Charitativní kalendář Pole Dogs 2021 - crowfunding kampaň

Charitativní kalendář Pole Dogs 2021

Pomozte nám vydat charitativní kalendář na rok 2021 pro olomoucký útulek. V hlavní roli pole dancerky ze studia Apokalips a jejich útulkoví kamarádi

Ostatní
Charitativní kalendář Pole Dogs 2021

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rok se s rokem sešel a Pole Dogs, projekt na podporu pejsků z Útulku Olomouc Loz ČR, se znovu vrací! Letos jsme pro vás nachystali kalendář na rok 2021. A koho v něm uvidíte? Přece tanečnice ze studia Apokalips a jejich psí parťáky z olomouckého útulku. A můžete se těšit nejen na ty, co znáte z loňska, ale i na pár nových tváří a čumáčků:).

O co přesně letos jde a jak nás můžete podpořit? V této kampani především koupí:

  • krásného nástěnného kalendáře ve formátu A3 se 13 fotografiemi pole dancerek a pejsků z útulku od naší skvělé fotografky Kateřiny Kašparové. Kalendář jsme pro vás fotili za přízně i nepřízně počasí a hvězd v průběhu první půlky letošního roku v těch nejkrásnějších kulisách Olomouce a okolí. Ti z vás, kteří sledovali průběh focení na našem Facebooku a Instagramu, tuší, že se máte opravdu na co těšit.
  • fotografií v podobě plakátu (formát A3). Fotky se povedly - jedna hezčí než druhá, takže to naprosto chápeme, že některou prostě musíte mít sólo :). Podívejte se na miniatury kalendářových listů (viz náhled dole) a nezapomeňte nám do poznámky uvést měsíc, ke kterému fotka v kalendáři patří.
  • placek nebo samolepek s logem Pole Dogs, které pro vás vytvořila naše grafička Stella. A tady neváhejte - jedná se o ,,limitované edice” o pouhých 50 ks!

Všichni členové týmu pracovali a pracují bez nároku na honorář. Veškerý výtěžek z akce tak po pokrytí výrobních nákladů (tisk, vazba), balného a dopravy (pokud nejste olomoučtí, ale prostě náš kalendář strašně moc chcete) a poplatku za zveřejnění kampaně na Startovači putuje přímo k těm, pro které to celou dobu děláme – na účet olomouckého útulku.

A teď to nejlepší! Kalendářem, plakáty a plackami to totiž nekončí! Stejně jako loni pro vás chystáme vernisáž. Proto si všichni výrazně zapište do diářů – 11. září 2020 od 18:00, Regionální centrum Olomouc. Skvělá zábava, pole dance vystoupení a zajímavý program, na kterém stále pracujeme. Proto sledujte naše sociální sítě, ať vám nic neunikne!

www.poledogs.cz
https://www.facebook.com/poledogsCZ/
https://www.instagram.com/pole_dogs/

Poznámka: Při výběru věcných odměn prosím dbejte na výběr správné varianty s doručením (se započtením poštovného a balného) nebo s osobním odběrem v Olomouci. Samolepky a placky nabízíme pouze k osobnímu odběru, nebo zašleme doporučeně Českou poštou spolu s kalendářem. Při zakoupení plakátu nám hlavně nezapomeňte do poznámky napsat měsíc, jehož fotografii chcete vytisknout jako plakát:)!


Co si o tomto projektu myslíte?