CRUADALACH – CD "REBEL AGAINST ME" | crowdfunding kampaň

Novinky - CRUADALACH – CD "REBEL AGAINST ME"

Podpořte natočení druhého CD party folkmetalových magorů z Prahy a pomozte jim pokračovat v jejich snu!

Hudba

V pondělí oficiálně vychází naše druhé album "Rebel Against Me", které by bez Tebe nikdy nevzniklo! Jsme ti z celého srdce vděční a pokud ještě nemáš svou odměnu, věz, že ji příští týden pošleme!
REBEL je venku! Rozesíláme zbytek odměn!!! Obrázek

Přátelé, včera jsme oslavili dokončení a vydání alba "Rebel Against Me" v pražském klubu Jamm, kam jsme Vás začátkem prosince všechny zvali. Pustili jsme Vám premiérově náš nový klip (na YouTube bude ve středu, zatím mrkněte na teaser!), zahráli jsme si pár akustických skladeb v našem "technofolkovém" podání a hlavně jsme to pořádně oslavili. Ti z vás, kdo se dostavili, od nás na místě dostali odměny za nastartování našeho projektu. Těm z Vás, kteří se dostavit nemohli/nechtěli a odměny od nás nedostali, je zašleme příští týden, momentálně to všechno "sáčkujeme" jak pytlíci, balíkujeme a připravujeme.

Níže pár dokumentujících fotek a ukázek náhledů merche! Děkujeme Vám, že jste nám pomohli dokončit toto dílko. Stálo přibližně 40-50 lidí dohromady tisíce hodin práce a přitom taková blbost, ale dělá nám zatraceně velkou radost. Kdybyste od nás nedejbože do 14 dní nedostali odměny, určitě se nám ozvěte na email info@cruadalach.com a situaci promptně vyřešíme.

A zas někdy na koncertě!

Cruadalach Tribe

10712998_10205757239631625_2608579829044556058_n.jpg

10917073_10205769779345110_2367136919249019734_n.jpg

10926356_10205757170709902_1811095397261684342_o.jpg

trika_bila.jpg

Přátelé,triko_vizual1.jpg

17. 1. Jamm Club, poblíž metra Hradčanská v Praze. Bohatý program, pro vás vstup grátis a samozřejmě předání zbrusu nového merche a CD těm z vás, kdož na něj máte nárok!
Zveme vás na Rebel Release Party! Obrázek

Ahoj!

Zveme vás na program naší Release párty, kde vám rádi, s vděkem a sprostou písní na rtech předáme odměny. Pokud se nemůžete, nebo nechcete dostavit, samozřejmě je zašleme poštou/předáme osobně, pokud se známe:) Prosíme, pokud se chcete dostavit, potvrďte účast na info@cruadalach.com. Kapacita Jamm Clubu je totiž omezená a rádi bychom pozvali i další zájemce. Díky, že jste to s námi úspěšně dotáhli až do konce. A v lednu se na to napijem!

Program je:

- Premiéra videoklipu "Life-Worshipping Bastards"

- Akustický set skladeb z "Rebela"

- Křest desky: Milan Trachta (HANBA, ex-LAHAR)

17. ledna 2015 od 20:00 v Jamm Clubu, Pod Kaštany 183/3, Praha 6 

Tribe Cruadalach

plakat_release_hiresXX.jpg

Vážení přátelé, zveřejnili jsme první skladbu z alba "Rebel Against Me", kterou je "Shiva World Dance Party". Zároveň zveřejňujeme jako dárek "Zlatovlásku" i s takovým fan klipem. Natočili jsme ji během "Rebel" sessions:)

Tak, a tady je Zlatovláska:) Snad budete spokojeni, v klipu se mihne kromě četných fanoušků i Řezník, lidi z Eluveitie, Krampus, An Theos a spousty dalších.

 

  • Splněno 66 881 Kč (136 %)
  • 136 %
  • 49 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 109 Startérů

Autor projektu

Cruadalach - obrázek
  • projekt od Cruadalach
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

101 Kč

Agni v datové verzi

Získej naši slavnou frajeřinu v podobě disku s digitálním vydáním "Agni - Unveil What’s Burning Inside", které se coby příloha v Pařátu nesmazatelně vrylo do dějin českého metalového undergroundu vzhledem k faktu, že nejde přehrát na hifi-věži. Disk je opatřen nádherným potiskem, jeho druhá strana kromě možnosti stažení složky "final-mix" (nebo jak to přesně je) může při zavěšení na šňůrku efektivně plašit ptáky na balkóně či zahrádce. Eventuálně ji můžeme počmárat podpisuchtivým fetišistům.

