Crazy cakes - crowfunding kampaň

Novinky - Crazy cakes

Líbí se Vám originální tvorba? Rádi překvapíte blízké nějakou sladkostí v podobě, kterou by nečekali? Pak račte vstoupit, dámy a páni!

Podnikání

Odměny

Odměny rozeslány ke svým majitelům. Dnes konečně dorazili i kalendáře, ale startovač mi mezitím smazal seznam startéru s jejich adresami. Prosím ty kterým ještě dlužím kalendář a ještě mi adrsesu neposlali aby mi napsali do e-mailu: crazycakes.cz@gmail.com adresu kam mám zbylé kalendáře zaslat. Děkuji moc S pozdravem Lucka

Poděkování

Děkuji všem 122 startérům, kteří mi pomohli splnit cílovou částku na startovači. Moc si toho vážím. Těším se na Vás na kurzech, nebo případně u objednávek na vaše dortíky. Prosím všechny kdo mě podpořili formou zakoupení kurzu, dortu, zakoupením zástěry, kalendáře,nebo slevy aby mi napsali na e-mail: crazycakes.cz@gmail.com . Abych veděla kam mám zaslat poukazy a vše ostatní. Ještě jednou děkuji Vaše Lucka
Dnes mám narozeniny a vy všichni jste mi dali ten nejkrásnější dárek. Povedl se splnit první cíl.

Ale tím to nekončí. Úřady vše bohužel protahují a tak se termín otevření provozovny opět trochu posouvá, ale přes to všechno se snažím dělat maximum pro to abych vše dotáhla do konce co nejrychleji. Momentálně se v provozovně dodělávají instalatérské činnosti.

Minulý týden jsem natáčela s TV Nova do pořadu Víkend, kde uvidíte ne jen to, jak dělám dorty, ale i moji druhou velkou vášeň a to je jezdění downhillu na kole.

Ještě jednou děkuji všem. Bez vás všech bych to nezvdládla.

Lucka