Crazy cakes | crowdfunding kampaň

Crazy cakes

Líbí se Vám originální tvorba? Rádi překvapíte blízké nějakou sladkostí v podobě, kterou by nečekali? Pak račte vstoupit, dámy a páni!

Podnikání

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Cíl projektu

Cílem tohoto projektu je vybrat dostatečné množství peněz abych mohla tvořit netradiční malované a modelované dorty. Peníze využiji na nákup vybavení provozovny a její přestavbu tak abych v ní mohla vyrábět dorty po svém a ne pod vedením někoho jiného. Ale bez vás to nezvládnu.

Má smysl můj projekt podpořit?

To si buďte jisti, že má :) Protože pokud budete chtít potěšit prcka dortem v podobě propracované pohádkové postavy, vytvořit elegantní svatební, nebo překvapit šíleného kamaráda ještě šílenějším dortem, pak u mě budete na správné adrese.  

Bez-názvu-21 kopie.jpg

Modelované a malované dorty jsou mojí pracovní náplní celý život. Jsem z těch šťastných, pro které je práce zároveň koníčkem. Každý dort dělám individuálně podle přání zákazníka a mojí fantazie. Vždy se snažím dělat tak trochu "jiné" dorty a nenapodobovat, co už vytvořili jiní. Do této doby jsem nebyla "svým pánem". Cítím, že je možné tvořit víc, a proto bych ráda rozjela svou vlastní výrobu. Výrobu netradičních a originálních dortů, které jinde neuvidíte a nedostanete. Dále vytvořit prostor, kde bude možné pořádat výukové kurzy pro začátečníky i pokročilé, kteří by se chtěli naučit něco více, než tvořit klasické dorty a figurky.

Bez-názvu-12.jpg

Jsem pozdního data výroby, nestojí za mnou zázemí rodičů, a tak je pro mne těžší zafinancovat vznik provozovny se všemi náležitostmi. Bankovní domy mi jako mláděti bez pořádného hnízda nepůjčí dostatek. Proto si Vás dovoluji požádat touto cestou o podporu, za kterou se Vám poté velice ráda odměním. 

DSCN8526.jpg

Je libo nějaká fakta?

- Dorty tvořím šestým rokem.

- Dva roky pořádám kurzy pro cukráře i hobíky.

- Dvojnásobné vítězství na české soutěži Svatební dort roku - design.

- Dvě první a jedno druhé místo na soutěži Svatební dort roku.

- Dvě zlaté, jedno stříbrné ocenění a celkové druhé místo v mezinárodní kategorii na londýnské soutěži Cake international.

Bez-názvu-14.jpg

Zde je ještě jedno video s mojí starší tvorbou: 

https://www.youtube.com/watch?v=wLZ2_72w1GI

 

 

Děkuji moc za přečtení a podporu, Vaše Lucie.

13076541_1758450851056951_4354918876857281534_n.jpg

 

 

 Odměny:

 crazy zástěra

zástěra.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 131 900 Kč (119 %)
  • 119 %
  • 110 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 122 Startérů

Autor projektu

Crazy Cakes - obrázek
  • projekt od Crazy Cakes
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Chci jen podpořit

Líbí se vám projekt, chtěli by jste podpořit, ale rodinný rozpočet je napjatý? Každá korunka se počítá... A já vám potom ráda poděkuji osobně na mých stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

5% sleva na jakýkoliv dort

5% sleva na jakýkoliv dort. Ať už narozeninový, nebo svatební.
Odměnu je možné vybrat po celý rok 2017.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

Chci jen podpořit

Chcete mě podpořit jen tak? Každá koruna se počítá a každá koruna pomůže. Každému kdo přispěje touto formou, osobně poděkuji u sebe na stránkách na facebooku, ale potom i na webových stránkách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

10% sleva na jakýkoliv dort

10% sleva na jakýkoliv dort. Ať už narozeninový, nebo svatební.
Odměnu je možné vybrat po celý rok 2017.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Kalendář

Krom toho, že dělám dorty i jezdím závodně sjezdy na horských kolech. A na toto téma jsem letos nafotila kalendář. Zakoupením tohoto kalendáře uděláte pánům jistě radost a mě podpoříte v mém snu.

http://www.lucie-velechovska.cz/products/produkt-1/

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

čokoládový minidortík pro 4 osoby

Chtěli by jste si pochutnat na něčem výjmečném? Nebo chcete udělat radost někomu blízkému? Pak je tato odměna přímo pro vás. Dortík si budete moci vyzvednout kdykoliv během roku 2017.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
650 Kč

Crazy zástěra

Chcete podpořit můj projekt, ale rádi by jste měli nějakou hezkou upomínku na to čemu jste pomohli? Nebo chcete být prostě šik v kuchyni? Pak je tato zástěra určená přesně vám.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 800 Kč

Kurz dle vlastního výběru

Toužíte po tom, naučit se něco nového? Potom je tato odměna pro vás jako stvořená. Kurz dle vlastního výběru, airbrush na dorty, modelace obličeje cukrových panenek, modelace zvířat z burizonové hmoty...
kurzy

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Narozeninový dort dle vlastního výběru

Na každou oslavu patří dokonalý dort. Dort, který ne jen, že báječně vypadá, ale také skvěle chutná. Objednávky platí po celý rok 2017.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Jeden den s Lucií na kopci

Jak hodně z vás asi ví. Krom dortů závodím i na kole ve sjezdu. Chcete si užít den plný srandy a ještě se naučit jak s tím kolem vlastně zacházet ? Jeden den po mím vedením a k tomu záruka toho, že se budete od rána do večera smát a k tomu se něco naučíte :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Svatební dort

Toužíte po tom mít na svatbě doopravdy výjimečný svatební dort. Pak je tato odměna přímo pro vás. Pozvu vás na ochutnávku do mého dortového studia na ochutnávku náplní a vymyslíme zde i design dortu přímo pro vás. Odměna platí po celý rok 2017.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
8 000 Kč

Večeře s mojí maličkostí

Chtěli by jste mě poznat trochu blíže? Pokecat si o tom , proč dělám zrovna to co dělám? Nebo chcete jen poradit s tím jak na dorty? Nebo se prostě jen nechcete nudit doma? Pak se mnou pojďte na véču, uděláme si nějaké to "selfíko" a pak vás všude prostě vychválím jak jste úžasní, že jste mě podpořili.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
20 000 Kč

2% podíl na zisku z výroby dortů

Chcete být doopravdy štědří. Tak je potom tato odměna šitá na míru právě Vám. Nabízím 2% zisk ze všech dortů po dobu jednoho roku.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit