banner-2022-.jpg

CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ ÚTULKU VOŘÍŠEK 2022 Ostatní

Pomozte nám vydat kalendář na rok 2022 pro pejsky bez domova v útulku Voříšek. Potřebujeme Vás.

rambik.jpg-8b490ee165d5bcf3984aea05740b1cd4.jpg

Vybráno56 750 Kč(126 %)

126 %
45 000 Kčpožadováno
73startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Útulek Voříšek se nachází v Čechách pod Kosířem nedaleko města Olomouce a Prostějova, kde domov již našlo více více jak 1700 pejsků, kteří byli opuštěni a zrazeni člověkem.

Pomáháme pejskům, kteří se ztratili a nebo neměli v životě štěstí, byli odloženi nebo dokonce týráni, těm, kteří si sami bez naší, Vaší pomoci nedokážou pomoci.

Naším cílem je vytisknout další nádherný kalendář plný fotek, příběhů pejsků z útulku Voříšek.

Tím získáme finance na další pomoc dalším nešťastníkům pejskům, kteří naši pomoc potřebují.

Z prodeje kalendáře budeme moci například financovat opravy na útulku Voříšek a věřte tomu že po 14 letech provozu jich není málo, financovat nákup zdravotnických a veterinárních prostředků a nákladů spojených s veterinárním ošetřením pejsků a v neposlední řadě financovat provozní náklady jako je třeba elektrická energie, kterou potřebujeme ke všemu.

Díky Vám a Vaší pomoci se nám podařilo vydat kalendář pro rok 2019, 2020, 2021

vorisek_kalendar-2019-2020-2021.jpg

Díky Vám a Vaší pomoci můžeme pomoci dalším..dát jim péči, vyléčit šrámy na těle i na duši

PRINCEZNA

Přijali jsme tuto zuboženou Yorkšhiří veteránku, která je velmi, velmi zanedbaná, velká podvýživa, zplstnatělá srst sám dred, prohnilé zoubky, zánět v očenkách a u mléčné žlázy útvar velikosti tenisáku, Při čištění zoubků se přišlo na to, že má zlomenou spodní čelist a útvar co měla byl odstraněn, je vykulená z toho jak dobře a bez problému teď může chodit.

princezna-1tyden-co-knam-prisla-2.jpg

 

ALEXANDRA

Alexandra k nám přišla jako psí miminko, měla zlomeniny obou hrudních končetin po pádu z okna. Sašenka si za svůj krátký život prošla krutostí člověka, když se na ní usmálo štěstí a našla nový domov, trvalo to jen 6 měsíců.

alexandra-1.jpg

blank.gif

MAREČEK

Marečka jsme našli zřejmě byl sražen autem a jeho zranění byla několik dní stará a dlouho jsme bojovali, aby nemuselo dojít k tomu nejhoršímu aputace nožičky. Jeho noženku jsme zachránili a je z něj rošták - úžasňák

marecek-1.jpg

PONGOblank.gif

Pongo když k nám přišel, byla to kostřička (17kg)a totálně zlomený pejsek, doufali jsme v zázrak Pongošek utekl hrobníkovi z lopaty, krásně nabral (28kg) a teď je z něj veselý kluk, který dělá svému pánečkovi radost.

pongo-1.jpg

 

TAMARIN

Tamarin k nám přišel ve velmi zanedbaném stavu, jeho srst byla plná dredů, byl nedůvěřivý a neváhal kousnout. Jakákoliv manipulace s ním byla jen velmi obtížná. Chtělo to jen čas pro získání důvěry a takového krásného fešáka jsme z něj vystříhali :-)

blank.gif

blank.gifSPAJKblank.gif

Jeden z 18 odebraných Husky, kteří žili v hodně těžkých podmínkách, přišli k nám na kost vyhublí se šrámy na těle i duši, bylo složité je dát do psychické pohody. Spajk patřil mezi nejníže postavené, jeho výživná kondice, byla velmi, velmi špatná, na nohách se sotva udržel. Alopacie a rány po psích atacích , hlava, uši, krk slabiny, dehydratace a podvýživa

spajk-1.jpg

 

blank.gifJONY

Jony když k nám přišel byla to vůči lidem nedůvěřivá, zdredovaná kulička neštěstí. Potřeboval zpět k lidem získat důvěru, odblešit, vykoupat a ostříhat a vyklubal se z něj takovejto nádherný pejsek, který si plnými doušky konečně užívá společnost lidí a života.

