Chlupatý tank na kolečkách | crowdfunding kampaň

Chlupatý tank na kolečkách

Pomozte na svět knížce o cestách čtyřčlenné psí smečky po Evropě v malém kapesním autě. Během nich zažila neuvěřitelná dobrodružství a trampoty.

Knihy

Chlupatý tank na kolečkách

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte uskutečnit sen o jedné knize! Přispěním umožníte vzniknout unikátnímu projektu mapující smělé cesty po Evropě čtyřčlenné kokří skupinky.

Přispěním pomůžete knížce na svět. Už se klube na svět přes půl roku a porodní bolesti jako u každé nové věci jsou značné. Procházel jsem knihkupectví, díval jsem se po cestopisech a žádný podobný jsem nenašel a už vůbec ne z českého prostředí.

Když někomu vyprávím zážitky z našeho cestování, nechce se mu ani věřit, že někdo něco takového vůbec uskutečnil. Proto by byla věčná škoda nechat tyto historky vyvanout...

Během 26 dnů jsme se čtyřmi ušáky najezdili 10.111 km v pěti různých zemí, mluvili šesti různými jazyky a byli jsme, někdy i doslova, jako chlupatý tank.

tank.jpg

Proč "chlupatý tank" a "na kolečkách"? Důvod je velmi prostý - cestujeme v malém autě Nissan Micra - dva lidé a čtyři psi.

Na co peníze použijete? Převážně na dokončení knížky (hosting, korektury, komunikace s vydavateli). Když něco zbyde, tak i na příští cestu jako kapesné pro pejsky. Také slouží jako měřítko, jaký je o knížku opravdový zájem, aneb bude víc čtenářů, než je mých přátel (na Facebooku)?

Plánované dokončení: přelom května června 2014.

Plánovaný rozsah: min. 100 stran formátu A5 včetně ilustrací plus speciální fotografická příloha jako bonus pro štědré přispěvatele.

sesit.jpg

Aktuální stav: 10 stránek a další jsou na cestě.

Forma: Primární forma šíření knížky je elektronická distribuce. Je možné, že se podaří domluvit se i s vydavatelem. Předběžné rozhovory nevypadaly zcela nezajímavě. Při vyšším příspěvky je možné knížku vytisknout a extra svázat jako neobyčejnou diplomovou práci.

V elektronické verzi bude k dispozici v nejrozšířenějších formátech (DOC, PDF, MOBI, EPUB, PDB) včetně optimalizace pro čtečky knih.

A na závěr možná to nejdůležitější - ukázka z knížky: http://uloz.to/xza7G6P5/chlupaty-tank-na-koleckach-demo-pdf

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 100 Kč (0 %)
  • 0 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Michal Kopecký - obrázek
  • projekt od Michal Kopecký
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Elektronická verze

Pro ochotné přispěvatele elektronická verze emailem ve formátech pro elektronické čtečky (DOC, PDF, MOBI a EPUB).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

Elektronická verze CLASSIC

Samozřejmostí je zaslání elektronické verze, navíc s obrazovou přílohou jako BONUS!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Vlastnoruční věnování

Velkorysým donátorům zašlu fototografii směčky s vlastnoručním věnováním. Samozřejmostí je i odměna z "Elektronická verze CLASSIC"

Počet dostupných odměn: 500/500

Nelze podpořit
500 Kč

Elektronická verze PLUS

U této odměny je samozřejmostí zaslání elektronické verze ASAP (co nejdříve to bude možné) včetně bonusové fotografické přílohy. Navíc k tomu obdržíte podepsanou fotografii a CD s originálním potiskem až k Vám domů!

Počet dostupných odměn: 200/200

Nelze podpořit
1 000 Kč

Knížní verze CLASSIC

Využijte této extra limitované nabídky a pořiďte si speciální limitovanou knižní verzi samonákladu. Obsahuje svázaný černobílý výtisk svázaný v deskách formátu A4 barvy dle vlastního výběru (modrá, černá, zelená nebo bordó) včetně popisu na deskách i hřbetu.

Všem štědrým přispěvatelům zvěčním jejich jméno v mé knize plus ve zvláštním poděkování. Samozřejmostí je i vše z odměny "Elektronická verze PLUS" - zaslání elektronické verze a podepsané fotografie s CD s originálním potiskem až k Vám domů.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
1 500 Kč

Knížní verze DELUX

Využijte této extra limitované nabídky a pořiďte si speciální limitovanou knižní verzi samonákladu v KOŽENÉ vazbě. Obsahuje svázaný černobílý výtisk svázaný v deskách formátu A4 barvy podle přání (modrá nebo černá) včetně popisu na deskách i hřbetu.

Všem štědrým přispěvatelům zvěčním jejich jméno v mé knize plus ve zvláštním poděkování. Samozřejmostí je i vše z odměny "Elektronická verze PLUS" - zaslání elektronické verze a podepsané fotografie s CD s originálním potiskem až k Vám domů.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
3 333 Kč

Setkání se psí smečkou

Pro opravdu horlivé přispěvatele je tu i možnost osobně poznat psí cestovatelskou smečku. Neváhejte - odměna je limitována a nedostane se na každého. Samozřejmostí je i speciální poděkování v knize a fotka s vlastnoručním věnováním zaslaná poštou. Včetně odměny "Elektronická verze PLUS".

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
7 777 Kč

Prostě chci!

Prostě chci přispět a umožnit vznik tomuto unikátnímu projektu! Samozřejmostí je i vše z odměny "Elektronická verze PLUS" plus má nehynoucí vděčnost a umístění Vašeho jména na čestném místě knihy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit