CRUADALACH – CD "REBEL AGAINST ME" - crowfunding kampaň

CRUADALACH – CD "REBEL AGAINST ME"

Podpořte natočení druhého CD party folkmetalových magorů z Prahy a pomozte jim pokračovat v jejich snu!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

UPDATE 17. 12. 2013Vážení přátelé, dojatě Vám děkujeme až ze dna našich chorých srdcí! Večer dne 16. 12. byl díky devíti desítkám z vás a mnoha stovkám dalších, co naši zprávu sdíleli, nastartován náš projekt "Rebel Against Me"! Je to pro nás neskutečná zpráva, kterou slavíme aranžováním songů, charitativními aktivitami a sháněním koktejlek pro Randála a dále sháněním tatéra, který by byl takový blázen, aby PigBossovi vykéroval naše logo v zakouřeném klubu. Sázky byly uzavřeny, na koncertě 28. 12. v HooDoo je splníme. Jsme však stále pouze v polovině kampaně a máme před sebou další cíle. Co to znamená?

Pokud vybereme 33 000,- nad stanovenou částku (čili 82 000,-), natočíme kvalitní klip s kreativní a velmi schopnou audiovizuální crew Krutart, který má na kontě spoustu skvělých projektů. Klip bychom natáčeli v létě 2014 k dosud nezvolené písni. Již teď je však jasné, že by šlo o video, které by se neobešlo bez přítomnosti vás, naší rodiny a přátel, klanu Cruadalach, bez nějž bychom nebyli ničím. Protože jak si velmi dobře uvědomujeme, klan Cruadalach tvoří daleko více lidí než jen sedm šudlalů s nástrojema a jeden křikloun. Vždy jsme to dávali najevo a vždy to najevo dávat budeme!

Pokud částku vybereme, budeme klip natáčet. V takovém případě všichni, kteří jste nám přispěli (nebo přispějete) částkou alespoň 800,-, dostanete možnost si v něm zahrát (samozřejmě k tomu připočtěte stanovené odměny, které pochopitelně platí a platit budou!). Již teď vás můžeme ubezpečit, že po vás nebudeme chtít žádnou hereckou etudu, ostatně naším cílem bylo vždy zůstat autentičtí, sví a ne něco předstírat. Zároveň však bude zřetelně vidět tvář každého z vás. Nejsme bezejmenný dav, ale klan! POJĎTE DO TOHO S NÁMI, NAŠE POUŤ ZDALEKA NEKONČÍ!

Dále jsme přidali nové odměny. Vpravo na liště teď najdete poslední kus zeleného trika Morrigan, a sice v dámském provedení a velikosti "S". 

 

morigan_zelene_damske.jpg

 

Těm z vás, kteří jste si zakoupili odměnu obraz vinylu Agni či obraz CD Lead samozřejmě z celého srdce děkujeme a zároveň nabízíme nějaké varianty provedení. Pokud si budete přát, můžeme pro vás obraz udělat "organizovaně" (jako leporelo), nebo jako jakousi koláž (viz. níže), ať už s bílým nebo černým podkladem. Návrhy jsou orientační, velmi rádi se s vámi individuálně domluvíme a vyjdeme vám vstříc.

montaz-agni-obraz.jpg

montaz-lead-obraz-bily-ram.jpg

montaz-lead-obraz-cerny-ram.jpg

Děkujeme!

_________________________________________________________

 

Jsme klan Cruadalach, metalová kapela známá četným využíváním akustických nástrojů a živelnou koncertní show, která odehrála desítky koncertů nejen po celé střední Evropě. Každý, kdo kdy aktivně přičichl k tvrdé muzice, ale ví, že hrát metal je neskutečná řehole – žádné peníze (naopak svůj koníček hojně dotujeme), desítky a desítky hodin na cestách a jen čirá vášeň pro hudbu, kterou milujeme.

