CINKněte EET - pokladní systém zdarma - crowfunding kampaň

CINKněte EET - pokladní systém zdarma

Pomozte nám vydat plnohodnotný pokladní systém. Bude zdarma a pro každého. Zvládne Elektronickou evidenci tržeb (EET) a ještě vydělá peníze navíc.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Od CINKání klíčema k pokladnímu systému CINK

 V době, kdy naši rodiče CINKali klíčema na náměstích, my jsme byli ještě malé děti, nebo jsme dokonce vůbec nebyli na světě. Od té doby se mnoho věcí změnilo, ale snaha udělat svět lepším nás pohání stejně, jako kdysi naše rodiče.

 

Podnikatelé a živnostníci od revoluce táhnou naši zemi kupředu a mezitím přišla nová generace spolu s námi. I my chceme něčím přispět společnosti, a proto jsme se rozhodli pomoci právě podnikatelům a živnostníkům a vytvořit pro ně platformu CINK, která jim usnadní a zefektivní podnikání. V průběhu vývoje softwaru CINK byl prosazen zákon o Elektronické Evidenci Tržeb. To pro každého podnikatele znamená nutnost obstarat si pokladní systém připravený na EET, se kterým se vážou náklady nemalých rozměrů.

tym.jpg

A co to znamenalo pro nás?

Pro nás to byla výzva vytvořit verzi zdarma, která nejen že hravě zvládne EET a funkční požadavky uživatelů, ale dokonce vydělá nějaké peníze navíc. Verzi, která bude dostupná všem živnostníkům a podnikatelům v gastronomii, pohostinství i maloobchodu, a pomůže jim vypořádat se se zátěží, jež EET přináší. 

Slibovaná verze pokladního softwaru, která by byla zdarma a plně použitelná v provozu, totiž nevznikla. Přišly pouze povinnosti, žádné výhody.

Nabízíme tak pomoc všem, kterým stát neposkytnul dostatečnou podporu při zavádění EET. 

Vývoj systému byl pro nás finančně velmi náročný a dále si již nemůžeme dovolit investovat do verze zdarma na úkor placených. Chybí nám už jen poslední krůček. Proto bychom si Vás touto cestou dovolili požádat o finanční podporu, která nám umožní dokončit vývoj a testování této verze.

Díky Vašim příspěvkům:

  • Zajistíme kompatibilitu s nejčastějšími pokladními tiskárnami, abyste nemuseli kupovat nové
  • Přidáme pár šikovných funkcí, díky kterým budete prodávat ještě lépe než doteď
  • Doladíme reklamní systém, abyste vydělávali z pouhého tisknutí účtenek
  • Vytvoříme srozumitelné návody a FAQ pro technickou podporu, abychom zajistili perfektní servis i pro verzi zdarma
  • Dokončíme závěrečné testování offline prodeje a používání aplikace, aby vše správně fungovalo i bez internetu
  • Zvládneme pokrýt provozní náklady pro desetitisíce uživatelů zadarmo
  • Garantujeme, že zde bude vždy zdarma verze pokladního softwaru

 

Dobře, společně vytvoříme verzi zdarma, ale její provoz přece taky něco stojí, takže co bude následovat?

Ano, i provoz verze zdarma něco stojí. Její náklady budeme financovat z poskytnutí malého reklamního prostoru na účtenkách. To zároveň dává prostor pro výdělek Vám, uživatelům, jelikož o zisk z reklamy se podělíme.

 

 

 Představujeme Vám

LOGO CINK.png 

Intuitivní a účinný pokladní systém postavený na míru dle přání a představ podnikatelů i jejich zaměstnanců tak, abychom usnadnili a zlepšili celý provoz podniku.

 

Přehledné a snadné k použití

Díky chytrému designu pracujete vždy jen s potřebnými funkcemi, což zamezí zbytečným překlikům. Pokud se tak náhodou stane, hned si toho všimnete a opravíte se během okamžiku.

IMG_4269-r1.jpg

 

Vydělávejte na reklamě

Malá část účtenky bude věnována reklamě. Zisk z této reklamy si s Vámi rozdělíme a dáme Vám tak možnost si na EET ještě přivydělat. 

START6.jpg

 

Systém je navržen pro co nejrychlejší obsluhu

Ať už klasický prodej nebo prodej na účty (stoly), s účinným systémem je obsloužení i platba vždy otázkou pár vteřin a kliknutí, a to i když chcete použít dělení účtů. Mějte více času na své zákazníky. 

objednavka.gif

 

Pro CINK je implementace EET hračka

CINK zvládá všechny legislativní  a bezpečnostní požadavky pro elektronickou evidenci tržeb. Přejít na EET nemůže být snadnější.

 

Instalace i zaučení zabere jen pár minut

Celý design byl vytvořen tak, aby se kdokoliv naučil perfektně pracovat s aplikací co nejrychleji, dokonce bez návodu. Přestože je ovládání aplikace zcela intuitivní, návod je samozřejmostí.

START5.jpg

 

Univerzální po všech stránkách

Máte svůj vlastní hardware? Výborně, ušetříte, neboť systém perfektně běží na Androidu a brzy i na iOS a Windows. CINK bude podporovat většinu dostupných tiskáren. Pokud nevlastníte hardware můžete si vybrat z výhodné nabídky na našich stránkách. 

Pack_indivindi.png

 

Slyšíme Vaše volání o pomoc

Mimo to, že je pro samouky vytvořena online technická podpora a návody, jsme Vám k dispozici i na telefonu v případě jakéhokoliv problému či dotazu. Nabízíme expresní vyměnu i zapůjčení hardwaru hned do dalšího dne. Nenecháme Vás topit se v problémech.

START3.jpg

 

Spolehlivý a bezpečný

V případě výpadku internetu prodáváte dál bez problémů a po připojení se vše automaticky synchronizuje. Data na cloudu jsou chráněna dle vysokých standardů utajování dat a komunikace se zařízeními je rovněž šifrována. Nemusíte se ničeho obávat.

 

Chytré exporty

Snižte si administrativu. Ušetřete si náklady i čas při vedení účetnictví díky chytrým exportům do účetních programů nebo do Excelu.

 

csvxmlxls.png

 

Neustále míříme kupředu

Aplikaci neustále ladíme a vylepšujeme. Máme naplánovaný vývoj na mnoho měsíců dopředu. Náš tým neustále reaguje na Vaše podněty a snaží se vyhovět Vašim přáním. 

 

Měřte vše díky statistikám a skladové evidenci (pouze placená verze)

Na cloudu kdykoliv zjistíte, jaké jsou tržby, náklady i zisky. Máte přesný přehled o tom, které produkty a služby prodáváte nejvíce, které nejméně a v jakou dobu. Vše si můžete zobrazit v grafech nebo exportovat data do excelu. K dispozici máte nejen inventuru naslepo, ale mnohem více.

STARTSTAT.png

 

Mějte svůj podnik odkudkoliv a stále pod kontrolou (pouze placená verze)

Stačí Vám tablet s internetem a máte pod dohledem veškeré dění v podniku (nejen příchody a odchody zaměstnanců, rezervace, ale i přehled objednávek na stole, storna, slevy a reklamace), dostanete upozornění na docházející sortiment a můžete kontaktovat personál zprávou přímo na tablet. Záleží na Vás, kolik volnosti personálu ponecháte. 

2016-09-04 (1).png

 

START2.jpg

 

Vše, co se měří a kontroluje, může být zefektivněno (pouze placená verze)

S rychlým prodejem ušetříte čas i náklady. Využijte svých peněz naplno díky statistikám, optimalizaci skladových zásob a kontrole minimálního množství na skladě. S funkcí mobilního číšníka vyděláte víc a můžete se soustředit na to nejdůležitější – na Vaše zákazníky.

START.jpg

 

Hodnotná platforma pro Váš růst (pouze placená verze)

Kromě pokladního systému připravujeme platformu pro zvyšování zisků a rozvíjení Vašeho byznysu. S partnery, profesionály a ostatními majiteli si navzájem rozšíříte své znalosti v rámci komunity CINK, získáte kontakty a nadstandardní podmínky při nákupu služeb a produktů.

 

Přesný popis jednotlivých verzí naleznete na našich stránkách www.cinkapp.cz

 

Konto Bariéry

Věříme, že s podnikáním přichází také zodpovědnost za posouvání společnosti kupředu. Pro každého to může znamenat něco jiného.

Pro nás to znamená vytváření IT projektů pomáhajících jednotlivcům i firmám s dennodenními problémy. Zároveň si myslíme, že do každého podnikatelského plánu lze zakomponovat řešení určitého společenského nebo ekologického problému. 

Například ve většině podniků lze nalézt pracovní místo, které můžou zastávat i handicapovaní. Při úvahách nad takovou realizací v našem start-upu jsme narazili na Konto Bariéry s přidruženými projekty Počítače proti bariérám a Burza práce, které nám jsou velmi blízké.

barier.jpg

 

Z počátečních úvah o budoucím přijetí handicapovaných kolegů mezi nás vzešlo mnohem více. V rámci kampaně na startovači jsme chtěli udělat dobrý skutek a pomoci tak i někomu dalšímu. Vzhledem ke kontroverzi tématu EET a cílové skupině, která má moc ovlivnit mnohé, nám přišlo vhodné využít možného dosahu kampaně. Doufáme, že se nám podaří inspirovat ostatní stejně tak, jako jsme byli inspirováni my po kontaktování Konto Bariéry.

 

Konto – kopie.png

 

Proto jsme se rozhodli, že z příspěvků na verzi zdarma pokladního systému pro EET vybereme i část peněz pro účely Konto Bariéry. Vybranou částku nejprve použijeme pro splnění našich závazků přispěvatelům a uživatelům aplikace CINK.  Po plném rozjetí projektu (leden 2017) slíbené peníze pro Konto Bariéry dáme poté ze svého.

pomahej-nos (1).jpg 

Kromě toho, že pomůžete vydat software řešící EET, jenž bude neustále zdarma, tak dostanete symbolické nosy Konto bariéry. Přispějete jednou, pomůžete vícekrát! Děkujeme.

 

Naši partneři

Na CINKu s námi spolupracují i naši obchodní partneři. Bez nich bychom se tak daleko nedostali. Pro uživatele CINKu to přináší mnoho výhod, jednak zaručují profesionální úroveň služeb a rovněž Vám pomáhají vydělat více. 

REKLA.jpg

Reklamožrout.cz je největší online katalog reklamních ploch v České republice. Slouží firmám k vyhledávání volných ploch, reklamním agenturám k vkládání vlastních ploch, ale také i Vám k vkládání svých nevyužitých volných míst k reklamě. Máte dům, plot, auto, kamion, web, blog nebo billboard? Vložte ho k nám. A zpeněžte ho!

MOBILSOFT LOGO.png

 

Konto – kopie.png

Informace k odměnám

Přístup ke své licenci pokladního systému CINK získáte ihned po skončení kampaně na Startovači. Pouze přispěvatelé, co si zakoupili odměnu "První vlna uživatelů", mají přístup mnohem dříve. 

Červený nos obdržíte v průběhu prosince a vybraná částka pro Konto bariéry pak bude předána v lednu. Všechny ostatní odměny se pokusíme dodat už v průběhu října nejpozději však v listopadu.

Vaší podpory si budeme v každém případě nesmírně vážit, ale ve velmi specifických případech si vyhrazujeme právo příspěvek nepřijmout. Nebojte, software je pro každého.

Děkujeme za pochopení, tým CINKu.

Co si o tomto projektu myslíte?