Co nám poví chameleon? - crowfunding kampaň

Novinky - Co nám poví chameleon?

Dětská populárně naučná kniha o zvířatech, kterou vás v roli vypravěče provede maličko namyšlený chameleon.

Knihy
Na knihu se v současné chvíli vybralo již 25 150 Kč, čili 22 %! Aby mohla být vytištěna, potřebuje však získat celých 100 % a vaši další podporu. Proč je potřeba taková částka?

Celá kniha je plnobarevná a veškeré použité knižní ilustrace jsou ručně vytvořené akvarely, na tvrdém akvarelovém papíru.
Jedna ilustrace zabere zhruba jeden den práce a v celém procesu malby platí, že vše vytvořené je nevratné. Krok zpátky tu prostě neplatí.

Bylo by škoda snižovat jejich kvalitu špatnou reprodukcí. Bohužel, i dobrý čtyřbarevný tisk je sám o sobě drahý.

Pro některé z ilustrací jsem vytvořila i tematické pozadí, které není určené pro použití v knize. Tyto obrázky si můžete v omezeném počtu kusů pořídit, jako tisk na plátně, případně je doporučit svým známým.

Ve výběru na vás čekají:

divoké husy,

 

žraloci,

 

světloočka malá,

 

a jako poslední původní olejomalba, která pro knihu nebyla zhotovená, nenajdete ji v ní, ale svým tématem  zasahuje do říše přírody, dětí i fantasie.

Pomozte knížce na svět a sdílejte ji dál.

Všem velice děkuji za podporu,

vaše

Zora Koru

 

 

Děkuji všem za podporu k vydání knížky Co nám poví chameleon. Získala již 9%, aby se zadařilo ji vydat, sdílejte ji dál!

V knížce najdete mnoho zvířat, která vaše děti znají dobře, i těch, která jsou jim vzdálenější. Poznáte je? Pokud ne, poví vám o nich chameleon.