120234132_10163954677695543_1450398539752220234_n.jpg

 

 

 

 

button-new_2.jpg

Samolepky útulku Voříšek

samolepky-.jpg

 

Placka útulku Voříšek

placky.png

 

Pexeso pejsků z útulku Voříšek

 

pexeso.jpg

 

Taška útulku Voříšek

Hrníček útulku Voříšek

 

 

podekovani-.png

Vybráno56 750 Kč(126 %)

126 %
45 000 Kčpožadováno
73startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuútulek Voříšek

Odměny

150 Kč→Samolepka útulku Voříšek ↓

Za 150 Kč Vám pošleme krásnou samolepku s poděkováním, která Vám bude připomínat Váš dobrý skutek, pomoc pro pejsky bez domova z útulku Voříšek

Očekávané doručení odměny: listopad 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 Kč→Placka útulku Voříšek ↓

a 300 Kč Vám pošleme krásnou placku s poděkováním, která Vám bude připomínat Váš dobrý skutek, pomoc pro pejsky bez domova z útulku Voříšek

Očekávané doručení odměny: listopad 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 Kč→Pexeso s pejsky z útulku Voříšek↓

Krásné pexeso s pejsky z útulku Voříšek kterým se již podařilo najít štastný nový domov

Očekávané doručení odměny: listopad 2021

Počet dostupných odměn: 49/50

Odměna nedostupná

400 Kč→Hrníček útulku Voříšek ↓

Kouzelný hrneček útulku Voříšek. Jeho koupí podpříte vydání nového kalendáře. (možnost vyzvednout na útulku neposíláme poštou)

Počet dostupných odměn: 18/20

Odměna nedostupná

400 Kč→Taška útulku Voříšek ↓

Praktická a kouzelná taška útulku Voříšek

Očekávané doručení odměny: listopad 2021

Počet dostupných odměn: 40/40

Odměna nedostupná

500 Kč→ Stolní kalendář-útulku VoříŠek ↓

Za 500 Kč Vám pošleme krásný kalendář s opuštěnými pejsky, s poděkováním. Kalendář Vám bude denně připomínat Váš dobrý skutek, pomoc pro pejsky bez domova z útulku Voříšek.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 Kč→Virtuální adopce pejska z útulku Voříšek ↓

Pokud si z nejrůznějších důvodů nemůžete osvojit pejska z útulku, ale rádi byste některému z našich svěřenců pomohli, je tu právě pro Vás projekt Virtuální adopce. Máte přednostní právo na venčení svého virtuálně adoptovaného pejska, jen je potřeba telefonická rezervace.

Počet dostupných odměn: 15/15

Odměna nedostupná

1 000 Kč→Krásný nástěnný kalendář, placka a samolepka

Za 1000 Kč od nás dostanete krásný kalendář s opuštěnými pejsky k tomu placku a ještě samolepku s poděkováním za Váš dobrý skutek pomoc pro pejsky bez domova v útulku Voříšek.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet dostupných odměn: 40/50

Odměna nedostupná

1 500 Kč→Kalendář,placka s návštěvou útulku a venčením psa

S touto odměnou dostanete kalendář, placku a můžete se podívat za brány útulku, projít si jej za asistence a výkladu ošetřovatele. Uvidíte jak si zde pejsci žijí, můžete si nich popovídat a nakonec můžete vzít některého na procházku

Počet dostupných odměn: 15/15

Odměna nedostupná

2 000 Kč→Setkání a posezení v útulku nad kávou a zákuskem↓

Setkání a posezení v útulku nad kávou a zákuskem s vedoucím útulku. Nejenom, že si můžete pohladit pejsky , ale ještě vám uvaříme kafe nebo čaj, dáme něco dobrého na zakousnutí a povykládáme vám, co děláme, odpovíme na vaše dotazy, zkrátka na všechno, co vás zajímá :-) umíme být moc příjemní a přátelští :-)

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

3 000 Kč→Titiulární sponzor kalendářního měsíce ↓

Chcete se stát titulárním sponzorem stránky pro daný měsíc . Můžete se jím stát a Vaše jméno či název firmy bude uveden na stránce jako titulární sponzor pro měsíc. Celkem Vás může být 12 . Za to odměnou dostanete kalendář, placku, samolepku a můžete se podívat za brány útulku, projít si jej za asistence a výkladu ošetřovatele. Uvidíte jak si zde pejsci žijí, můžete si nich popovídat a nakonec můžete vzít některého na procházku.

Počet dostupných odměn: 11/12

Odměna nedostupná

10 000 Kč→Generální sponzor kalendáře ↓

Chcete se stát generálním partnerem pro kalendář. Můžete se jím stát a Vaše jméno či název firmy bude uveden na stránce jako generální sponzor kalendáře. Za to odměnou dostanete kalendář, placku, samolepku a můžete se podívat za brány útulku, projít si jej za asistence a výkladu ošetřovatele. Uvidíte jak si zde pejsci žijí, můžete si nich popovídat a nakonec můžete vzít některého na procházku.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná