COME AND PLAY - debutové EP "HEAVEN" - crowfunding kampaň

COME AND PLAY - debutové EP "HEAVEN"

mladá acoustic-popová kapela vydává své debutové EP ve spolupráci s předním českým producentem Dušanem Neuwerthem

Hudba
COME AND PLAY - debutové EP "HEAVEN"

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo jsou Come and Play ?

Come and Play je mladá acoustic-popová kapela původem z Opavy a Ostravy. Hrajeme jednoduché a melodické písničky, inspirované britskou kytarovou scénou, folkem a klasickou hudbou.

O co jde ?

V prosinci vydáváme naše debutové EP v produkci předního českého producenta Dušana Neuwertha (Tata Bojs, Kryštof, Umakart a další...)

Co je HEAVEN ?

Heaven je naše první, dlouhodobě očekávaná a připravovaná malá deska. Bude obsahovat 4 skladby s prvotřídním zvukem, v hezkém designovém obalu z dílny SIMSFOTO.cz.

Co nabízíme ?

Zajímavé odměny ve výhodných fanouškovských balíčích. Například naše HEAVEN spolu s lístkem na jeho křest 19.12. v opavském Klubu Art, nebo prémiový fanouškovský balíček HEAVEN s tričkem, taškou, EP a vstupenkou na křest.

Proč nás podpořit ?

Snažíme se o to, aby naše produkce, byla ve všech ohledech maximálně profesionální, zároveň se však z ní nevytratila přirozenost. Takové bude i naše nové EP, profesionální a přirozené.

Napsali o nás:

"Jednouduché a přirozené písničky s přesvědčivým zpěvem. Dovedu si písničky představit jak na velkém festivalu, tak i u ohně, jen s kytarou. Z jejich hudby na mě dýchá klid. Kombinace akustických nástrojů a zpěvů mě posouvá do důvěrně známých folk-popových vod kapely Arcade Fire, Glena Handsarda s Markétou Irglovou nebo našich Charlie Straight. Možná i pro tyto rysy se s Come and Play rozhodl spolupracovat skvělý producent Dušan Neuwerth. Dobře ho znám a spolupracuje pouze s kapelami o kterých je přesvědčen, že jsou vyjimečné a jeho produkce, tak padá na úrodnou půdu." Jura Hradil (Lesní Zvěř, Tata Bojs, Umakart)

holky merch 1.jpgTaška C&P.jpg

Tričko pánské V.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?