CINEMASPOT workshopy - crowfunding kampaň

CINEMASPOT workshopy

CINEMASPOT pořádá workshopy pod vedením profesionálů pro začínající filmaře, studenty filmových škol a všechny filmové nadšence.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

//For english scroll down

Cílem CINEMASPOTu je propojení profesionálů a začátečníků ve filmovém průmyslu. Prostřednictvím společného workshopu má projekt pomoci začínajícím filmařům prohloubit jejich znalosti a dovednosti a zároveň jim usnadnit vstup do světa profesionálů. Workshopy se budou konat dvakrát do roka. 

CINEMASPOT je příležitostí pro ty, kteří se snaží proniknout do nitra tohoto řemesla a rozvíjet své nápady pod vedením těch, kteří touto cestou již prošli. Projekt se skládá z master class, filmového workshopu a závěrečného promítání. Všechny tyto tři části jsou vytvářené a ovlivňované hostem, který je zároveň vedoucím a mentorem daného dílu projektu.

Po úspěšném prvním dílu CINEMASPOTu, jehož hostem byl režisér a scenárista Robert Sedláček, jsme připraveni pokračovat v propojování filmových nováčků a profesionálů.

K prosincovému dílu (4. - 7. 12.) jsme přizvali Českým lvem oceněného režiséra Radima Špačka.

Rozjeli jsme spolupráci s Národním filmovým archivem, což mj. znamená i umístění master class a celého workshopu do prostor kina Ponrepo.

CINEMASPOT, z. s. je neziskovou organizací, která funguje na dobrovolnické a nadšenecké práci. Pořádání workshopů je však spojeno s výdaji, k vypořádání s nimi bychom velice ocenili vaši pomoc. Jakýkoliv příspěvek či sdílení nám pomůže pokračovat v práci na workshopech, které mají zmenšit propast mezi začátečníky a profesionály a umožnit veřejnosti vhled do práce filmařů.

Více informací  a filmy z prvního dílu naleznete na www.cinemaspot.cz, navštívit můžete také naše fb stránky https://www.facebook.com/cinemaspotprojekt

 

//After a successful first edition of the CinemaSpot workshop with guest director Robert Sedláček and over 100 filmmakers and fans in attendance, we are ready to continue bringing film professionals and independent filmmakers together.

We are kicking off our funding campaign for our December workshop with Cesky Lev winner Radim Špaček.

We have now partnered with Kino Ponrepo as our main venue and with the National Czech Film Archive.

As a not-for-profit organization, we need your help in raising funds to cover the event’s costs.

Please donate as much as you can, every bit counts! And help us spread the word.

With your help CinemaSpot will continue to bridge the gap between industry professionals and independent filmmakers, contributing to an ever more creative film community.

“Like’, share, recommend, donate and join us in December!

Co si o tomto projektu myslíte?