Crojdlach2013_IMG_0187.jpg

Nyní chceme natočit druhou desku. Ponese jméno "Rebel Against Me" a půjde o kroniku všeho, čím jsme si jako lidi i muzikanti prošli za uplynulé dva roky. Vy nás můžete podpořit ve splnění našeho snu, výrazně ovlivnit budoucnost Cruadalach a pomoci tak kovat tvář jedné snílkovské a bezmezně nadšené bandy z Prahy. Proč byste tak měli učinit? Jednak jsme pro vás připravili celou řadu odměn, které jsme se snažili ze všech sil vyšperkovat tak, abyste za svůj ctěný dar dostali co nejlepší protihodnotu. Seznam odměn najdete na liště vpravo a podrobnější popis níže. A  druhak? Můžete být u toho, jak si parta lidí plní sen, jemuž je zcela oddaná. A to vůbec není málo! Předem děkujeme za každou podporu, ať už jde o samotný příspěvek, nebo o šíření této zprávy. Deska "Rebel Against Me" má uzavřít jednu kapitolu našich životů, abychom mohli začít psát další, a je tak pro nás nesmírně důležitá.

 

  • JAK PROBUDIT REBELA?

Crowdfunding je nádherná možnost, abyste ukázali, která tvůrčí činnost by dle vás měla pokračovat – začíná éra, kdy posluchač ovlivňuje podobu hudební scény víc než kdy dříve. Pokud stejně jako my tam někde uvnitř cítíte, že se vyplatí pomoci zrovna nám, máte bezesporu právo vědět, nač vaše příspěvky půjdou:

  1. Vybraná částka půjde primárně na jarní natáčení a mix desky v brněnském studiu Indies, které vyprodukovalo již řadu kvalitních a mnohdy prestižními Anděly oceněných alb. Minimem pro úspěšné natočení a mix alba je částka 40 000,-. Tato částka je však orientační a cílová částka navíc obsahuje poplatek Startovači, poštovné za odměny a další na první pohled "neviditelné" platby. Pokud vybereme více, peníze investujeme do kvalitnější produkce a do nahrání hostujících nástrojů, mezi nimiž nebudou chybět djembe, viola či violoncello.
  2. Další investicí pak bude příprava bookletu alba. Kdo kdy držel v ruce některý z našich nosičů, velmi dobře ví, že si s nimi dáváme velkou práci. Tak tomu bude i v případě "Rebel Against Me", druhé desky, jejíž ústředním tématem je svoboda - lidská i tvůrčí.
  3. Do třetice nechceme nabízet coby odměny jen náš aktuální materiál a trika, různé zážitky a samotné chystané CD, ale i merchandise s motivy "Rebela". Zbytek peněz tak půjde na výrobu trik vázaných ke konceptu druhého alba, která primárně poslouží rovněž jako odměny za vaše dary.

 

  • A CO KDYŽ BUDEME JEŠTĚ ÚSPĚŠNĚJŠÍ?

Čím větší podporu pak od vás získáme, tím více se budeme moci v naší kreativitě rozšoupnout. A rozhodně věřte, že víme, jak s penězi naložit!

  1. Pokud vybereme 33 000,- nad požadovanou částku, natočíme kvalitní videoklip k některé z nových skladeb, a to s režijním štábem Krutart, který stojí za řadou řemeslně skvělých a kreativních prací. Jako odměnu přihodíme pro všechny, kdo nás podpoří minimálně částkou 800 Kč, možnost si v našem klipu zahrát!
  2. Pokud vybereme dalších 30 000,- nad požadovanou částku, nejenže natočíme video, ale jako odměnu přihodíme designové mikiny s motivy vázanými ke konceptu druhého alba, kterými odměníme všechny, kdo nám přispějou částkou minimálně 1500,-. Samozřejmě včetně již stávajícího balíčku odměn!

Crojdlach2013_IMG_0042_mensi.jpg

  • SYSTÉM ODMĚN ANEB CO ZÍSKÁTE ZA SVOU INVESTICI

Jak je u crowdfundingu dobrým zvykem, za každý váš dar vás odměníme naopak dárkem od nás. Výše investice a povaha odměny (či kombinace v balíčku) už je na vás, přičemž je rozhodně z čeho vybírat! Vezměme si to popořádku:

Hudební nosiče: Do odměn jsme zařadili všechny formy počinů, které jsme kdy stvořili, a to včetně vypečeného datového disku "Agni – Unveil what’s burning inside". Primárně tedy jde o CD a a exkluzivní vinylové vydání "Agni – Unveil what’s burning inside" a CD "Lead – Not Follow" . Toho času prozatím imaginární Rebel je samozřejmou součástí odměn, jen si na něj budete muset počkat o něco déle. Zase to ale bude prvotřídní kus a rozhodně se vyplatí vložit do něj kapitál a dát mu čas uzrát!

agni.jpg     lead.jpg     rebel1.jpg

 

Trika: K Rebelovi plánujeme udělat exkluzivní merchandise a trička to rozhodně jistí! Jestli bude i něco více, třeba mikiny, je zatím ve hvězdách (a i vašich rukou, viz. výše), ale tričko si můžete pomocí investice rezervovat již nyní. Stačí k odměnám připsat poznámku, zda chcete pánské či dámské a jakou velikost. V zásobách nám zbylo i pár triček k dřívěji vydaným albům, která je také možné si zamluvit, ale po předchozí domluvě, protože některé velikosti už nám chybí a stará trika znovu přidělávat nebudeme. Chceme totiž, aby naši fanoušci měli v rukou něco exkluzivního a limitovaného. 

___AgniD.jpg   ___LeadDC.jpg___LeadDB.jpg   ___Rebel.jpg

  

 

Trsátko: Chce-li se vám investovat jen tak trochu, pak je trsátko s logem kapely ideální volba. Vizuál vypadá takto (v reálu jsou ještě pěknější):

_pick.jpg

Karta klanu Cruadalach podepsaná všemi členy: Kartu přiložíme ke každé zasílané odměně, takže vás rozhodně nemine. Půjde o tuto slušivou podobenku naší bandy na fotografickém papíře, trochu počmáranou našimi podpisy, případně věnováním.

Crojdlach2013_IMG_0070_web.jpg

 

 

Zarámované CD "Lead - Not Follow" nebo vinyl "Agni": Připravili jsme pro vás ještě jednu vypečenost, a sice krásně zarámovaný vinyl s rozkládacím obalem, nebo menší variantu obrazu v podobě zarámovaného CD "Lead - Not Follow". Rozhodně bude nač se dívat!

Účast na studiovém natáčení Rebela: Máme připravena určitá místa ve skladbách, kam se váš backvokál, tedy ideálně řev, bude rozhodně hodit. Chcete do toho s námi jít?  S klanem si natáčení jednoznačně užijete! :-)

Vtisknutí svého jména či loga na booklet CD: Mezi odměnami nesmí chybět možnost nechat zvěčnit své jméno nebo logo v bookletu Rebela, kde zůstane navěky věkův.

Píseň jen pro tebe: Jsme parta všehoschopných magorů, takže pokud chceš, ať ti část klanu zavyje pod oknem nějaký náš song, může být. Už jsme udělali horší věci.

Koncert jen pro tebe: Stejně tak jsme schopni zahrát po technické domluvě koncert na vaší akci.

Doživotní vstup na námi pořádané koncerty, tedy na Samhainfest/Beltinefest: Chodíš rád na naše akce? Co bys řekl na doživotní přítomnost na našem guest listu? Taková odměna se samozřejmě vztahuje jen na námi pořádané akce, těch ale není vůbec málo!

Chybí vám nějaká odměna? Dejte vědět v komentářích a možná ji přihodíme!:)

Pokud jste dočetli až sem, děkujeme. Pokud nás podpoříte, nebo jste tak již dokonce učinili, děkujeme vám ještě více!:) CD "Rebel Against Me" je důležitou metou v naší existenci, protože album a jeho výsledná kvalita výrazně ovlivní naše životy, ať už jako jednotlivců nebo celé kapely. CD nám otevře dveře k další řadě koncertů, které milujeme hrát nadevše na světě, a umožní nám poznat spoustu nových lidí u nás i v dalších zemích.

Budeme vám vděčni, pokud nám v tom pomůžete!

Chcete-li se na cokoli zeptat, kontaktujte nás na emailu info@cruadalach.com nebo na sociálních sítích!

Děkujeme!

Jan Vrobel, Petra Jadrná, Michal Rak, Tomáš Nejedlý, Ondřej Novák, Honza Knotek, Hanka Slanařová, Eliška Navrátilová

klan CRUADALACH

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?