Chci relaxovat s Vámi - crowfunding kampaň

Chci relaxovat s Vámi

Pomozte v rozvoji masérského projektu a vyzkoušejte unikátní zážitek mezi prvníma! S novým autem jsem u Vás téměř na zavolanou.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Aktualita poslední (17.12.)

Nevyšlo to. Těm, co by rádi využili již fungujících služeb, vyberte si na webu chcirelaxovat.cz.

Děkuji zúčastněným za podporu i sdílení. Přeji Vám parádní svátky a když by bylo třeba, rád pomohu s relaxací, správou těla i duše. Mějte se dobře :-) Martin Řehák
P.S.: Dárkové poukázky na Vánoce jsou k dispozici.

Aktualita č. 2 (21.11.)

Poněkud mě jímá pocit selhání. Vypadá, že projekt se nechytl. Je celkem odlišný od všech ostatních, také je to takový pokus. Ještě není všem dnům konec a doufám, že se to ještě zlepší, aby investovaná energie a čas nebyly ztraceny. 

I Vy jste bez rizika ztráty. Pokud se prostředky do cílové částky nevyberou, vrací se 100% Vám zpět na účet.

Aktualita č.1 (13.11.)

Podle některých je pondělí třináctého horší než pátek třináctého. No, myslím, že to je především proto, že to je prostě pondělí :-D

Převelice bych rád poděkoval VŠEM, co pomohli a dále pomáhájí sdílením, finančně i slovem!
Ač si to možná neuvědomujete, jste obrovskou oporou, jsem za to velmi vděčný.

Vyrojilo se ještě několik otázek, na které rád odpovím:

1. "V čem je nabízená masáž jiná než ostatní?"

Slazené tahy v rytmu hudby navyšují už tak blahodárný vliv této práce v kombinaci BIO olejů a empatického přístupu. Tahle nabídka je vytvořena pouze pro podporovatele Startovače.

2. "Proč by lidi měli podpořit Tebe, masérů je podle Googlu celkem dost?"

To jo, ale podívejme se na to, s čím masírují, jak k tomu přistupují a co mohou nabídnout jinak než studenti masérské školy. Každá moje masáž je originální, na míru. Proto i výběr není podle typu, ale podle intenzity (relaxační/rehabilitační).

3."Co z toho budou mít lidi, který masáž nechtějí, ale rádi by tě podpořili?"

Startovač je o tom být s někým v té hře jestli to vyjde nebo nevyjde. Taky mi chvíli trvalo, než jsem ten systém pochopil. V mém okolí mám několik lidí, kterým sloužím jako psychická podpora bez masírování. Ale teď mě napadá, že už se nějak známe... Ty co mě neznají, by měli mít tu možnost. Tak mě napadá: Mám přidat do odměn možnost oběda/večeře s autorem projektu? Napište mi prosím do komentářů či zpráv ;-)

Děkuji. Mějte se báječně, užívejte života, ať je pondělí či víkend! :)

Martin Ř.

 

Podpořte projekt, který má za cíl dělat lidem radost, ale potřebuje pomoci s financováním auta, aby mohl fungovat rychleji a nezávisle.

Hezký den všem :)

Projekt chcirelaxovat.cz je originální koncept masérských a poradenských služeb v jednom. Na vysoké úrovni, ale dostupný všem. Kromě psychické podpory a fyzické péče se klienti mohou spolehnout na dokonalé informační embargo (což třeba ocení vedení firmy a zaměstnanci), nejkvalitnější BIO dostupné oleje (žádný archiv nebo řepkáč s falešnou etiketou), osobní přístup a taky třeba na vždy jinou relaxační hudbu.

 "Jó tehdy v pětašedesátym..."

No to zas ne. O masírování se zajímám více téměř deset let. Celý můj pracovní život by byl na dlouhé vyprávění. Během studií jsem vyzkoušel spoustu odlišných pracovních odvětví v různém pracovním prostředí od pasivního telemarketingu, přes úklid, personalistiku, fast food i finanční poradenství. Pořád jsem se nějak hledal. Zpětně mi to přijde skvělé, protože mám přehled, jak to na tom světě chodí a taky vím, že nechci pracovat pod někým, kdo mě bezděčně vyždíme. Radši se regulovaně ždímu sám.

Před více než třemi roky jsem se rozhodl opustit zaměstnání a téměř s holou (_._) [zadkem] šel vstříc tomu, co mě baví. Našel jsem se v práci s lidmi, respektive pro lidi. Jo, na začátku jsem jen masíroval, jak mě naučili, a z mého dnešního pohledu to stálo za prd. Nyní mě baví s každým pracovat empaticky, individuálně. Když vnitřně někdo chce, pomáhám mu se kultivovat, motivovat ho k vlastnímu lepšímu životu. Kromě řešení a prevence bolestí těla radím s životosprávou a také vnáším jiný pohled na osobní problémy a klienti často sami přijdou na řešení. Což je skvělá satisfakce.
A zároveň jsem už vyrostl z potřeby "léčit" každého. Jsou lidi, kteří si na problém potřebují především postěžovat. Aby něco změnili, to je to poslední. Nikoho nenutím dělat to, co sám nechce. Dává to smysl?

V samotném masírování se pořád je stále co vymýšlet, poslední dobou improvizuji v masírování v rytmu hudby. Má to úspěch a tak tuto myšlenku rozvíjím dál.

Jenže...

Teď se cítím jak rostoucí křeček v malém domečku. Všechno funguje, ale závislost na tátově přibližovadle je unavující a omezující. Cesty k rodičům zabírají spoustu času, někdy není auto k dispozici a vzniká neplánované volno. Samotnou kapitolou je stěhování všech věcí před odjezdem na zakázku a po ní. V autě totiž není možné nechávat ani čisté ručníky pro případnou další zakázku, jelikož by se určitě seběhla půlka ulice, rozbila okénko a ukradla ručníky. Tedy alespoň podle otcovy domněnky :-))

A proč podpořit?

Pro účely této kampaně je vytvořena originální masáž v rytmu hudby. Jednotlivé tahy jsou sladěné s hudebním doprovodem a vy si užijete unikátní zážitek. Díky pomoci financování auta u vás budu dřív a mohu přijet na zavolanou!

Luxusní relax po práci

Některé dny pracuji do 23 hodin a tak si po masáži můžete jít rovnou lehnout (doporučuji) a já si sbalím věci a odjedu. Skvělá představa, ne?

A ještě dál!

Další možnost využití vozidla je pro dobrou věc v hnutí Brontosaurus. Na jeho akcích nákladní auta moc k dispozici nejsou. A kolikrát by se dobrovolníkům hodila! Jsem jeden z nich, někdy jako účastník, jindy jako organizátor, a proto přítomnost vozidla s nákladním prostorem bude velkým přínosem a pomocí těm, co pomáhají dobré věci.
Dost nerad kohokoli o něco žádám, teď se nacházím tak kilometr za komfortní zónou :)). Díky strašně dlouhé tvorbě tohoto textu mě napadlo využití další, a na to se těším: vezmu dědu na výlet. Chodit může, ale kvůli jiným fyzickým problémům se nehne dál od domu. Budu jej brát čas od času na výlet, ať nezabředává a ať užívá ještě života. Už vím i kam.

cile pohromade.jpg

Obrázek vozidla je z webu www.dacia.cz

 

Odměna sobě nebo komukoli. Třeba jako dárek

  • Odměnou za vaši podporu je šance osobně prožít nebo darovat unikátní zážitek: Masáž v rytmu hudby. Prozatím jsem improvizoval jen občas a mělo to velký úspěch, nyní dlouho pěstovanou myšlenku převádím do reality. Mám rozpracovaných několik setů, ze kterých Vám bude běhat mráz po zádech a možná zjistíte, že umíte vrnět blahem. taška.jpg
  • K tomu originální certifikát o prožitém zážitku s osobním poděkováním za podporu.
  • Masérskému umění se můžete i naučit. Masírovat zvládne asi každý, kdo má ruce. Ale mít nějakou úroveň a jistotu, že neublížíte, už žádá nějaké zkušenosti. Rád Vám je předám na kurzu pro dva. A k tomu originální certifikát s poděkováním.

studio masiruju nohy detail mensi.jpg

  • Pro ty, pro které není představa dotyků příjemná, je připravena originální placka, odolná nákupní taška a pro milovníky vína (zdravím!) kuchyňská zástěra. To je jedno, jestli do kuchyně chodíte jen navštěvovat ledničku bez kulinářského záměru, člověk by měl být vždy připraven.

zastery.jpg

  • Chcete masáž darovat? Vybrané odměny je možné získat jako dárkové poukázky. Avšak myslete na to, že se odesílají až po ukončení akce, tedy v půlce prosince.
  • Věřím, že většina věcí se hodí jako dárek k Vánocům. A budete už mít splněno.Placka II.jpg
  • Když jsme u těch Vánoc. Ty jsou pro většinu lidí dost zápřah a firemní výjezd s masérem dokáže skvěle osvěžit. V balíčku je: půlhodinová masáž  v rytmu hudby pro 8 - 10 osob nebo 40 minutový zážitek pro 7 - 9 lidí. Všechen „vercajk“ si přivezu, stačí jen prostor - volný pokoj na práci. Včetně dopravy do 100km od Prahy. Cokoli jinak se dá vždy dohodnout. Je stvrzen certifikátem, ale prakticky se pokusím objednávku realizovat co nejdříve. Jo a samozřejmě pošlu harmonogram k lehčí organizaci, ať s tím management nemá práci.
  • Majiteli firmy či podniku může zase přijít vhod reklama na zadních dveřích auta, které každý den bude na očích mnoha lidí v centru Prahy i okolí a neustále v pohybu.
  • Služby bych rád vyřídil během první části zimy 2018, poskytnutí služeb je garantováno do konce června 2018, ať není žádný stres.

Ať máte jakékoli dotazy, neváhejte se mě zeptat. Rád odpovím, když to bude v mých silách.

Děkuji Vám za jakoukoli podporu a těším se s některými na setkání.

Přeji Vám krásný a pohodový den :)

Martin Řehák

"Tak co, popojedem?"

Co si o tomto projektu myslíte?