Chcipomoct.cz - cyklus videí pro seniory - crowfunding kampaň

Novinky - Chcipomoct.cz - cyklus videí pro seniory

Natočili jsme první motivační video pro seniory, kteří mají v této nelehké době strach a jsou uzavřeni doma a rádi bychom natočili další :)

Ostatní
I přesto, že nemáme dostačující zázemí, daří se nám pravidelně natáčet videa pro seniory a budeme v tom pokračovat.

Každž týden náš tým natáčí videa pro seniory, následně je postupně zveřejňujeme zde: https://chcipomoct.cz/videa-pro-seniory.html a opatřujeme je titulky a překladem do českého znakového jazyka.

Již vznikly tyto videa na téma:

1) Jak přežít nesnadné časy

2) Naděje

3) Tři zdroje životní rovnováhy

Vypadá to, že se nám nepodařilo na potřebné vybavení vybrat peníze, ale nevěšíme hlavu a nadále zkusíme, i když komplikovaně, si vybavení po různu půjčovat ;)

Pokud máte chuť naši činnost podpořit, můžete prostřednictvím veřejné sbírky, více informací zde: 

https://chcipomoct.cz/podporte-nas.html

 

Momentka z třetího natáčení:

 

Momentka z čtvrtého natáčení:

Prosím šiřte informaci o videích: https://chcipomoct.cz/podporte-nas.html 

Podařilo se nám domluvit spolupráci s Tichým světem, který nám pomůže s titulky a hlavně nám jednotlivá videa přetlumočí do českého znakového jazyka. Titulky a překlad do znakového jazyka Obrázek

Nově budou mít videa pro seniory titulky, aby jim rozuměly i osoby nedoslýchavé/neslyšící bez znalosti znakového jazyka.

Aby mluvenému slovu od ThMgr. Milana Klapetky rozumněli i neslyšící, domluvili jsme se na spolupráci s Tichým světem, který nám videa přetlumočí do českého znakového jazyka :)

 

Pokračujeme v natáčení, díky jednorázovému zapůjčení video kamery se nám podařilo natočit druhý díl ze série videí pro seniory, tentokrát na téma Naděje :) Zvládli jsme druhý díl Obrázek

Snažíme se šířit informaci o videích pro seniory do všech domovů pro seniory a všem seniorům co sedí doma, ale moc se nám to nedaří, víte jak nám pomoc? Budeme rádi za tip.

Všechna videa k zhlédnutí zde: https://chcipomoct.cz/videa-pro-seniory.html 

Videa se dají stáhnout jako MP3 či ve formátu AVI.

Momentky z druhého natáčení: