CONečně z kostek - crowfunding kampaň

Novinky - CONečně z kostek

Unikátní projekt, který má za cíl oslovit nejen fanoušky Festivalu fantazie, ale i nadšence LEGO®. Pomozte nám vytvořit fantastickou stavbu!

Ostatní

Čas letí!

Kolo výroby je rozjeté na plné obrátky! Čas letí! Obrázek

Milí fanoušci.

Projekt je v procesu, někteří z vás ale stále neposlali podklady pro výrobu figurek. Pokud máte o figurku zájem, prosím pošlete podklady do 3. února. Děkujeme za zodpovědnost. Chceme mít model plný postaviček
?.

Přejeme vám krásný zbytek týdne, 
Tým CONečně z kostek

Sbíráme informace a pokračujeme v přípravách velké stavby.  Máte v sokolovně svou figurku? Obrázek

Děkujeme všem, kteří nám již zodpověděli otázky ohledně jejich odměny. 

Máte v sokolovně figurku? Nezapomeňte na termín pro zaslání podkladů. Ten se blíží ještě rychleji než Štědrý den ?

Příští víkend se v Chotěboři chystá Festival fantazie Speciál. Kdybyste si chtěli popovídat s Ondřejem Širokým u stolu pro čtyři, máte možnost! Kapacita ubytování hotelu je ještě volná.

Krásný týden přeje 
Tým CONečně z kostek 

Bravo! Hurá a jéminkote. Včera odpoledne jste odstartovali jistou realizaci modelu festivalové ulice v Chotěboři. Festival fantazie bude CONečně z kostek! Obrázek

Kromě toho, že vám patří odměny, které jste si vybrali, vám patří dík za důvěru, kterou jste do projektu vložili. Děkujeme každému dárci, každému kdo projekt sdílel, mluvil o něm s kamarády nebo lajknul nějaký příspěvek. 

Veliký dík patří vedoucím linií, ti nám pomohli s propagací ve fandomech. Sponzoři, kteří se zapojili, nám umožní aby byl model barevnější a realističtější o jejich stánky a merch - vám také děkujeme.

Děkujeme i Kraji Vysočina a MAS Podhůří Železných hor. Ti nám umožnili projektu dát reklamu a ještě s nimi na propagaci dál budeme spolupracovat.

No a CONečně, obrovský dík Festivalu fantazie, který nás dal všechny dohromady a v průběhu kampaně nám velmi pomohl nejen s propagací.

Věřím, že slavnostním odhalením na letním FF21 dáme festivalu jedinečný model který bude lákat nejen fanoušky, ale i návštěvníky a turisty.

A teď už jen pořádně oslavit konec první etapy a nabrat síly na další práci.

A CO SE ZAČNE DÍT TEĎ?

Velký model jako je sokolovna potřebuje pořádnou přípravu. Sestavit 13 000 kostek nejde hned. A obydlet ho panáčky také ne. 

Až od Startovače obdržíme veškerá data, začneme je zpracovávat : kontaktujeme každého přispěvatele, získáme podklady pro kreslíře a stavitel dostane zelenou k objednávání kostek.

Neustane komunikace s vámi. V ní rozjedeme s Terezou tvorbu FAQ - základních otázek k projektu.


Ještě jednou vám moc děkujeme a těšíme se, co přijde teď.
Váš projekt CONečně z kostek