Chcipomoct.cz - cyklus videí pro seniory - crowfunding kampaň

Chcipomoct.cz - cyklus videí pro seniory

Natočili jsme první motivační video pro seniory, kteří mají v této nelehké době strach a jsou uzavřeni doma a rádi bychom natočili další :)

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Portál chcipomoct.cz natočil první motivační video pro seniory, které je k shlédnutí zde chcipomoct.cz/jak-prezit-nesnadne-casy.html Tímto videem chceme zahájit pravidelný cyklus videí pro všechny seniory, kteří mají v této nelehké době (v době COVID-19) strach a jsou uzavřeni doma nebo v domově pro seniory.

Abychom mohli v natáčení videí pokračovat v dostatečné kvalitě a realizovat tak pravidelný cyklus videí potřebujeme vaši finanční podporu na zakoupení kamery a příslušenoství k ní. Pomůžete nám v natáčení videí pokračovat?

Seniory vnímáme jako nejvíce ohroženou skupinu lidí v dnešní složité době. Ohroženou nejen nemocí samotnou, ale hlavně ohroženou všude přítomným strachem z této nemoci a z neznámého. Navíc seniory pro jejich bezpečnost nenavštěvují jejich rodiny ani známí. Video je jedna z možností, jak těmto lide zpříjemnit den a dodat odvahu do dnů následujících.

Autorem videa je pan ThMgr. Milan Klapetek, rotarián, rétor, vysokoškolskyý pedagog, ceněný autor mnoha knih, který nás všechny může inspirovat nejen svým zajímavým životním příběhem, ale hlavně svým myšlením.

Natočená videa šíříme mezi seniory ať už prostřednictvím našich webových stránek, sociálních sítí, tak také díky spolupráci s kraji, některými městy a poskytovateli sociálních služeb. 

 

Celý dílčí pojekt "Chcipomoct.cz - cyklus videí pro seniory" je neziskový a realizuje se v rámci portálu chcipomoct.cz. Cílem portálu je zaznamenat, roztřídit a propojit dobrovolníky s žádostmi o pomoc. Veškeré požadavky se nám daří řešit během dne! Potřebujete pomoc nebo chcete být dobrovolníkem? V obou případech se můžete registrovat zde: www.chcipomoct.cz nebo volat zde: 604 229 529. Naši dobrovolníci nabízí zejména: kamaráda na telefonu (pravidelný tel. kontakt), ochranné pomůcky – roušky, štíty (zajištění materiálu, výroba, distribuce), dezinfekce, doučování a hlídání dětí, nákupy, venčení domácích mazlíčků, dále děláme i metodickou pomoc, poskytujeme odborné poradenství a propojujeme ostatní iniciativy. Portál spravuje nezisková organizace Akademické centrum studentských aktivit (www.acsa.cz). Informace též ve spotu zde: https://chcipomoct.cz/jak-pomahame.html.

 

Momentka z prvního natáčení ;)

 

Co si o tomto projektu myslíte?