme autogramy, zabalíme do bublinek a pošleme až k Tobě domů. Jaké CD vlastně bude? Bez překvapení by to nebylo ono, ale můžeš si být jist/a, že do něj dáme vše. Součástí packu bude i karta s poděkováním. Dále bude součástí této odměny EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 773/800

Nelze podpořit
391 Kč

Tričko s motivem Rebela

Jako každý náš dosavadní hudební výtvor, i Rebel bude mít svá exkluzivně spáchaná trička. Stačí nám v kontaktu sdělit svou velikost a volbu pánského či dámského formátu a již v továrně bude ten textil znát svého majitele. Po předchozí domluvě můžeme nabídnout i ze starších modelů. Motivů s vyjící a pořádně navztekanou ovečkou již není zrovna moc, motivů s mužným samovznícením je ještě méně. Toto je tvoje příležitost! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi.

Počet dostupných odměn: 383/400

Nelze podpořit
395 Kč

CD "Rebel Against Me" for our foreign friends!

For 395 Kč (15 E) we gonna send you CD "Rebel Against Me" when it’s done + greeting card with personal "thank you" and electronic version of our discography, of course with tags and full booklet! The price of this bundle is little higher because of post expenses abroad. This reward is only possible to get through paypal donation!

Počet dostupných odměn: 398/400

Nelze podpořit
399 Kč

Videopřání od nás i s písničkou na rtech

Chcete někomu udělat hodně divnou radost? Nechte nás připravit doma nebo na zkušebně (dle dohody) videopřání pro dotyčného k promoci/narozeninám/svatbě, zkrátka čemukoli legálnímu:), přičemž kromě samotného namluveného videopřání zahrajeme jednu z našich skladeb dle vašeho výběru, klidně s upraveným textem podle potřeby:) Může jít třeba i o skladbu v akustické verzi. K tomu přihodíme CD "Rebel Against me" (až vyjde) v elektronické verzi!

Počet dostupných odměn: 6/8

Nelze podpořit
400 Kč

Poslední kus raritního zeleného dámského trika!

Na skladě nám zbyl poslední kousek raritní limitované série dámských trik s motivem "Morrigan". Trika vznikla v roce 2010 v době ještě před natáčením EP Agni. Vyšlo jich cca 100 kusů (pokud si dobře pamatujeme). Na světě je poslední neprodaný ždibeček, který jsme pro vás schovali. Jedná se o zelené dámské triko velikosti "S". Společně s naší diskografií v elektronické podobě jej můžete mít!:-)

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
451 Kč

Dvě CD Cruadalach dle vlastního výběru

Vyber si dvě CD z naší současné (v případě "Lead - Not Follow" a "Agni - Unveil what’s burning inside") či i budoucí (v případě "Rebel against Me") diskografie. Mohou být stejná nebo různá, záleží na Tobě. CD dle přání podepíšeme, věnujeme, zašleme či předáme na koncertě, přičemž přihodíme děkovnou kartu. Více v kontaktu. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
495 Kč

T-shirt with theme of "Rebel Against Me"!

For 495 Kč (cca 20 E) we gonna send you T-shirt "Rebel Against Me" when it’s done (please, send us a size requirement!) + greeting card with personal "thank you" and electronic version of our discography, of course with tags and full booklet! The price of this bundle is little higher because of post expenses abroad. This reward is only possible to get through paypal donation.

Počet dostupných odměn: 400/400

Nelze podpořit
550 Kč

Vinyl "Agni - Unveil what’s burning inside"

Vinylu "Agni" máme posledních sedm kusů! Skvělou příležitostí, jak jej získat, je podpořit natáčení Rebela. Vinyl je skutečně exkluzivní a nádherně vyvedený, přičemž obsahuje i povídku na motivy našich textů a bonusovou skladbu. K tomu samozřejmě přihodíme děkovací kartu! Součástí tétoodměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 6/7

Nelze podpořit
606 Kč

Kompletní diskografie Cruadalach

Za takřka satanskou částku 606 Kč můžeš získat kompletní diskografii Cruadalach čítající tři CD (včetně aktuálně chystaného dítka). Mohou být stejná nebo různá, záleží na Tobě. CD dle přání podepíšeme, věnujeme, zašleme či předáme na koncertě, přičemž přihodíme děkovací kartu. Více v kontaktu. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 65/66

Nelze podpořit
621 Kč

Rebel - CD i tričko

Pro ty, kteří rovnou vědí, že Rebela chtějí poslouchat i nosit, a věří nám. V ceně opět věnování, autogramy (samozřejmě pokud chcete), poštovné a balné. Součástí balíčku bude i karta s poděkováním. Dále bude odměna obsahovat EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 397/400

Nelze podpořit
820 Kč

CD + T-shirt "Rebel Against Me" bundle

For 820 Kč (cca 33 E) we gonna send you CD "Rebel Against Me" when it’s done and t-shirt "Rebel Against Me"(please, send us size requirement) in a bundle + greeting card with personal "thank you" and electronic version of our discography, of course with tags and full booklet! The price of this bundle is little higher because of post expenses abroad. This reward is only possible to get through paypal donation!

Počet dostupných odměn: 400/400

Nelze podpořit
863 Kč

Kompletní diskografie Cruadalach a triko Rebel

Za 863 Kč můžeš získat kompletní diskografii Cruadalach čítající tři CD, a to podepsanou i s věnováním, plus triko chystaného Rebela. K tomu samozřejmě přihodíme kartu s poděkováním a podpisy. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 18/20

Nelze podpořit
1 100 Kč

Obraz Lead - Not Follow

Za výše zmíněnou částku dostaneš krásně zarámované CD i s bookletem "Lead - Not Follow", naše proslulé debutové album:) Počet této odměny je striktně limitován. K tomu samozřejmě zašleme i CD Rebela (až vyjde) a kartu s poděkováním! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit
1 600 Kč

Večere s kýmkoli, zejména s Hankou:) +Rebel bundle

Původně tu nic takového být nemělo, ale řekli jste si o to!:) Pokud chcete povečeřet s někým z nás (nebo s více lidmi dohromady, stačí říct), máte příležitost:) K tomu přihodíme Rebel bundle, tedy CD a tričko, jakmile budou k dispozici. Jsme v ČR, takže útratu si platí každý sám!:)

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
1 850 Kč

Rebel ponese i tvé jméno!

Kromě diskografie Cruadalach, kterou ti zašleme (a karty s poděkováním), bude booklet našeho nového CD obsahovat i jmenovité poděkování Tvé osobě za finanční přispění, jež umožnilo realizovat natočení a vydání Rebela. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 10/12

Nelze podpořit
2 200 Kč

Obraz vinylu Agni

Za tuto částku dostaneš krásně zarámovaný vinyl i s bookletem "Agni - Unveil what’s burning inside", hodně exkluzivní a již takřka vyprodaný materiál! Počet této odměny je striktně limitován. K tomu samozřejmě zašleme i CD Rebela (až vyjde) a kartu s poděkováním! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
2 645 Kč

Aktivní účast na natáčení Rebela

Jestli si umíš od plic zařvat jako správné pometlo, jsi náš člověk. Ať už s námi ve studiu nebo doma na mikrofon budeš moci nakřičet sborové backvokály do několika námi vybraných skladeb (cestovné je nutno si uhradit), přičemž hosty samozřejmě nezapíráme, budeme o Tobě psát a mluvit. Nádavkem dostaneš diskografii Cruadalach, triko dle vlastního výběru i kartu s poděkováním! Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 6/6

Nelze podpořit
3 210 Kč

Píseň od nás jen pro Tebe, live!

Za tuto krásnou částku se libovolý počet z nás sebere a dojedeme kamkoliv po ČR, kde zahrajeme písničku extra pro Tebe. Sestava hracího komanda je značně variabilní, pokusíme se vyjít vstříc konkrétnímu přání. Cestovní náklady nutno uhradit zvlášť (vyrážíme z Prahy a datel z Bad Birnbachu v Německu). Členové kapely musí odsouhlasit termín. Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
3 900 Kč

Doživotní vstup na akce Cruadalach

Za výše zmíněnou částku dostaneš vstup na všechny námi pořádané akce, a to kdykoli a kdekoli. Jde zejména o naše tradiční jarní a podzimní festivaly Beltinefest a Samhainfest, které se tradičně konají v Praze a v Brně. K tomu samozřejmě dostaneš CD Rebela (až vyjde) a kartu s poděkováním. Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
4 321 Kč

Koncert Cruadalach kdekoliv!

Za tuto částku přijedeme zakoncertovat kamkoliv po České republice i mimo ni! Do částky nejsou zahrnuty cestovní náklady (jinak by neplnila účel pomoci nám s nahráváním ve studiu), ty pořadatel hradí zvlášť. (Datum koncertu musíme schválit, ne vždy mohou všichni členové kapely.) Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
7 678 Kč

Logo Tvé firmy na bookletu Rebela

Odměna vhodná zejména pro majitele firem. Za 7678 a více kaček se stáváš sponzorem cd Rebel Against Me a my se zavážeme zveřejnit logo Tvé firmy na booklet cd Rebel Against Me (přičemž můžeme vydat doklad). Nevlastníš-li firmu, zveřejníme v případě zájmu Tvé jméno, případně můžeš právo na umístění loga postoupit třetí osobě. Vyhrazujeme si právo na umístění loga tak, aby nenarušovalo celkové umělecké vyznění obalu, avšak bylo dostatečně viditelné. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead.." a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
33 000 Kč

Sponzor klipu Cruadalach k cd Rebel Against Me

Exkluzivní příležitost pro jeden subjekt, který nám přispěnou částkou umožní natočit profesionální klip s kvalitním štábem. Odměnou za tuto částku bude zveřejnění Vašeho loga na bookletu cd a především prezentace sponzora (logo či krátká animace apod.) na začátku/konci našeho klipu! Tento klip, umístěný na videoservery a sociální sítě, bude promovat naše CD nejen v ČR, ale po celém světě, sami jej rozešleme na tisíce našich kontaktů a budeme šířit vzduchem i podzemními kabely. Přispívejte prosím pouze v případě evidentního úspěchu kampaně, k jejímu konci.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit