COME AND PLAY - debutové EP "HEAVEN" | crowdfunding kampaň

Startéři - COME AND PLAY - debutové EP "HEAVEN"

mladá acoustic-popová kapela vydává své debutové EP ve spolupráci s předním českým producentem Dušanem Neuwerthem

Hudba

  • Splněno 16 560 Kč (110 %)
  • 110 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 63 Startérů

Autor projektu

Come and Play - obrázek
  • projekt od Come and Play
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

10 Kč

VOLNÝ PŘÍSPĚVEK

Rádi byste nám pomohli k realizaci naší produkce jakýmkoliv drobným finančním příspěvkem? Nabízí se tato možnost prostřednictvím této odměny. Příspěvek v libovolné výši lze zadat kliknutím na tuto odměnu a my vám následně zašleme naše srdečné a upřímné osobní poděkování.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

HEAVEN - debutové EP

Debutové EP HEAVEN v produkci Dušana Neuwertha a v hezkém designovém obalu z dílny SIMSFOTO.cz. Převzít si jej budete moci v průběhu křtu nebo vám jej doručíme poštou do schránky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

HEAVEN + vstupenka na křest

Debutové EP, podepsané a věnované členy kapely, spolu se vstupenkou na křest 19.12. v opavském Klubu Art. Balíček na Vás bude čekat u vstupu nebo Vám jej doručíme do schránky.

Počet dostupných odměn: 43/60

Nelze podpořit
150 Kč

Plátěná taška s logem C&P

Plátěná taška s dlouhými uchy na nákup nebo do školy s novým logem Come and Play. Tašku vám zašleme poštou nebo vám ji připravíme k odběru v Klubu Art během našeho křtu.

Počet dostupných odměn: 4/10

Nelze podpořit
250 Kč

HEAVEN + plátěná taška s logem C&P

Plátěná taška s logem C&P, vhodná na nákupy nebo jen tak na procházku po městě. A vejde se do ní i naše nové EP HEAVEN. Doručíme poštou nebo vám jej připravíme k vyzvednutí na koncertu.

Počet dostupných odměn: 12/15

Nelze podpořit
250 Kč

Tričko s logem C&P

Pánská i dámská varianta bílého trička s novým logem Come and Play. Tričko vám doručíme poštou nebo vám jej připravíme k vyzvednutí v průběhu našeho křtu v Klubu Art.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
350 Kč

HEAVEN + tričko s logem C&P

Slušivé a kvalitní tričko, moderního střihu, pánského i dámského provedení o různých velikostech. EP HEAVEN jako ideální doplněk k němu. K převzetí v místě koncertu nebo vám jej doručíme poštou do schránky.

Počet dostupných odměn: 9/15

Nelze podpořit
550 Kč

HEAVEN PREMIUM FAN PACK

Chcete pořádně zamachrovat před ostatními a dorazit na křest v našem tričku i s plátěnou taškou a podepsaným EP? Je zde ta možnost a k tomu vám nadělíme samozřejmě i 1 vstupenku. Balíček doručíme včas do vašich rukou, nebo na vás počká u vstupu do klubu a nebude se muset o nic starat. (Vhodné také jako dárek na Vánoce pro celou rodinu).

Počet dostupných odměn: 10/20

Nelze podpořit
5 000 Kč

OSOBNÍ KŘEST EP HEAVEN

Nemůžete se našeho křtu zúčastnit ? Uspořádáme vám osobní simulaci celého večera - zahrajeme akustický koncert, promítneme fotky, bouchneme šampaňské a věnujeme vám dáreček v podobě HEAVEN PREMIUM FAN PACKU. (K ceně balíčku je třeba připočíst i náklady na pohonné hmoty).

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit