CO TABEA NA NÁS ŠIJE? - crowfunding kampaň

CO TABEA NA NÁS ŠIJE?

Šijte s Beou a podpořte ji při vydání jejího alba O Tobje. Umožníte tak, aby album spatřilo světlo světa.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Říká se tomu, že jsem ze staré školy když jsem vždycky měla pocit, že si na všechno musím vydělat? Ale z toho co si muzikant vydělá to  nejde. Tento projekt vnímám jako dobrou příležitost k prezentaci toho co dělám a v čem bych si přála pokračovat. Tedy v koncertování, prezentaci své muziky a skrz to šíření veselé a pozitivní mysli.

A co tedy dělám?

Jsem písničkářka. Píšu vlastní písničky, doprovázím se na různé nástroje (akordeon, ukulele, kytara, koncovka) a ráda si hraju především se svým hlasem. Jdu cestou, která je blízká mému srdci. Od lidí slýchávám, že je těší co dělám, jak jsem přirozená, jak si na nic nehraju, jak zpívám, o čem zpívám. V písních nalézají  příběhy, které se mnou chodí po koncertech rozebírat.

A já vám za ty slova děkuji. Těší na duši a podporujou v tom, že to co dělám má smysl.

 

A o co chodzi?

 "O Tobje". No to takie fajne nowe album, jehož název v sobě nese více slovních významů.

Na  desce je písnička: s textem: Krople wody spadają mi na głowę a ja myśle o Tobje, Tobje, Tobje, Tobje. Ano, když jsem ji tehda psala byla jsem na Zélandu a myslela  na svého přítele a přemýšlela o vodě. Zároveň příprava, proces tvorby,  realizace, nahrávání  je ukázkou toho, co se ve mě při tom všem odehrávalo. Tedy nyní je O Tobje taky trochu o mě.

Můj svět prostor volný

A zde jedna písnička z cd "O Tobje" k poslechu!

 

A jaké bude album?  

Je především mou osobní výpovědí. Zaznamenává období mého nedávného cestování po Novém Zélandu, ostrovech Vanuatu, Švédsku a Finsku, ale i dobu před ním, tedy léta strávené v Rožnově pod Radhoštěm a po návratu z cest. Je různorodější v rytmech, hudebních žánrech a jazycích.“ Zároveň se ale nezříká tradic. Jak říkávám, je takové divočejší než to předchozí "Ja tutaj mieszkam" (2012).

 

Každá píseň v sobě nese příběh. Najdete tam např.: písničky o tom, že máme jen  jedno nebe,  historii skříně pana Klose, o putování mého dědy z Německa zpět do Slezska, o mojí cestě z Dolní Bečvy do Rožnova až na Nový Zéland, taky o mých smutných očích, o chvílích pro rozjímání před tím, než začne nový rok. Písničky propletené mými příběhy ze života v doprovodu především Christoffera Strandha, hudebníků z kapely "A hosté"  či též kapely Biorchestr,“ a dalších pozvaných hostů jako Lucie Redlová, Trevor Coleman, Jono Bono , Eva Kudrnová atd.

 

Co TABEA na vás šije?

Kromě hudby jsem opravdu  začala  šít a vyšívat. Motivací bylo například recyklace starých, děravých a barevných kalhot mého přítele a následně řetízkovým způsobem vyšívané  brože tzv"placky". Pak mě napadlo, že kromě prodeje při koncertech je to i vhodný sortiment pro tento projekt. K tomu jsem pak přišila pár polštářů  a tašek tak, abych měla lidem kromě alba co  nabídnout. Chci poukázat na to, že nejsem pouze člověk hudební ale potřebuji a umím se realizovat i tímto tvůrčím způsobem. Takže si k desce můžete přiobjednat placku a tu nosit na mnou ušité tašce a zároveň poslouchat Cd s pohodlným polštářem značky TABEA. Smích.

 

Vyšíváním jsem si zároveň krásně vyplnila svůj volný čas. Takže ta holka z vlaku s hromadou nástrojů a vyšíváním jsem byla já.

Náklady na výrobu a výdej desky jsou přesto mnohem vyšší než o  kolik žádám. Tedy čím víc, tím líp!

 

Jakékoliv dotazy směřujte na: info@beatabocek.com

Tak šijte se mnou, ať vyprodám na co je zaděláno! A už nyní děkuji za vaši přízeň a pozitivní myšlenky přetvořené v plné nákupní vozíky.

 

Děkuji mnohokrát.

 

 

What is going on?

“O Tobje /about you/” is the name of my new album that contain songs from the last three years. It´s very colourful in music styles and also in stories for each song. What would I like? I would like to realise this album and have the opportunity to sell and spread it on my musical way that I choose for this period of my life. Unfortunately, I don´t have enough money to realise it by myself but this crowdfunding project is a great opportunity to introduce my music to the world!.

 

Apart from my album there are other things that I would like to offer you: embroidered pillows, broochs and bags. This is also how I spend my free time when I'm not in the mood for making music. I feel a potential and pleasure in handmade crafts. In addition, I offer hikes in the Beskydy hills, lessons of musical instruments and experential music workshops.

 Thanks a lot.

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?