Crazy cakes - crowfunding kampaň

Crazy cakes

Líbí se Vám originální tvorba? Rádi překvapíte blízké nějakou sladkostí v podobě, kterou by nečekali? Pak račte vstoupit, dámy a páni!

Podnikání

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Cíl projektu

Cílem tohoto projektu je vybrat dostatečné množství peněz abych mohla tvořit netradiční malované a modelované dorty. Peníze využiji na nákup vybavení provozovny a její přestavbu tak abych v ní mohla vyrábět dorty po svém a ne pod vedením někoho jiného. Ale bez vás to nezvládnu.

Má smysl můj projekt podpořit?

To si buďte jisti, že má :) Protože pokud budete chtít potěšit prcka dortem v podobě propracované pohádkové postavy, vytvořit elegantní svatební, nebo překvapit šíleného kamaráda ještě šílenějším dortem, pak u mě budete na správné adrese.  

Bez-názvu-21 kopie.jpg

Modelované a malované dorty jsou mojí pracovní náplní celý život. Jsem z těch šťastných, pro které je práce zároveň koníčkem. Každý dort dělám individuálně podle přání zákazníka a mojí fantazie. Vždy se snažím dělat tak trochu "jiné" dorty a nenapodobovat, co už vytvořili jiní. Do této doby jsem nebyla "svým pánem". Cítím, že je možné tvořit víc, a proto bych ráda rozjela svou vlastní výrobu. Výrobu netradičních a originálních dortů, které jinde neuvidíte a nedostanete. Dále vytvořit prostor, kde bude možné pořádat výukové kurzy pro začátečníky i pokročilé, kteří by se chtěli naučit něco více, než tvořit klasické dorty a figurky.

Bez-názvu-12.jpg

Jsem pozdního data výroby, nestojí za mnou zázemí rodičů, a tak je pro mne těžší zafinancovat vznik provozovny se všemi náležitostmi. Bankovní domy mi jako mláděti bez pořádného hnízda nepůjčí dostatek. Proto si Vás dovoluji požádat touto cestou o podporu, za kterou se Vám poté velice ráda odměním. 

DSCN8526.jpg

Je libo nějaká fakta?

- Dorty tvořím šestým rokem.

- Dva roky pořádám kurzy pro cukráře i hobíky.

- Dvojnásobné vítězství na české soutěži Svatební dort roku - design.

- Dvě první a jedno druhé místo na soutěži Svatební dort roku.

- Dvě zlaté, jedno stříbrné ocenění a celkové druhé místo v mezinárodní kategorii na londýnské soutěži Cake international.

Bez-názvu-14.jpg

Zde je ještě jedno video s mojí starší tvorbou: 

https://www.youtube.com/watch?v=wLZ2_72w1GI

 

 

Děkuji moc za přečtení a podporu, Vaše Lucie.

13076541_1758450851056951_4354918876857281534_n.jpg

 

 

 Odměny:

 crazy zástěra

zástěra.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?