Počet dostupných odměn: 79/80

Nelze podpořit
121 Kč

Trsátko s logem kapely a karta s poděkováním

Za 120+1 korun, které nám věnuješ, Ti pošleme naše trsátko a s ním epesní fotokartu s poděkováním a podpisy všech členů paganmachine Cruadalach.

Počet dostupných odměn: 45/55

Nelze podpořit
236 Kč

Agni - Unveil What´s Burning Inside

Pokud ještě nevlastníš náš legendární první počin, můžeš jej nyní získat v rámci této kampaně a podpořit tak natáčení "Rebel Against Me"! CD obsahuje nejstarší písně Cruadalach nesoucí se v keltském duchu! EP obsahující skladby jako Heavenly Forge nebo Pramen Epony pošleme s věnováním na Tvou velectěnou adresu. K tomu samozřejmě přihodíme i exkluzivní děkovací kartu. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" v elektronické verzi, náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 51/51

Nelze podpořit
258 Kč

Lead - Not Follow

Naše debutové album s čarokrásným vyobrazením ovečky vyjící při měsíčku poté, co sesvačila zlého vlka, bude Tvé odměnou za 258 kaček pro jeho následovníka "Rebela", a to včetně zaslání a podpisů s věnováním. Obsahuje songy jako "Cruadalach", "Morrigan", "Living with Pride" nebo "Rage starts here". Pomoz nám v bohulibém díle, ať můžeme trhat hlavy! Děkovací karta inside! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 134/140

Nelze podpořit
269 Kč

Rebel Against Me

Až toto dílo splácáme dohromady, může být celé jen Tvé. Rebela hned po výlisu dle přání opatříme autogramy, zabalíme do bublinek a pošleme až k Tobě domů. Jaké CD vlastně bude? Bez překvapení by to nebylo ono, ale můžeš si být jist/a, že do něj dáme vše. Součástí packu bude i karta s poděkováním. Dále bude součástí této odměny EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 773/800

Nelze podpořit
391 Kč

Tričko s motivem Rebela

Jako každý náš dosavadní hudební výtvor, i Rebel bude mít svá exkluzivně spáchaná trička. Stačí nám v kontaktu sdělit svou velikost a volbu pánského či dámského formátu a již v továrně bude ten textil znát svého majitele. Po předchozí domluvě můžeme nabídnout i ze starších modelů. Motivů s vyjící a pořádně navztekanou ovečkou již není zrovna moc, motivů s mužným samovznícením je ještě méně. Toto je tvoje příležitost! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi.

Počet dostupných odměn: 383/400

Nelze podpořit
395 Kč

CD "Rebel Against Me" for our foreign friends!

For 395 Kč (15 E) we gonna send you CD "Rebel Against Me" when it’s done + greeting card with personal "thank you" and electronic version of our discography, of course with tags and full booklet! The price of this bundle is little higher because of post expenses abroad. This reward is only possible to get through paypal donation!

Počet dostupných odměn: 398/400

Nelze podpořit
399 Kč

Videopřání od nás i s písničkou na rtech

Chcete někomu udělat hodně divnou radost? Nechte nás připravit doma nebo na zkušebně (dle dohody) videopřání pro dotyčného k promoci/narozeninám/svatbě, zkrátka čemukoli legálnímu:), přičemž kromě samotného namluveného videopřání zahrajeme jednu z našich skladeb dle vašeho výběru, klidně s upraveným textem podle potřeby:) Může jít třeba i o skladbu v akustické verzi. K tomu přihodíme CD "Rebel Against me" (až vyjde) v elektronické verzi!

Počet dostupných odměn: 6/8

Nelze podpořit
400 Kč

Poslední kus raritního zeleného dámského trika!

Na skladě nám zbyl poslední kousek raritní limitované série dámských trik s motivem "Morrigan". Trika vznikla v roce 2010 v době ještě před natáčením EP Agni. Vyšlo jich cca 100 kusů (pokud si dobře pamatujeme). Na světě je poslední neprodaný ždibeček, který jsme pro vás schovali. Jedná se o zelené dámské triko velikosti "S". Společně s naší diskografií v elektronické podobě jej můžete mít!:-)

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
451 Kč

Dvě CD Cruadalach dle vlastního výběru

Vyber si dvě CD z naší současné (v případě "Lead - Not Follow" a "Agni - Unveil what’s burning inside") či i budoucí (v případě "Rebel against Me") diskografie. Mohou být stejná nebo různá, záleží na Tobě. CD dle přání podepíšeme, věnujeme, zašleme či předáme na koncertě, přičemž přihodíme děkovnou kartu. Více v kontaktu. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 100/100

Nelze podpořit
495 Kč

T-shirt with theme of "Rebel Against Me"!

For 495 Kč (cca 20 E) we gonna send you T-shirt "Rebel Against Me" when it’s done (please, send us a size requirement!) + greeting card with personal "thank you" and electronic version of our discography, of course with tags and full booklet! The price of this bundle is little higher because of post expenses abroad. This reward is only possible to get through paypal donation.

Počet dostupných odměn: 400/400

Nelze podpořit
550 Kč

Vinyl "Agni - Unveil what’s burning inside"

Vinylu "Agni" máme posledních sedm kusů! Skvělou příležitostí, jak jej získat, je podpořit natáčení Rebela. Vinyl je skutečně exkluzivní a nádherně vyvedený, přičemž obsahuje i povídku na motivy našich textů a bonusovou skladbu. K tomu samozřejmě přihodíme děkovací kartu! Součástí tétoodměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 6/7

Nelze podpořit
606 Kč

Kompletní diskografie Cruadalach

Za takřka satanskou částku 606 Kč můžeš získat kompletní diskografii Cruadalach čítající tři CD (včetně aktuálně chystaného dítka). Mohou být stejná nebo různá, záleží na Tobě. CD dle přání podepíšeme, věnujeme, zašleme či předáme na koncertě, přičemž přihodíme děkovací kartu. Více v kontaktu. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 65/66

Nelze podpořit
621 Kč

Rebel - CD i tričko

Pro ty, kteří rovnou vědí, že Rebela chtějí poslouchat i nosit, a věří nám. V ceně opět věnování, autogramy (samozřejmě pokud chcete), poštovné a balné. Součástí balíčku bude i karta s poděkováním. Dále bude odměna obsahovat EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 397/400

Nelze podpořit
820 Kč

CD + T-shirt "Rebel Against Me" bundle

For 820 Kč (cca 33 E) we gonna send you CD "Rebel Against Me" when it’s done and t-shirt "Rebel Against Me"(please, send us size requirement) in a bundle + greeting card with personal "thank you" and electronic version of our discography, of course with tags and full booklet! The price of this bundle is little higher because of post expenses abroad. This reward is only possible to get through paypal donation!

Počet dostupných odměn: 400/400

Nelze podpořit
863 Kč

Kompletní diskografie Cruadalach a triko Rebel

Za 863 Kč můžeš získat kompletní diskografii Cruadalach čítající tři CD, a to podepsanou i s věnováním, plus triko chystaného Rebela. K tomu samozřejmě přihodíme kartu s poděkováním a podpisy. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 18/20

Nelze podpořit
1 100 Kč

Obraz Lead - Not Follow

Za výše zmíněnou částku dostaneš krásně zarámované CD i s bookletem "Lead - Not Follow", naše proslulé debutové album:) Počet této odměny je striktně limitován. K tomu samozřejmě zašleme i CD Rebela (až vyjde) a kartu s poděkováním! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit
1 600 Kč

Večere s kýmkoli, zejména s Hankou:) +Rebel bundle

Původně tu nic takového být nemělo, ale řekli jste si o to!:) Pokud chcete povečeřet s někým z nás (nebo s více lidmi dohromady, stačí říct), máte příležitost:) K tomu přihodíme Rebel bundle, tedy CD a tričko, jakmile budou k dispozici. Jsme v ČR, takže útratu si platí každý sám!:)

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
1 850 Kč

Rebel ponese i tvé jméno!

