Chuť dračího života - crowfunding kampaň

Novinky - Chuť dračího života

Rád bych vydal knížku povídek, které jsou nejen o lidech, ale také o dracích... a možná i pro draky :) Pomůžeš mi?

Knihy

Vyšla!

Zpráva o vydání knížky. Vyšla! Obrázek

Tak jsme se všichni konečně dočkali.

Mám doma tři balíky se sedmdesáti výtisky své, a taky vaší, knížky! Vzhledem k tomu, že máme v Pretršláku trošku problémy s poštou, nedostanete ji hned zítra, ale vynasnažím se, aby byly na cestě během příštího týdne. 

Závěrečné poděkování startérům :)

Dnes je tomu přesně šedesát dnů, co jsem pln očekávání, ale i obav, uvedl na Startovač svůj literární výtvor. Připadal jsem si trošku jako zahradník, který nasadí novou odrůdu a napjatě očekává, jestli vzejde. Dnes můžu s klidným svědomím říct, že se to povedlo víc jak vrchovatě. Nebudou z toho však brambory, ale knížka. Knížka, kterou jsem sice napsal já, ale je vlastně vaše.
Díky, díky vám všem! 


Chuť dračího života jde do tisku, ale na obzoru je další příběh, který však bude úplně jiný. Abyste rozuměli, můj otec strávil víc jak dvacet let jako elektrikář u Československé námořní plavby, a jak jistě tušíte, v tomto, pro Čechy poměrně neobvyklém povolání,se nasbírá spousta zajímavých historek. Tatík je uměl velice dobře podat, ale jejich knižní podobu už nestihl dokončit. Proto je to teď na mně. 

Přečtěte si, jak vypadal Konec námořníků v Čechách.

100%

Dosažení konečné mety. 100% Obrázek

Díky vám všem!

Dnes se podařilo dosáhnout 100% na účtu startovače, a tak už nic nebrání vydání mé knížky. Při této příležitosti bych vám rád ukázal dalšího hotového draka do odměn.