Chorvatsko NA KOLE 2015 | crowdfunding kampaň

Novinky - Chorvatsko NA KOLE 2015

Pomozte pěti "bláznivým" kamarádům vydat cestopis o úžasných zážitcích ze sedla STARÝCH kol po Chorvatsku.

Knihy

23. únor 2015

Cestovatelé spolu ... :-)

Pepíček a Michal na vernisáži výstavy Chorvatsko 2014
Cestovatelé spolu ... :-) Obrázek

Pepíček a Michal na vernisáži výstavy Chorvatsko 2014 na CMTF UP v Olomouci, kde došlo k velké první prezentaci celé akce ... moc díky všem za skvělou atmošku, bylo to naprosto báječná a velké a 70 členný dav má fakt sílu ... :-)

Zpět na výpis

  • Splněno 5 300 Kč (17 %)
  • 17 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Michal Zapletal - obrázek
  • projekt od Michal Zapletal
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

S námi na odznaku

I malý dar je pro nás velký. Za to dostanete velký odznak akce + 100 nejlepších fotografií v digitální podobě (Cena je včetně poštovného a balného).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

S námi každé ráno

Krásných dvě stě korun a za to krásné tričko akce + velký odznak akce + 100 nejlepších fotografií v digitální podobě + hezký hrnek akce na ranní kafe (Cena je včetně poštovného a balného).

Počet dostupných odměn: 40/50

Nelze podpořit
500 Kč

S námi každé ráno II

Pět set korun, díky za podporu, za kterou dostanete krásné tričko akce + velký odznak akce + 100 nejlepších fotografií v digitální podobě + hezký hrnek akce na ranní kafe + 1 tištěná fotografie s originálním věnováním a podpisy cestovatelů (Cena je včetně poštovného a balného).

Počet dostupných odměn: 46/50

Nelze podpořit
1 000 Kč

S námi na cestě

Dva krát 500 je 1000, za to dostanete krásné tričko akce + velký odznak akce + 100 nejlepších fotografií v digitální podobě + 1 tištěná fotografie s originálním věnováním a podpisy cestovatelů + pohled odeslaný z Chorvatska na Vaši adresu s děkováním + 1 originální výtisk cestopisu s krásným věnováním a podpisy cestovatelů (Cena je včetně poštovného a balného).

Počet dostupných odměn: 25/25

Nelze podpořit
2 000 Kč

S námi na zdi

Dvojka na začátku a tři nuly na konci, za tuto částku máte od nás krásné tričko akce + velký odznak akce + 100 nejlepších fotografií v digitální podobě + 1 tištěná fotografie s originálním věnováním a podpisy cestovatelů + pohled odeslaný z Chorvatska na Vaši adresu s děkováním + 1 originální výtisk cestopisu s krásným věnováním a podpisy cestovatelů + 1 velkoformátová fotografie na plátně, dle vlastního výběru + Vaše logo nebo jméno na kapotě doprovodného vozidla na cestě dlouhé 2000 km (Cena je včetně poštovného a balného).

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
3 000 Kč

S námi v knize

Za tento velký dar, máte od nás krásné tričko akce + velký odznak akce + 1 tištěná fotografie s originálním věnováním a podpisy cestovatelů + pohled odeslaný z Chorvatska na Vaši adresu s děkováním + 1 originální výtisk cestopisu s krásným věnováním a podpisy cestovatelů + 1 velká foto kniha s výběrem nejlepších fotografií s veršovaným věnováním a podpisy cestovatelů + Vaše logo nebo jméno na kapotě doprovodného vozidla na cestě dlouhé 2000 km (Cena je včetně poštovného a balného).

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
5 000 Kč

S námi na zdi II

Skvělá odměna za bombastickou částku. Dáme Vám tři krásné trička akce + velký odznak akce + 100 nejlepších fotografií v digitální podobě + 1 tištěná fotografie s originálním věnováním a podpisy cestovatelů + pohled odeslaný z Chorvatska na Vaši adresu s děkováním + 1 originální výtisk cestopisu s krásným věnováním a podpisy cestovatelů + 1 velkoformátová fotografie na plátně, dle vlastního výběru + osobní předání u Vás doma s přednáškou a Vaše velké logo firmy na kolech, v cestopise, chystané výstavě, přednáškách a na doprovodném vozidle na cestě dlouhé 2000 km.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
8 000 Kč

S námi v knize II

Krásných osm tisíc, to je už pěkný dar. Díky. Za to obdržíte tři krásné trička akce + velký odznak akce + 1 tištěná fotografie s originálním věnováním a podpisy cestovatelů + pohled odeslaný z Chorvatska na Vaši adresu s děkováním + 1 originální výtisk cestopisu s krásným věnováním a podpisy cestovatelů + 1 velká foto kniha s výběrem nejlepších fotografií s veršovaným věnováním a podpisy cestovatelů + osobní předání u Vás doma s přednáškou a Vaše velké logo firmy na kolech, v cestopise, chystané výstavě a přednáškách a na doprovodném vozidle na cestě dlouhé 2000 km.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
10 000 Kč

S námi vždy a všude

Díky. Bomba. Za to tři krásné trička akce + velký odznak akce + 1 tištěná fotografie s originálním věnováním a podpisy + pohled odeslaný z Chorvatska na Vaši adresu s děkováním + 1 originální výtisk cestopisu s věnováním a podpisy + 1 velkoformátová fotografie na plátně, dle vlastního výběru + 1 velká foto kniha s výběrem nejlepších fotografií s veršovaným věnováním a podpisy + osobní předání u Vás doma s přednáškou a Vaše velké logo firmy na kolech, v cestopise, chystané výstavě, přednáškách a na doprovodném vozidle na cestě dlouhé 2000 km + originální cyklistické dresy s podpisy.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit