Charitativní koncert a kino pro útulky - crowfunding kampaň

Charitativní koncert a kino pro útulky

Už jednou se nám podařilo vybrat půl tuny granulí pro útulky a pomoct jim. Teď chceme znovu a ještě lépe!Potřebují to! Podpořte nás v tom!

Film & Video
Charitativní koncert a kino pro útulky

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Potřebujeme vaší pomoc!
Bohužel tentokrát jsme na to “malí” a nejsme schopni tuto celou akci financovat.
Po sečtení nákladů, které zahrnují náklady na autorská práva, propagaci, elektřinu, dopravu, nájmu, kapelu, kino a mnoho dalšího, jsme se dostali na částku 46.000Kč. Pokud vybereme alespoň 30.000Kč, AKCI ZREALIZUJEME A SPOLEČNĚ PODPOŘÍME ÚTULKY!

 


Pokud se nám podaří vybrat víc, obohatíme tím program a přikoupíme i my něco pro útulky!

Jak nás to napadlo?

Na konci léta jsme v Letohradě na vlastní náklady realizovali letní kino s degustací domácího Cideru, kde místo klasického vstupného bylo vše, co pomůže útulkům. Dorazilo Vás skoro 400 příznivců letního kina a díky Vám se nám podařilo vybrat téměř 500kg různých pochoutek, granulí, piškotů, pamlsků a mnoho dalšího jako jsou pelíšky, misky, vodítka a šampóny.


Pro velký úspěch jsme se rozhodli tuto akci opakovat a před zimou pomoct tam, kde je to teď nejvíce potřeba! Proto uděláme další akci která by měla být 7.12. v Jablonném nad Orlicí.Připravili jsme pro Vás bohatý program


Začneme úplně tím základním: proč to vlastně děláme. Tedy vstupné bude zase cokoliv co pomůže útulkům - piškoty, granule, pelíšky, šampóny, vodítka a to vše jak pro kočky, tak i pro psy.
V odpoledních hodinách okolo 14té hodiny (ještě upřesníme v události) začneme s Vánoční pohádkou, především pro děti. Po filmu dojde k menším úpravám a bude otevřen sál pro večerní program.

 


Těšit se můžete na film a poté Vám zahraje kapela.


Kapela: Marek Lejhanec - Polarita
Parta fajn muzikantů, co hrají převážně převzaté písničky v akustické verzi, můžete si s nimi zazpívat, zatancovat a užít si večer s přáteli.

Odkazy z kapely:


Po celý večer pro Vás bude připravený bar s občerstvením, s alkem i nealkem.

 

 

 

Odkaz na poslední akci pro útulky:
https://orlicky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-letni-kino-pomahalo-pro-utulky-se-vybralo-pul-tuny-krmiva-20190830.html

Odkaz na událost:

https://www.facebook.com/events/396667514605155/

Odkaz na Biograf Etienne:

https://www.facebook.com/biografetienne/


Upozornění! Jelikož se bude akce konat ve vnitřních prostorách, je kapacita omezena a bude tak fungovat na způsob rezervace.

 

Odměny:

Placka 

Obložené talíře

Soukromý koncert Marka Lejhance a kapely Polarity

Soukromé letní kino jen pro Vás

Co si o tomto projektu myslíte?