Čokoradost - crowfunding kampaň

Čokoradost

Potěšit někoho je občas velmi těžký úkol. Jídlu však nikdo neřekne NE! Podpořte Čokoradost a potěšte ostatní čokoládou, do které dáte i vlastní srdce.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Dlouhé shánění dárku, které by druhé od srdce potěšilo?

Všichni to známe... Dlouhá cesta do nákupního střediska, celé odpoledne strávené prohlížením si zboží v obchodech a přemýšlení nad tím nejlepším dárkem, který je k narozeninám, svátku, Vánocům nebo jenom pro radost. Nakonec běháme mezi vybranými obchody tam a zpátky v rozpacích, který dárek je vlastně ten ideální. Jaký by se ji / jemu mohl líbit? Neurazí?

myšák.jpg

Čokoláda nikdy neurazí a skoro každý ji má rád.

A právě proto jsme spojili touhu někomu dát dárek a udělat radost, s jídlem. Čokoradost nabízí několik druhů originalních a kreativních motivů a předloh, ze kterých si můžete vybírat.

Čokoláda navíc pomáhá od stresu a přispívá k dobré náladě. Podle různých studií se při pojídání čokolády uvolňuje hormon Fenylethylamin, kterému se také jinak říká ,,droga zamilovaných". 

Abyste někomu udělali radost, nečekejte na ten perfektní okamžik, perfektní situaci nebo perfektní příležitost. Vytvořte ten perfektní okamžik!

Přesto, že složení samotné čokolády je neměnné, žádná čokoláda není nikdy stejná! Sice si vybíráte z motivů, které jsou předurčené, ale věnování, popis složenífotku si vybíráte pouze VY SAMI!

Osoba, která čokoládu dostane, uvidí, že je to dárek od srdce.

cokolady v rade.jpg

U věnování můžete použít oslovení takové, jak obdarovanému říkáte jen a jen vy. A je jedno, jestli to je jméno, přezdívka či jiné oslovení.

Vlastní popis složení? Sice tam není tolik prostoru, aby se tam daly skládat celé básně, ale rozhodně se nemusíte bát upustit uzdu fantazie a vyjádřit tím druhému, co pro Vás znamená. V případě, že byste si nevěděli rady, můžete jako inspiraci využít text z našich předloh. A abyste to dovedli k dokonalosti, můžete přidat varování nebo i zvýraznit alergeny - když do čokolády přímícháte Špetku Amorova prášku, někomu se z toho může zamotat hlava. A proto je dobré na to upozornit.

Pokud by Vám to bylo stále málo, můžete si vybrat i předlohu, do které vložíte vlastní fotku. Momentálně máme jeden návrh, kde se nadpis ,,Miluji tě" dá nahradit čímkoliv jiným, dle vlastní libosti.

porovnani_1.jpg

Jaké druhy předloh zatím máme?

Zatím máme 7 návrhů, ale v budoucnu určitě chceme nabídku rozšířit, abychom měli nějaký motiv pro každou příležitost - od narození dítěte po usmíření.

navrhy.jpg

Z jakých druhů čokolád si můžete vybrat? Jsou kvalitní?

Dohromady 4 druhy - mléčnou a 70% hořkou čokoládu. Každou také ve verzi s drcenými oříšky. Navíc si můžete být jisti kvalitou, protože náš dvorní dodavatel čokolády je ověřená společnost Carla spol. s.r.o., tudíž tabulka čokolády opravdu nebude vyrobena pokoutně doma v hrnci.

alobal a coko2.jpg

Jak to celé vzniklo?

Z vlastní potřeby. Strávené odpoledne sháněním nějaké originální čokolády, která by udělala radost. Neúspěšně. Proto padlo rozhodnutí, že se vytvoří vlastní čokoláda.

Dodnes z té čokolády má obdarovaná osoba takovou radost, že tu čokoládu má vystavenou u sebe doma na poličce a odmítá ji rozbalit.

Macina2.jpg

Proč potřebujeme finančně podpořit?

Čokolády na fotkách jsou pouze ručně vyráběné prototypy v copycentru na konci ulice. Přesto, že se snažíme dělat vše svépomoci a s co nejnižšími náklady, jsou věci, na které ani veškeré úspory z prasátka nestačily.

Takže, abyste vy mohli někoho potěšit touto čokoládovou radostí a my mohli tuto radost šířit dále do světa, potřebujeme vybrat "pouhých" 55 000 Kč na pár drobností, které jsou potřeba k zahájení výroby, a na plně funkční web, aby i ostatní mohli potěšit své milované. Bez Vás a Vaší podpory to ale nepůjde!

Jaké jsou plány do budoucna?

Rozšířit nabídku. Nechceme zůstat pouze u 7 zmíněných návrhů, ale rádi bychom vytvořili návrhy pro každodenní příležitosti. Zároveň nechceme zůstat pouze tabulkových čokolád, ale povýšit i na bonboniéry či jiné typické dárkové věci a vytvářet netypické dárky.

Budeme moc rádi a vděční, pokud se nám dostane Vaši podpory v jakékoli míře. Pokud by se povedlo vybrat cílovou částku, uděláme maximum pro to, aby peníze, kterými nás podpoříte, vytvořily snad tu nejlepší dárkovou čokoládu vůbec! Rozhodně před námi je dlouhá cesta.. tak co? Jdete do toho s námi?

Děkujeme!

Za Čokoradost,
David Rydlo

 

Odměny

trika-01.jpg

Inspirace

Sladká jako ty

hodně cukru, špetka Amorova prášku, hodně kakaa, optimismus, spousta společných zážitků, mléko, nadšení, 15 lžiček pravé lásky, spousta pusinek, společný příběh, upřímný pohled do očí, nejspolehlivější odstraňovač hádek, 5 společných let.
Může obsahovat stopy neshod a nedorozumění.

Použití: prostě vychutnávat

Kouzelná jako ty

Složení: špetka kouzelného prášku, roh jednorožce, kupa lásky, velká nálož splněných snů, naděje a zázraků, 70 g roztomilosti, život podle představ.
Může obsahovat drobné neshody, cestu až ke hvězdám a spoustu cukru.

Použití: prostě vychutnávat.

Varování: nekonzumovat během dobré nálady, hrozí neúčinek kouzla.

Co si o tomto projektu myslíte?