Kromě diskografie Cruadalach, kterou ti zašleme (a karty s poděkováním), bude booklet našeho nového CD obsahovat i jmenovité poděkování Tvé osobě za finanční přispění, jež umožnilo realizovat natočení a vydání Rebela. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 10/12

Nelze podpořit
2 200 Kč

Obraz vinylu Agni

Za tuto částku dostaneš krásně zarámovaný vinyl i s bookletem "Agni - Unveil what’s burning inside", hodně exkluzivní a již takřka vyprodaný materiál! Počet této odměny je striktně limitován. K tomu samozřejmě zašleme i CD Rebela (až vyjde) a kartu s poděkováním! Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Odměna vyprodána: 0/3

Nelze podpořit
2 645 Kč

Aktivní účast na natáčení Rebela

Jestli si umíš od plic zařvat jako správné pometlo, jsi náš člověk. Ať už s námi ve studiu nebo doma na mikrofon budeš moci nakřičet sborové backvokály do několika námi vybraných skladeb (cestovné je nutno si uhradit), přičemž hosty samozřejmě nezapíráme, budeme o Tobě psát a mluvit. Nádavkem dostaneš diskografii Cruadalach, triko dle vlastního výběru i kartu s poděkováním! Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 6/6

Nelze podpořit
3 210 Kč

Píseň od nás jen pro Tebe, live!

Za tuto krásnou částku se libovolý počet z nás sebere a dojedeme kamkoliv po ČR, kde zahrajeme písničku extra pro Tebe. Sestava hracího komanda je značně variabilní, pokusíme se vyjít vstříc konkrétnímu přání. Cestovní náklady nutno uhradit zvlášť (vyrážíme z Prahy a datel z Bad Birnbachu v Německu). Členové kapely musí odsouhlasit termín. Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
3 900 Kč

Doživotní vstup na akce Cruadalach

Za výše zmíněnou částku dostaneš vstup na všechny námi pořádané akce, a to kdykoli a kdekoli. Jde zejména o naše tradiční jarní a podzimní festivaly Beltinefest a Samhainfest, které se tradičně konají v Praze a v Brně. K tomu samozřejmě dostaneš CD Rebela (až vyjde) a kartu s poděkováním. Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
4 321 Kč

Koncert Cruadalach kdekoliv!

Za tuto částku přijedeme zakoncertovat kamkoliv po České republice i mimo ni! Do částky nejsou zahrnuty cestovní náklady (jinak by neplnila účel pomoci nám s nahráváním ve studiu), ty pořadatel hradí zvlášť. (Datum koncertu musíme schválit, ne vždy mohou všichni členové kapely.) Součástí této i všech ostatních odměn pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead - Not Follow" a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi, pochopitelně náležitě otagované a v nejvyšší kvalitě, a to včetně bookletu.

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
7 678 Kč

Logo Tvé firmy na bookletu Rebela

Odměna vhodná zejména pro majitele firem. Za 7678 a více kaček se stáváš sponzorem cd Rebel Against Me a my se zavážeme zveřejnit logo Tvé firmy na booklet cd Rebel Against Me (přičemž můžeme vydat doklad). Nevlastníš-li firmu, zveřejníme v případě zájmu Tvé jméno, případně můžeš právo na umístění loga postoupit třetí osobě. Vyhrazujeme si právo na umístění loga tak, aby nenarušovalo celkové umělecké vyznění obalu, avšak bylo dostatečně viditelné. Součástí této odměny pak je EP "Agni - Unveil what’s burning inside", CD "Lead.." a CD "Rebel Against Me" (až vyjde:) v elektronické verzi.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
33 000 Kč

Sponzor klipu Cruadalach k cd Rebel Against Me

Exkluzivní příležitost pro jeden subjekt, který nám přispěnou částkou umožní natočit profesionální klip s kvalitním štábem. Odměnou za tuto částku bude zveřejnění Vašeho loga na bookletu cd a především prezentace sponzora (logo či krátká animace apod.) na začátku/konci našeho klipu! Tento klip, umístěný na videoservery a sociální sítě, bude promovat naše CD nejen v ČR, ale po celém světě, sami jej rozešleme na tisíce našich kontaktů a budeme šířit vzduchem i podzemními kabely. Přispívejte prosím pouze v případě evidentního úspěchu kampaně, k jejímu konci.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit