Vydání EP ,,Taraté" - crowfunding kampaň

Vydání EP ,,Taraté"

Cháska se po dvou vydaných albech rozhodla pro další studiový počin, tentokrát však v podobě EP nesoucím název ,,Taraté".

Hudba
Vydání EP ,,Taraté"

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpořte tvorbu osmičlenné novoborské kapely, která už několik let hraje reggae a SKA a rozdává radost dětem i dospělým na festivalech i na klubové scéně.

Cháska se po dvou vydaných albech rozhodla pro další studiový počin, tentokrát však v podobě EP nesoucím název ,,Taraté". Jelikož se chceme posouvat dál nejen co se týče našeho hudebního projevu, ale také v kvalitě nahraných skladeb, rozhodli jsme se nahrát naše EP v jednom z nejlepších studií v Čechách, což se odrazilo i na nákladech. Samotné nahrávání není jediným výdajem, je třeba zaplatit také mastering skladeb, grafický návrh bookletu, náklady na dopravu a v neposlední řadě samotné vydání EP. Část těchto nákladů jsme schopni uhradit z vlastních zdrojů, na zbytek už však sami nedosáhneme. Proto Vás tímto prosíme o podporu a budeme moc rádi za každý příspěvek.

Naše EP ,,Taraté" bude obsahovat pět autorských skladeb - jak je naším zvykem. V rámci vydání EP jsme se rozhodli zorganizovat také Taraté tour po Španělsku, které uskutečníme po sprnovém křtu.

Věříme, že se Vám naše nová tvorba bude líbit a už teď se těšíme, až EP Taraté spatří světlo světa.

Krátká ukázka z nového EP:
https://www.youtube.com/watch?v=dnGmQhIrnW8

Co si o tomto projektu myslíte?