Co nám poví chameleon? - crowfunding kampaň

Novinky - Co nám poví chameleon?

Dětská populárně naučná kniha o zvířatech, kterou vás v roli vypravěče provede maličko namyšlený chameleon.

Knihy
Na knížku se do této doby vybralo přes 30 000. Pokud se vám líbí a chcete, aby se k vám dostala, sdílejte ji dál, doporučte ji přátelům a známím. Odstartujte její raketový vzestup třeba následující ukázkou o tučňácích. Knížka zatím získala 27%. Sdílejte ji dál a pomožte jí na svět! Obrázek

Také máte rádi tučňáky?

 

 

I o nich se v knížce dočtete.

Přeji, ať se čtení líbí vám i vašim dětem.

Zora Koru

Stále ještě potřebuje vaši pomoc, proto ji sdílejte dál. O všech zvířátkách, která v sobě ukrývá, vám povypráví chameleon, hlavní hrdina, který vás seznámí s jejich přednostmi a dovednostmi. Malou ukázku vám posílám již teď. Na knížku Co nám poví chameleon se vybralo skoro 30000! Obrázek

A koho ještě v knížce potkáte?

Pozor, ať vám neuteče!

 

Bazilišek není mýtický tvor, ale ještěr s jedinečnou shopností. Znáte ji?

Pokud ne, v knížce vám o ní poví Chameleon.

 

Bazilišek zelený

Hodně lidí si myslí, že je bazilišek vymyšlený tvor, ale není. Vím to už i já. Je to také ještěr, můj příbuzný. Samce od samice poznáte podle velkého hřebenu, který jim zdobí hlavu a záda.

Skoro bych se s ním byl kamarádil proto, jak krásnou přilbu na hlavě má. Ale smůla. Pocházíme každý odjinud a tak se nikdy nepotkáme.

Tak jako já se maskuji tím, že měním barvy podle svého okolí, i bazilišek zelený splývá se svým prostředím pomocí svého zbarvení.

Když bazilišky uvidíte, jak na sebe kývou hlavami, znamená to, že právě sledujete, jak si povídají.

Ocas má bazilišek zelený stejně dlouhý, jako já, tvoří až třetinu jeho těla. Na rozdíl ode mě ho ale neumí srolovat, a tak jej má stále natažený. Rovný ocas mu pomáhá udržovat rovnováhu při pohybu.

Při chůzi se pohybuje po čtyřech nohou, ale běhá jen po zadních. Zadní nohy má ohromně silné, dlouhé a svalnaté s velkými chodidly, na kterých má dlouhé prsty s kožními lemy.

Umí to, co já rozhodně ne. Běhat po vodě. Sice jen na několik metrů, ale žádný jiný takhle velký tvor na planetě to nedokáže.

A ani vy to nezkoušejte! Koukněte se na své nohy.

Prvních 20 dní kampaně je za námi, po rychlém nástupu se vybrala hezká částka, která ovšem zatím nedostačuje ke splnění cíle a vydání knihy. Knížka Co nám poví chameleon má za sebou 1/3 kampaně Obrázek

Proto vás prosím, abyste projekt na knížku sdíleli dál, mezi přátele a známé.

Pokud se zamyslíte, jistě si vzpomenete na děti ve vašem okolí, kterým by taková knížka udělala radost.

Všem velice děkuji

Zora Koru