Chlupatý tank na kolečkách - crowfunding kampaň

Chlupatý tank na kolečkách

Pomozte na svět knížce o cestách čtyřčlenné psí smečky po Evropě v malém kapesním autě. Během nich zažila neuvěřitelná dobrodružství a trampoty.

Knihy
Chlupatý tank na kolečkách

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte uskutečnit sen o jedné knize! Přispěním umožníte vzniknout unikátnímu projektu mapující smělé cesty po Evropě čtyřčlenné kokří skupinky.

Přispěním pomůžete knížce na svět. Už se klube na svět přes půl roku a porodní bolesti jako u každé nové věci jsou značné. Procházel jsem knihkupectví, díval jsem se po cestopisech a žádný podobný jsem nenašel a už vůbec ne z českého prostředí.

Když někomu vyprávím zážitky z našeho cestování, nechce se mu ani věřit, že někdo něco takového vůbec uskutečnil. Proto by byla věčná škoda nechat tyto historky vyvanout...

Během 26 dnů jsme se čtyřmi ušáky najezdili 10.111 km v pěti různých zemí, mluvili šesti různými jazyky a byli jsme, někdy i doslova, jako chlupatý tank.

tank.jpg

Proč "chlupatý tank" a "na kolečkách"? Důvod je velmi prostý - cestujeme v malém autě Nissan Micra - dva lidé a čtyři psi.

Na co peníze použijete? Převážně na dokončení knížky (hosting, korektury, komunikace s vydavateli). Když něco zbyde, tak i na příští cestu jako kapesné pro pejsky. Také slouží jako měřítko, jaký je o knížku opravdový zájem, aneb bude víc čtenářů, než je mých přátel (na Facebooku)?

Plánované dokončení: přelom května června 2014.

Plánovaný rozsah: min. 100 stran formátu A5 včetně ilustrací plus speciální fotografická příloha jako bonus pro štědré přispěvatele.

sesit.jpg

Aktuální stav: 10 stránek a další jsou na cestě.

Forma: Primární forma šíření knížky je elektronická distribuce. Je možné, že se podaří domluvit se i s vydavatelem. Předběžné rozhovory nevypadaly zcela nezajímavě. Při vyšším příspěvky je možné knížku vytisknout a extra svázat jako neobyčejnou diplomovou práci.

V elektronické verzi bude k dispozici v nejrozšířenějších formátech (DOC, PDF, MOBI, EPUB, PDB) včetně optimalizace pro čtečky knih.

A na závěr možná to nejdůležitější - ukázka z knížky: http://uloz.to/xza7G6P5/chlupaty-tank-na-koleckach-demo-pdf

 

Co si o tomto projektu myslíte?